Pomoc komputerowa - porady i wsparcie

28 października 2014 20:44 / 1 osobie podoba się ten post
emilia

Poszukaj w temacie "Komputerowe SOS" - tam podawalam programy do pozbycia sie tego i Tina tez podawala, Andrea sie zmagala z tym. A i tez pisalam, zeby niczego nie sciagac z dobrych programow, bo tam pod instalatory sa podczepione wlasnie takie rozne. Albo - uwaznie trzeba sledzic proces instalacji i odznaczac wszelkie smieci.

Dzięki Ci bardzo za pomoc, ale u mnie już działa "polska strona" rodzinki. Na jutro mam umówioną internetową konsultację z informatykiem. Sama wolę nic nie działać bo potrafię wszystko zepsuć. Maszyny mnie generalnie nie lubią. Dlatego cierpliwie poczekam do jutra na siłę fachową.
02 listopada 2014 21:24
Mam nowy komputer z niemieckim Windowsem 7.
W związku z tym mam pytanie,
czy w tej sytuacji jest możliwość zainstalowania przeglądarki /moją ulubioną od lat jest OPERA/ w języku polskim?
Przez informatyka mam zainstalowaną Mozille Firefox po niemiecku, nie jestem zadowolona, siła nawyku haaa...haaa
Sciągałam Operę ze strony Softronika, zaznaczyłam przy instalacji wybór języka polskiego, ale i tak jest po niemiecku.
Jest na to jakiś sposób, nie chciałabym też czegoś zepsuć.
02 listopada 2014 21:44
scarlet

Mam nowy komputer z niemieckim Windowsem 7.
W związku z tym mam pytanie,
czy w tej sytuacji jest możliwość zainstalowania przeglądarki /moją ulubioną od lat jest OPERA/ w języku polskim?
Przez informatyka mam zainstalowaną Mozille Firefox po niemiecku, nie jestem zadowolona, siła nawyku haaa...haaa
Sciągałam Operę ze strony Softronika, zaznaczyłam przy instalacji wybór języka polskiego, ale i tak jest po niemiecku.
Jest na to jakiś sposób, nie chciałabym też czegoś zepsuć.

Miałam ten sam problem tylko dotyczył Firefoxa ale w Operze tez powinno pomóc - poszukaj w sieci jak zmienić geolokalizację w Operze . Automatycznie wszystkie przegladarki ustawiają się tak aby wyświetlać strony i hasła najbliższe twojej lokalizacji .. czytając twój IP kompa . Ten nadawany jest automatycznie przez serwer z którego korzystasz - Serwer w Niemczech wiec przegladarki też wybierają niemieckie informacje . Szukaj  zmiana geolokalizacji komputera
02 listopada 2014 22:16
Aniak

Miałam ten sam problem tylko dotyczył Firefoxa ale w Operze tez powinno pomóc - poszukaj w sieci jak zmienić geolokalizację w Operze . Automatycznie wszystkie przegladarki ustawiają się tak aby wyświetlać strony i hasła najbliższe twojej lokalizacji .. czytając twój IP kompa . Ten nadawany jest automatycznie przez serwer z którego korzystasz - Serwer w Niemczech wiec przegladarki też wybierają niemieckie informacje . Szukaj  zmiana geolokalizacji komputera

Dziekuję, nie wiem jak, ale udało się już z Operą.
Jutro pokombinuję przy Firefoksie.
 
Mój staruszek laptop zakończył żywot w zeszłym tygodniu,
spełniając tym samym chyba najgorszy z koszmarów opiekunki na wyjeździe.
Poskarżyłam się Opom, a ci stwierdzili ze bez kompa zyć się przecież nie da i w tym samym dniu
Opa mi zamówił w sklepie wysyłkowym nowy, jako wczesniejszy prezent gwiazdkowy.
 
Śliczny jest, DELL 14 cali,  tylko Windows 7 po niemiecku i inne programy też, dlatego już tydzień próbuję po swojemu co się da ustawiać.