To oglądam za granicą 1

03 lipca 2012 09:07
Dzięki, znalazłam. Zawsze korzystam z tej strony, a na maxvideo mam wykupiony pakiet promocyjny - za grosze mogę oglądać do 15 września. Kupiłam jeszcze w de, nie wiedząc, że lato spędzę w domu.

Janusz, dzięki.
03 lipca 2012 14:53
Dzięki wam wszystkim. Będę miała teraz co robić. Benita a ile kosztuje ten pakiet co wykupiłaś?
04 lipca 2012 09:05
Jak chcesz oglądnąć jeden odcinek - bezpłatnie. Ale jak masz ochotę na więcej w ciągu jednego dnia to ja zapłaciłam 12 zł (chyba, bo dawno było) za 4 miesiące wakacyjne, i oglądam bez ogrniczeń. Zapłaciłam i wyjechałam do Polski i nie korzystam, .
04 lipca 2012 22:56
Chyba też wykupię. Dzięki za informację.
09 lipca 2012 23:24
Kończę 3 sezon "Breaking bad". Wczoraj do nocy siedziałem i 4 odcinki pochłonąłem. Potrafi wciągnąć, oj potrafi.
10 lipca 2012 09:22
Ja JESZCZE nie zaczęłam, zapisałam sobie i pozostawiłam na pobyt w de.
10 lipca 2012 11:03
a ja bede tym razem malo ambitna i przyznam sie wam ,ze wczoraj obejrzalam sobie francuski serial z lat 80tych.jak byl emitowany w TV ja mialam wtedy kilka lat ale co niektotre z was panie pamietaja zapewne,,Katarzyna,,....utkwil mi w pamieci i teraz wreszcie znalazlam lecz bez lektora i napisow polskich....
19 lipca 2012 22:05
No i dobiłem do końca 4 sezonu! Jest już i odcinek 5 serii. Nie mam pomysłu na dalsze seriale - to jest zła wiadomość

Z kolei odradzam "Falling skies" - wysokobudżetowy film, o tym jak kosmici zaatakowali ziemię. Efekty specjalne i tym podobne pierdoły. Fabuła - dno, a główny bohater ma tyle charyzmy, że oglądając życzyłem mu śmierci.
19 lipca 2012 22:25
Mój dzisiejszy rowerowy wieczór z filmem, to powtórka "Wrogów publicznych" i 90km :) Teraz do końca wyjazdu czekają mnie same powtórki, bo skończył mi się zapas filmów na kompie a net coś za słabo chodzi, żeby w taki sposób coś oglądać... :) No ale jeszcze tylko 10 dni :)
20 lipca 2012 08:01
Giunta, a ja byłam dumna z siebie, gdy przez godzinkę zrobiłam 25 km na stacjonarnym rowerku....W nagrodę za Twoje 90km powiem Ci, że na Yuo Tube są całe filmy, powinien Ci normalnie działać. Nie wiem co lubisz, jednak może coś znajdziesz, ja wpisuję tytuł i tekścik "cały film". Ostatnio oglądam filmy o Romach Tonego Gatlifa, nie mają polskich napisów, ale są głównie śpiewane, więc mi to ganze gal. Jest Vengo ( o flamenco), Latcho Drom (śpiewają Romowie z różnych krajów, począwszy od Radżastanu), chyba też jest Transylwania, Exils i inne.
20 lipca 2012 09:30
No i bardzo dobrze Romana, że byłaś z siebie dumna. Człowiek zawsze powinien być dumny, gdy robi coś dobrego dla siebie :) a do wszystkiego dochodzi się stopniowo :)



Spróbuję z tym youtubem, aczkolwiek nie wiem, czy mimo wszystko nie będzie mi się zacinać...
04 sierpnia 2012 20:37
Biorę się za "Miasteczko South park" - nie po raz pierwszy :-D
04 sierpnia 2012 20:59
Janusz - to ja za Tobą. Do tej pory to, co Ty oglądałeś, to mi też pasowało. O czym to? Recenzję poproszę.
04 sierpnia 2012 21:16
Chora kreskówka dla dorosłych. Jak jesteś uprzedzona, to lepiej nie oglądaj, bo oni tam jadą po każdym i to ostro. Naprawdę ostre poczucie humoru. Bohaterami jest grupa 8-latków z małego miasteczka "South park". Oglądaj wersje z napisami, z lektorem filmik traci klimat, bez względu na to jakby się lektor starał. Ale ostrzegam poważnie - ten serial ryje beret potwornie!!!
04 sierpnia 2012 21:56
South Park - lubie :) Ale jeszcze bardziej Family GAy :) Ogolnie najchetniej ogladam horrory, science fiction i krimi.

K11 , Akte X , Star Trek np :) Lubie tez talk show "Britt" Oooo i Schwiegertochter gesucht i Bauer sucht Frau :-D



Zaraz bede ogladala "Scorpius Gigantus" - jakis horror , zobaczymy co to .