Co z tymi pampersami?

11 września 2014 13:09
Jak często sprawdzać?. Co bym nie sprawdził dziadka to zawsze coś jest, to taka mini biegunka, w nocy też ma .Macie jakiś schemat, nawyk?
11 września 2014 13:51
....pierwsza sprawa -musisz sie dowiedziec o przyczyne tej" mini" czy to wywoluja lekarstwa? czy jedzenie ktore podajesz ?.Sprawdzam co trzy godziny-przekladam na drugi bok (ale jak poczuje coś ,to czesciej) co nie oznacza ,ze zmieniam .Przy normalnym funkcjonowaniu (u mojej odopiecznej)potrzebuje 4-5 pampersy dziennie.Konsultacja z lekarzem konieczna .
11 września 2014 14:55 / 2 osobom podoba się ten post
marshall.area

Jak często sprawdzać?. Co bym nie sprawdził dziadka to zawsze coś jest, to taka mini biegunka, w nocy też ma .Macie jakiś schemat, nawyk?

No co Ty schemat przy chorym?musisz wyczuć ( ale nie smrod) tylko potrzeby pdp.Troche czasu potrzbujesz.
11 września 2014 15:25
zosia_samosia

....pierwsza sprawa -musisz sie dowiedziec o przyczyne tej" mini" czy to wywoluja lekarstwa? czy jedzenie ktore podajesz ?.Sprawdzam co trzy godziny-przekladam na drugi bok (ale jak poczuje coś ,to czesciej) co nie oznacza ,ze zmieniam .Przy normalnym funkcjonowaniu (u mojej odopiecznej)potrzebuje 4-5 pampersy dziennie.Konsultacja z lekarzem konieczna .

dziękuje za rade
11 września 2014 15:26
Możesz spróbować z podpaską nawet zwykłą na pampersa załóż, to przy popuszczaniu,ale uważam że trzeba zgłosić lekarzowi,coś nie tak. Zawsze tak miał?Co mówiła zmienniczka?
11 września 2014 15:27
Napisz coś jak juz bedziesz po konsultacji lekarzem.Jestem ciekawa co Ci doradzi.
11 września 2014 15:27 / 1 osobie podoba się ten post
marshall.area

Jak często sprawdzać?. Co bym nie sprawdził dziadka to zawsze coś jest, to taka mini biegunka, w nocy też ma .Macie jakiś schemat, nawyk?

nie ma to jak biegunka- same przyjemnosci. moja PDP miala przez ponad 4 tygodnie. ja na szczescie meczylam sie z tym "tylko" 10 dni. u kobiety do pampersa dorzucalam jeszcze taka konkretna wkladke. jak nie bylo zle to zabrudzila tylko wkladke- wymienialam,  pampersa mozna bylo zostawic. no i oczywiscie mycie w bidecie, lub co najmniej chusteczkami nawilzajacymi. wszystko obowiazkowo w rekawiczkach- ale to napewno wiesz...
11 września 2014 15:29 / 5 osobom podoba się ten post
Jestem u nowego pdp, w dzien przyjazdu dowiedzialam sie, ze dziadek od dwóch tygodni ma biegunke, mysle sobie o cholerka, pech jaki czy co? Juz mie sie wszystkiego odechcialo. Ale dzis juz jest 3 dzien jak tu jestem i dziadek trzeci raz wystekuje głosno swojego krecika a ja mysle sobie, moze mój wyglad tak na niego podziałał? Sama juz nie wiem.
11 września 2014 15:32 / 2 osobom podoba się ten post
marshall.area

Jak często sprawdzać?. Co bym nie sprawdził dziadka to zawsze coś jest, to taka mini biegunka, w nocy też ma .Macie jakiś schemat, nawyk?

z tego co piszesz to możebyć upośledzona funkcja zwieraczy i dlatego tak sie dzieje najlepszym wyjściem pieluchomajtki
11 września 2014 15:48 / 1 osobie podoba się ten post
Moje zdanie ,pieluchomajtki -dla osob chodzacych -ktore moga korzystac z wc,pampers dla lezacych .
11 września 2014 15:51 / 5 osobom podoba się ten post
margolcia

Jestem u nowego pdp, w dzien przyjazdu dowiedzialam sie, ze dziadek od dwóch tygodni ma biegunke, mysle sobie o cholerka, pech jaki czy co? Juz mie sie wszystkiego odechcialo. Ale dzis juz jest 3 dzien jak tu jestem i dziadek trzeci raz wystekuje głosno swojego krecika a ja mysle sobie, moze mój wyglad tak na niego podziałał? Sama juz nie wiem.

Margolcia,bo Mu dech zaparło i resztę też:)))
11 września 2014 15:52 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko47

Napisz coś jak juz bedziesz po konsultacji lekarzem.Jestem ciekawa co Ci doradzi.

ok
11 września 2014 15:56
teraz muszę jakoś zdanie ułożyć by przekazać tą wiadomość rodzinie. Ale nie wiem jak? ;) sztulgang klajne to napewno nie ;) muszę to składnie powiedzieć, w miare gramatycznie, może ktoś podrzuci zdanie ? :) będe wdzięczny
11 września 2014 16:13
Herr... haben seit .... Tages wenig Durchfall ( fonetycznie: her..haben zajt... tages weniś durśfal)- nie wiem czy poprawnie, ale ja bym tak powiedziała( o ile wiesz od ilu dni ma ta biegunke). poprawnie czy nie- na pewno zrozumieją ;)
11 września 2014 16:16
marshall.area

teraz muszę jakoś zdanie ułożyć by przekazać tą wiadomość rodzinie. Ale nie wiem jak? ;) sztulgang klajne to napewno nie ;) muszę to składnie powiedzieć, w miare gramatycznie, może ktoś podrzuci zdanie ? :) będe wdzięczny

Herr .....hat seit weniger zeit Durchfall