Muzyka, która dodaje Ci sił

03 marca 2012 22:20
Uwielbiam jego muzykę zwłaszcza utwór "You've Got Anther Thing Comin
03 marca 2012 23:51


:)

04 marca 2012 10:44
Janusz - super!
08 marca 2012 20:05
Wzięlo mnie na nich:

09 marca 2012 06:50
Wpisz do youtube: Judas Priest "Nostradamus" Ale raczej Ci się nie spodoba ;-)
25 marca 2012 17:51
Jak dla mnie niezniszczalna Metalica i Stairway To Heaven...Nickelback strasznie lubie ich utwory i głos Chada Kroegera.Nie będę wymieniać wszystkiego co mi się podoba bo sporo tego....ale dorzuce jeszcze José Le Gall .Poza tym muzyka...bez niej się nie da tutaj przetrwać:):)
25 marca 2012 18:46
Mnie się Metallica przejadła. Polecam kawałek "Rainmaker" Iron Maiden" na dziś
27 marca 2012 11:34
A na dzisiaj drodzy państwo...Lauri i Heavy..pewnie do jutra mi się osłucha i będzie lżej :)
28 marca 2012 16:32
to ja preferuje i caly czas przy tym jestem"linkin,evanescence,nightwish.te kilmaty i obowiazkowo HIM:))
28 marca 2012 20:48
ellaya said:
to ja preferuje i caly czas przy tym jestem"linkin,evanescence,nightwish.te kilmaty i obowiazkowo HIM:))

Ela miałaś na myśli Linkin park?? bo jeśli tak to fakt idzie ich słuchać:)Evanescence np,Bringme to life ....spoksik.Ela a to znasz :D Engeles,Hotel California...ToTo,Afrika:)
29 marca 2012 08:39
ja najczęściej słucham klasyki i wożę ze sobą parę ulubionych płyt. Raz na kilka dni muszę posłuchać Wariacji Goldbergowskich Bacha, nie umiem żyć bez tego, podobnie jak bez kawy na dzień dobry. Pochodzę z prostej rodziny, a do klasyki przekonała mnie nauczycielka muzyki w liceum i od tego czasu jestem jej wierna. Żal mi tych wszystkich pokoleń, które nie miały już wychowania muzycznego w szkole. Ale dzięki dzieciakom swoim słucham też polskich zespołów rockowych, bardzo lubię Lao Che i Strachy na Lachy.
29 marca 2012 09:08
29 marca 2012 15:17
Fajny jest niemiecki piosenkarz rockowy Udo Linderberg, posłuchajcie sobie, śpiewa też w duetach z kobietami. Zna ktoś ciekawych piosenkarzy stąd?Dajcie znać, kto tu fajnie śpiewa bo znam tylko Kurta Weila i trochę mi wstyd.
29 marca 2012 16:54
A ja tam jestem rozrywkową dziewczyna i lubię Boba Marleja i wszystko co z regge związane,a jak jestem u Niemców to slucham ich muzyki ,tez skocznej!!:) Fajne mają szlagiery,moze ja inna jakaś jestem??:)
29 marca 2012 17:28
Ja wlasciwie np.w telewizji nie widzialam jakis zespolow mlodziezowych niemieckich.Na typowo niemieckich programach.jezeli jest muzyka.to cos w rodzaju disco polo.,albo panie i panowie

okoli 40-ki(nie pije do Ciebie Andrea)w strojach galowych.Nie przepadam za tym ,ale dla odmiany da sie posluchac.Danusia-regge jest ok.