Muzyka, która dodaje Ci sił

11 listopada 2011 21:01
Paula.. Marika mówisz.. posłucham.. po rozmowie kwalifikacyjnej..

Pozdrawiam!
12 listopada 2011 12:50
"piękna muzyka karmi też dusze zgłodniałe." Święte słowa Aniu! Wczoraj oglądałem (a raczej słuchałem) na youtube muzykę mojej młodości - zespoł Guns n'roses :)

Świetna solówka na gitarze: godna osobnego filmiku na youtube wg. fanów
13 listopada 2011 16:02
Fajne, fajne
13 listopada 2011 17:38
polecam - cudne:
15 listopada 2011 08:50

Dzisiaj po przyjeździe musiałem włączyć to żeby się rozpakować. Pociesza mnie fakt, że jeszcze tylko 3 miesiące na obczyźnie
Mój kawałek na rozpoczęcie pierwszego dnia mordęgi:



Aniu - polecam zwłaszcza Tobie (jako drugiej forumowej melomance) - utwór epicki! Jeśli posłuchasz, to napisz co myślisz i czy się podobał

16 listopada 2011 18:55

Janusz-bardzo Ci dziękuję-utwór rzeczywiście epicki...przepiękny...wywołuje wiele uczuć i mnóstwo myśli przewala się w głowie...i nie mogę oprzeć się wrażeniu,że wielki dramat rozgrywał się w umyśle,sercu twórcy tego utworu...ale pomimo tej dramaturgii,która prawie powala...to jednak niesamowicie pobudza ducha walki...coś niesamowitego...
A jak Ty odbierasz ten utwór?...bo wiadomo, że ilu słuchaczy,tyle różnych doznań.
Pozdrawiam Cię serdecznie

16 listopada 2011 19:34
Moderator-witam serdecznie. Dzisiaj mamy datę 16 listopada i zaledwie pół godzimy temu zabrałam głos na forum...a wyświetliło datę 2 grudnia

Ja wiem,że szczęśliwi czasu nie liczą...ale jednak w takim tempie nie chciałabym się...starzeć na przykład:)))

Pozdrawiam .
16 listopada 2011 21:28
Witam Was wszystkich ! Ja w tej chwili odpoczywam po 4.ro miesięcznej harówce u mojej Babci. I chętnie słucham waszych propozycji. Szczególnie wieczorami. Przed chwilą posłuchałam propozycji "radosnej", rzeczywiście bomba. Pozdrawiam wszystkich obecnie pracujących i tęskniących. Trzymajcie się.
16 listopada 2011 21:53
Aniu, masz racje... nie w takim tempie chcemy się starzeć. Pozdrawiam.
16 listopada 2011 21:57

To jeszcze coś epickiego - właśnie właczyłem:


 


Co prawda nie muzyka poważna, ale ma coś z muzyki powaznej - industrialna.
Aniu - co do Carla Orfa, to mam do tego utworu spory sentyment. Nie wiem jak i nie wiem skąd, ale mam to dziwne uczucie, że znałem go od zawsze.

25 listopada 2011 09:29
Coś z innej beczki na przebudzenie:
27 listopada 2011 14:05
Zobaczcie to wykonanie znanego utworu i tę scenerię: http://www.flixxy.com/symphony-flash-mob-copenhagen-central-station.htm
27 listopada 2011 14:30
Wiem, że to BOLERO Ravela;) ale nie chciałam napisać żeby nie psuć niespodzianki;) Fajne to było jak ludzie się pojawili znikąd i tak samo szybko poznikali:)
28 listopada 2011 07:26
Piekne !
28 listopada 2011 09:14
muzyka z niewielką nutką relaksu