Muzyka która dodaje Ci sił #3

15 lipca 2015 22:30 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

Znam.Qrcze..kiedyś to grali.Jestem z pokolenia Depeche Mode i Metalliki,a lata 70-te uważam za najlepsze muzycznie.Kto za 10 lat będzie pamiętał o dzisiejszych "hitach"?Chyba tylko ten,co je spiewał.
15 lipca 2015 22:30
tina 100%

Jazz-metal to interesujące połączenie, nawet bardzo:)

Jeszcze trochę mrocznych klimatów, co by się lepiej spało;)

twoje GEMA 
                       
15 lipca 2015 22:33 / 1 osobie podoba się ten post
terka8

Znam.Qrcze..kiedyś to grali.Jestem z pokolenia Depeche Mode i Metalliki,a lata 70-te uważam za najlepsze muzycznie.Kto za 10 lat będzie pamiętał o dzisiejszych "hitach"?Chyba tylko ten,co je spiewał.:-)

wszyscy pamietaja a to juz ponad 10 lat
                                                               
15 lipca 2015 22:38
ORIM

wszyscy pamietaja a to juz ponad 10 lat:-)
                                                               

Coś jak"Głęboka studzienka",albo "Po co żeśta kawaliry przyśli".Też pokolenia śpiewają.Ja nie miałam na myśli folkloru i biesiady..
15 lipca 2015 22:44 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

twoje GEMA 
                       

" Breathe" Prodigy uplasowało się swego czasu, bodajże w latach 90-tych dość wysoko na listach przebojów- fakt utwór dośc komercyjny.

Znalazłam co innego, może teraz da się odtworzyć
15 lipca 2015 22:50 / 1 osobie podoba się ten post
terka8

Coś jak"Głęboka studzienka",albo "Po co żeśta kawaliry przyśli".Też pokolenia śpiewają.Ja nie miałam na myśli folkloru i biesiady..:-)

jak wyzej napisal Prowincjusz sa gusta i gusciki.Ja slucham wszystkiego co w danej chwili mi pasuje
 
                                                   
                                                                                                   
                                                                                                                                                   
                                                                                                                                                                                                        itd itp 
15 lipca 2015 22:59 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

jak wyzej napisal Prowincjusz sa gusta i gusciki.Ja slucham wszystkiego co w danej chwili mi pasuje
 
                                                   
                                                                                                   
                                                                                                                                                   
                                                                                                                                                                                                        itd itp 

Ja kocham folklor.Serio .Czasami słucham disco polo.Bywa lepsze niż muzyczka grana na Esce,np .
16 lipca 2015 09:10
A żeby kolejny dzionek przeleciał niczym błysssskawica.
16 lipca 2015 21:19






Troche dobrej muzy w ładnej oprawie
16 lipca 2015 21:23
ORIM







Troche dobrej muzy w ładnej oprawie

Chyba bez oprawy. (tzn. bez odzienia)
16 lipca 2015 21:28 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko1

Chyba bez oprawy. (tzn. bez odzienia)

panie na bielizne moga sobie popatrzec lub jak w kawale cofnac ze dwa kadry aby zobaczyc zasłony do salonu
16 lipca 2015 21:30
ORIM

panie na bielizne moga sobie popatrzec lub jak w kawale cofnac ze dwa kadry aby zobaczyc zasłony do salonu:-)

Chcialam wstawić "O mnie sie nie martw" nowa wersje i cos mi nie wychodzi.Chyba grype wirusowa zalapałam. To wstaw mi Mirro.
16 lipca 2015 21:32 / 3 osobom podoba się ten post
mleczko1

Chcialam wstawić "O mnie sie nie martw" nowa wersje i cos mi nie wychodzi.Chyba grype wirusowa zalapałam. To wstaw mi Mirro.

16 lipca 2015 21:33 / 1 osobie podoba się ten post
;feature=youtu.be    A nie, jest ok. Jak to mowia nie strasz, nie starsz bo sie ze...............
16 lipca 2015 22:32 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM







Troche dobrej muzy w ładnej oprawie

Ciekawe co autorowi dzisiaj  chodzi po głowie Widzę nie grzeczne myśli