To oglądam za granicą 1

30 maja 2019 17:41 / 1 osobie podoba się ten post
Tatort, program kulinarny Bjorna Freitaga , Rotę Rosen
30 maja 2019 17:50 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Też oglądałam , Podobał mi sie tam jeden facet, ten z wąsem :tanczy:

Też oglądam i też mi się gościu podoba kurcze zapomniałam imienia skleroza na W albo M a Ludwiczek jest uroczy .Znalazłam w necie hura Wolfgang
30 maja 2019 17:59 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Też oglądam i też mi się gościu:hihihi: podoba kurcze zapomniałam imienia skleroza na W albo M a Ludwiczek jest uroczy .Znalazłam w necie hura Wolfgang:-)

Ten Austriak
30 maja 2019 18:09 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Ten Austriak:-)

Ludwik to ten starszy Wolfgang zawsze koło tej kobiety siedzi jako trzeci po jej lewicy
30 maja 2019 18:22 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Ludwik to ten starszy Wolfgang zawsze koło tej kobiety siedzi jako trzeci po jej lewicy

Tak , Ludwig ma zawsze kwiecista koszule , potem Fabian z kolczykami Wolfgang pod krawatem , taki przylizsnyv, lubi dpbiolrt i róż  ta młoda , blondynka , i Waldi z 80 euro , innych tak nie znam .
30 maja 2019 18:56 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Tak , Ludwig ma zawsze kwiecista koszule , potem Fabian z kolczykami Wolfgang pod krawatem , taki przylizsnyv, lubi dpbiolrt i róż :-) ta młoda , blondynka , i Waldi z 80 euro , innych tak nie znam .

Matko jedyna co lubi Wolfgang ?szyfrem piszesz Dorotee
30 maja 2019 19:02 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Matko jedyna co lubi Wolfgang ?szyfrem piszesz Dorotee:smiech2:

Fioletowe i różowe koszule , taki trochę przylizany jest
30 maja 2019 19:09 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Fioletowe i różowe koszule , taki trochę przylizany jest:-)

Nie mów takma ładne oczy i uśmiech 
30 maja 2019 19:11 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

Nie mów tak:-)ma ładne oczy i uśmiech :-)

Czarujący jest tak .
Mi się bardziej podoba jeden z ekspertów , nie wiem od czego tylko . Nie ten starszy , nie ten z tatuażami od zabawek , taki czarny , przystojny.m
30 maja 2019 19:16 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Czarujący jest tak .
Mi się bardziej podoba jeden z ekspertów , nie wiem od czego tylko . Nie ten starszy , nie ten z tatuażami od zabawek , taki czarny , przystojny.m

No i fajnie mamy swoich ulubieńców
30 maja 2019 20:31 / 2 osobom podoba się ten post
Zdziwiona jestem, że nikt nie wymienił Das Perfecte Dinner,
A tyle tutaj kucharzy wyśmienitych!
Ja na ostatniej Szteli codziennie od poniedziałku do piątku obowiązkowo o 19 ,razem z Pdp przed telewizornią zasiadałam 
Nawet pora kolacji była od tego uzależniona-jeśli nie zjadłyśmy wcześniej, to w czasie jednej, ale za to dłuuuugiej reklamy przygotowywałam,i jadłyśmy po "sendungu "
Nawet to polubiłam i kiedy z ciekawości, będąc w domu, włączyłam naszych Ugotowanych, to na tym jednym razie się skończyło -nasz program,moim zdaniem, nawet się nie umywa do tego niemieckiego. 
Tamta Pdp była bardzo aktywna, ciągle rozmawiała, albo coś się musiało dziać, a przed tv -cisza, żadnego gadania, chyba że jakieś wspólne komentarze. 
Chcąc więc mieć spokój, oglądałam razem z nią jej programy, łącznie z Top Model,Voice od Germany (bardzo dobry zresztą),czy Lets Dance 
31 maja 2019 11:26 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Też oglądam i też mi się gościu:hihihi: podoba kurcze zapomniałam imienia skleroza na W albo M a Ludwiczek jest uroczy .Znalazłam w necie hura Wolfgang:-)

he, he, he o czym piszecie ? Aż w necie grzebałam, myslałam, że moja głowe nie jest juz taka  jak u podopicznego Luka . Horst Lichter  und  Steven Gätjen .  
Bares für Rares - obsada .
31 maja 2019 11:30 / 2 osobom podoba się ten post
 we własnej osobie . Lubię jego dowcip w dodatku smacznie gotuje . Horst, Horst, Horst . 
05 lipca 2019 18:15 / 1 osobie podoba się ten post
 Dla tych co jeszcze nie widzieli '' Cudowny chłopiec'' z 2017r wzrusza do łez, oraz ''Green Book'' z 2018r Oskarowy film na faktach, dla mnie w ścisłaj czołówce filmów do których się wraca. 3sezon ''Strenger Things'' jest już na Netflixe, polecam zafiksowanym tak jak ja na fantastyce. Nowy film od  Marvela '' Kapitan Marvel'' też już jest.
05 lipca 2019 21:15 / 1 osobie podoba się ten post
Mleczko

 we własnej osobie . Lubię jego dowcip w dodatku smacznie gotuje . Horst, Horst, Horst .:serce: 

Też lubię ten program