Przelew z Niemiec do Polski - porady

16 września 2014 09:06
W jaki sposób najczęściej przelewacie pieniądze z niemiec do polski?
16 września 2014 09:06 / 1 osobie podoba się ten post
Przez Internet.
Chociaż to chyba nie jest prawidłowa odpowiedź - po prostu jak robię zakupy w Internecie, to przelewam z konta na konto. 
Wypłata też na konto wpływa, więc nie muszę jej jakoś z Niemiec do Polski transportować. 
 
16 września 2014 09:19
justak

W jaki sposób najczęściej przelewacie pieniądze z niemiec do polski?

Podobnie jak Wichura , z konta w niemieckim banku na moje konto w polskim banku , przez internet , przelew SEPA , szybko do 24 godzin i bezpłatnie !!!! .
16 września 2014 11:01
Witaj @Justak,ja z mojego niemieckiego konta na konto polskie mojej siostrzyczki;) Robię to przez Online Banking, SEPA,idzie 3 dni;( Teraz namawiam siostrzyczke by zrobila sobie PayPal(ja mam) i kasa byłaby na koncie w kilka minut!Tylko podajesz e mail i walute i fertig!
16 września 2014 12:45
@kadza,ile płacisz za przelew PayPal?Western Union to jest bardzo drogi,zgoda,ale Pay Pal???
16 września 2014 17:21
Panie Moderatorze!Litości!Proszę o poprawienie tytułu topiku!:):):)Bardzo proszę:)
16 września 2014 17:39
kasia63

Panie Moderatorze!Litości!Proszę o poprawienie tytułu topiku!:):):)Bardzo proszę:)

Co Kasiu? Dobrze jest Przelew, przecie przez "RZ" piszemy ;))))
16 września 2014 17:51 / 1 osobie podoba się ten post
Przelew piszemy przez ,,rz,, ale Polskę z dużej litery :)))))))))))))
16 września 2014 18:31
Nie przerzucam z walutowego na złotówkowe.
Ja wymieniam w banku - mają taki sam kurs jak w kantorze. Słyszałam o tych wirtualnych kantorach i że tam kursy lepsze są, ale jakoś się boję z tego skorzystać. 
16 września 2014 18:40 / 1 osobie podoba się ten post
wichurra

Nie przerzucam z walutowego na złotówkowe.
Ja wymieniam w banku - mają taki sam kurs jak w kantorze. Słyszałam o tych wirtualnych kantorach i że tam kursy lepsze są, ale jakoś się boję z tego skorzystać. 

Wichura, jak chcesz, to moge Ci polecić bardzo dobry , wiarygodny kantor internetowy, w którym od dłuższego czasu wymieniam euro na złotówki.
Napisz do mnie ( wiesz gdzie ) bo tutaj Wielki Brat na pewno się oburzy, traktując to jak reklamę.
16 września 2014 19:00
doda1961-napisz prosze mi na e-meil,szukam wiarygodnego kant.inernetowego,Pozdrawiam!
16 września 2014 19:06 / 2 osobom podoba się ten post
Może jak Ty polecasz to Ci wpada, ale mnie nic nie wpada. Poleć więc i niech Ci wpadnie, będziesz miała na waciki :)))))))))))))
16 września 2014 19:13
Też Cię lubię !
16 września 2014 19:16

a nie nie juz mi sie przypomiala ,jak sie na tym zarabia:) maja fajny program partnerski :) Nic wiecej nie mowie ,bo tu straszna cenzura panuje i szkoda nerwów


 


Idź sobie. Moderator

16 września 2014 20:27
taniej niż Westernem jest w Money Gram- nie wiem czy tak się pisze ;) jeśli chcesz wyslac komus. w PL odbiorca dostanie kase w wielu bankach albo na poczcie.