Okruchy życia

13 stycznia 2015 19:56 / 4 osobom podoba się ten post
Lili

Jestem, Aniu. I wiem że warto żyć tym szczęściem, cieszyć się każdą chwilą, brać garściami co życie daje.
Bo nie wiadomo co będzie jutro. Dlatego chcę kwitnąć, chcę kochać, chcę cieszyć się tym co mam. Nawet jeśli kiedyś życie wystawi nam rachunek za szczęście - warto :)

Miałam właśnie to samo napisać,że widać jak bardzo jesteś szczęśliwa. Cieszę się Lili,że jesteś nieliczną z rocznika ,która jeszcze potrafi się zakochać i czuć motyle w brzuchu:))
13 stycznia 2015 20:00 / 2 osobom podoba się ten post
Lili

Jestem, Aniu. I wiem że warto żyć tym szczęściem, cieszyć się każdą chwilą, brać garściami co życie daje.
Bo nie wiadomo co będzie jutro. Dlatego chcę kwitnąć, chcę kochać, chcę cieszyć się tym co mam. Nawet jeśli kiedyś życie wystawi nam rachunek za szczęście - warto :)

Warto,warto masz racje. A czy ta jajecznica "po arabsku" to tylko na sniadanie jest podawana?:))))))
13 stycznia 2015 20:01 / 3 osobom podoba się ten post
Lili

Jestem, Aniu. I wiem że warto żyć tym szczęściem, cieszyć się każdą chwilą, brać garściami co życie daje.
Bo nie wiadomo co będzie jutro. Dlatego chcę kwitnąć, chcę kochać, chcę cieszyć się tym co mam. Nawet jeśli kiedyś życie wystawi nam rachunek za szczęście - warto :)

Lili,
za to wyznanie plusik i kwiatek dla Ciebie, tak trzymaj Kochana!!
13 stycznia 2015 20:06 / 6 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Miałam właśnie to samo napisać,że widać jak bardzo jesteś szczęśliwa. Cieszę się Lili,że jesteś nieliczną z rocznika ,która jeszcze potrafi się zakochać i czuć motyle w brzuchu:))

Ivcia, ja myślę że to nie od rocznika zależy; a od tego czy ludzie niejednokrotnie zranieni potrafią znaleźć w sobie siłę wybaczenia i zapomnienia złego i uwierzenia w szczerośc innych, którzy przecież są, istnieją, gdzieś całkiem niedaleko nas...
Moje szczęście poznałam w obcym kraju, nie szukając przez przypadek pozwoliłam losowi zadziałać. Czasem niewiele trzeba... :)
Uwierz w siebie i w to, że jesteś wyjątkowa, jedyna, niepowtarzalna... Wtedy inni to zobaczą... :) :*
13 stycznia 2015 20:07 / 1 osobie podoba się ten post
scarlet

Lili,
za to wyznanie plusik i kwiatek dla Ciebie, tak trzymaj Kochana!!

Scarletko ,cieszę się że Cię widzę:)
13 stycznia 2015 20:09 / 2 osobom podoba się ten post
Lili

Ivcia, ja myślę że to nie od rocznika zależy; a od tego czy ludzie niejednokrotnie zranieni potrafią znaleźć w sobie siłę wybaczenia i zapomnienia złego i uwierzenia w szczerośc innych, którzy przecież są, istnieją, gdzieś całkiem niedaleko nas...
Moje szczęście poznałam w obcym kraju, nie szukając przez przypadek pozwoliłam losowi zadziałać. Czasem niewiele trzeba... :)
Uwierz w siebie i w to, że jesteś wyjątkowa, jedyna, niepowtarzalna... Wtedy inni to zobaczą... :) :*

Coś Ty Liluś,mnie wszystkie przyjemności omijają szerokim łukiem,nauczyłam się za to czeprać przyjemność z tego co mam,czyli z pracy. Czuję się szczęśliwa jak narazie,a i najwazniejsze : wyzwolona z czyichś wpływów :))
13 stycznia 2015 20:12 / 12 osobom podoba się ten post
mleczko47

Warto,warto masz racje. A czy ta jajecznica "po arabsku" to tylko na sniadanie jest podawana?:))))))

Aniu, ja akurat jadłam na kolację :))) Ale na śniadanie tez dobre, bo syte :)
Muszę dodać że moje szczęście jest Polakiem ;)
13 stycznia 2015 20:14 / 3 osobom podoba się ten post
Lili, pieknie ))
Mam tez cos w szufladzie, ale w domu pisane dawno temu.... Czasami powracam do tych zapiskow... Warto pisac, by inni wiedzieli, ze czlowiek procz grubej skory ma rowniez wrazliwosc :-D
Brawo
13 stycznia 2015 20:16 / 6 osobom podoba się ten post
Lili

Aniu, ja akurat jadłam na kolację :))) Ale na śniadanie tez dobre, bo syte :)
Muszę dodać że moje szczęście jest Polakiem ;)

To przecież widać,bo takie przystojniaki to tylko nasze chlopaki:))
13 stycznia 2015 21:17 / 3 osobom podoba się ten post
mleczko47

To przecież widać,bo takie przystojniaki to tylko nasze chlopaki:))

Masz rację,Polak to naje się kiełbachy,poprawi golonką i  proszę jak wygląda,okaz zdrowia i urody:)
13 stycznia 2015 22:12 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Coś Ty Liluś,mnie wszystkie przyjemności omijają szerokim łukiem,nauczyłam się za to czeprać przyjemność z tego co mam,czyli z pracy. Czuję się szczęśliwa jak narazie,a i najwazniejsze : wyzwolona z czyichś wpływów :))

Mam podobnie..., a jak mnie maglują to mówię, że zeby być z kimś to wpierw trzeba umieć być samą...))))
13 stycznia 2015 22:39 / 1 osobie podoba się ten post
Gratuluję Lili bardzo ładna z was para.
14 stycznia 2015 07:40 / 2 osobom podoba się ten post
Lili duzo szczescia i miłosci...ciesz sie kazdym dniem...bierz "garsciami" piekne życie...pozdrawiam!!!
14 stycznia 2015 07:47 / 1 osobie podoba się ten post
Lili bierz bo życie ucieka....
14 stycznia 2015 07:56 / 1 osobie podoba się ten post
Lili

Jestem, Aniu. I wiem że warto żyć tym szczęściem, cieszyć się każdą chwilą, brać garściami co życie daje.
Bo nie wiadomo co będzie jutro. Dlatego chcę kwitnąć, chcę kochać, chcę cieszyć się tym co mam. Nawet jeśli kiedyś życie wystawi nam rachunek za szczęście - warto :)

Pieknie powiedziane, zasłużyłaś na to szczęście... a rachunek może być tylko dodatni.....Amen