Grüezi Schweiz!

15 stycznia 2015 15:10 / 1 osobie podoba się ten post
scarlet

Moja Babcia robiła czerwoną w plasterkach w białym sosiku, nie potrafię odtworzyć tego smaku buuuu....

Witaj Scarlet.
Mycha nas zaraz wyrzuci ze swojego topiku jak jej tu będziemy pisać o takim dobrym żarełku. Przepraszam Mycha wpadnij do mnie na obiad, zapraszam............
15 stycznia 2015 15:10
Jak któras zarabia 2000franków, to od dzisiaj na polskie zarabia ok 17000 pln wiecęj mięsięcznię?Dobrze liczę?
15 stycznia 2015 15:12 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Sama sobie zazdroszczę ;-)))))))))

to nagroda i pocieszenie od losu za inne niedogodności...............
15 stycznia 2015 15:17 / 1 osobie podoba się ten post
Magdalena_Sewicka

Jak któras zarabia 2000franków, to od dzisiaj na polskie zarabia ok 17000 pln wiecęj mięsięcznię?Dobrze liczę?

Źle !!  O jedno zero za dużo i chyba policzyłas po najwyższych kursach. Ale niech Ci będzie. 
15 stycznia 2015 15:21 / 2 osobom podoba się ten post
Gosiap

to nagroda i pocieszenie od losu za inne niedogodności...............

fajnie ,że dziewczyny przez ta ogromną zwyzke kursu sa do przodu ale co maja powiedzieć ludzie ,którzy znowu w plecy dostali czyli min. Ja -szlag mnie trafia bo znowu będe musiała płacic za mieszkanie więcej -tak dla info -placilam na początku 370zł. a od dzis 700 -zł. Dla jednych zyski dla drugich straty.
 
ide na coś słodkiego  bo mam nerwa.
15 stycznia 2015 17:34
didusia

fajnie ,że dziewczyny przez ta ogromną zwyzke kursu sa do przodu ale co maja powiedzieć ludzie ,którzy znowu w plecy dostali czyli min. Ja -szlag mnie trafia bo znowu będe musiała płacic za mieszkanie więcej -tak dla info -placilam na początku 370zł. a od dzis 700 -zł. Dla jednych zyski dla drugich straty.
 
ide na coś słodkiego  bo mam nerwa.

Didusia sorrki za moją radochę ale sama rozumiesz. 
15 stycznia 2015 17:46 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Didusia sorrki za moją radochę ale sama rozumiesz. 

Alez jak najbardziej nie mam żalu ,wręcz się ciesze ,że masz  lepsze zarobki - mam ogólnie żal  do siebie ,że byłam taka naiwna i wziełamkredyt w tej walucie . jeszcze raz mówię jesli opiekunki zarabiają duzo to mi sie lepiej robi na sercu .
15 stycznia 2015 18:19
Mycha

Źle !!  O jedno zero za dużo i chyba policzyłas po najwyższych kursach. Ale niech Ci będzie. 

oj! !1700 miał byc;) Wybacz @Myszko;) A Ty @Didusia,wkopałas się niestety;( I lat jeszcze musisz spłacac?
15 stycznia 2015 18:45 / 2 osobom podoba się ten post
Magdalena_Sewicka

oj! !1700 miał byc;) Wybacz @Myszko;) A Ty @Didusia,wkopałas się niestety;( I lat jeszcze musisz spłacac?

Wolałabym, żebyś to Ty miała rację z tymi wyliczeniami ale trudno, przeżyję to jedno zero.
16 stycznia 2015 17:38 / 3 osobom podoba się ten post
Nooo, koniec mojego pobytu w Szwajcarii. Wczoraj zapadła decyzja. PDP jedzie do syna na dwa tygodnie. Synowa leci jutro do swojej rodziny, no nie powiem daleko, daleko. Babcia ma być u syna, bo on zostaje sam z dziećmi, dużymi ale dziećmi. Walczyła o to długo aż wreszcie osiągnęła swoje. Już nie będzie płakać do słuchawki i wymyślać głupot.
Pojechałyśmy dzisiaj na cmentarz a potem na zakupy. PDP oczywiście pierwsze swoje kroki skierowała do brata Johniego W. Robi zapasy czy co ?? Ona chce być trochę u syna, trochę sama u siebie. Będzie mogła swobodnie z Johnnym W. gadać. A to, ze bierze tabletki to nie szkodzi. Ja powiedziałam synowi, teraz to nie mój problem.
Tak więc w poniedziałek obieram kierunek na PL ;-))) Kurs franka mnie zadowala, mogę spokojnie zjeżdżać.
16 stycznia 2015 17:43
Mycha

Nooo, koniec mojego pobytu w Szwajcarii. Wczoraj zapadła decyzja. PDP jedzie do syna na dwa tygodnie. Synowa leci jutro do swojej rodziny, no nie powiem daleko, daleko. Babcia ma być u syna, bo on zostaje sam z dziećmi, dużymi ale dziećmi. Walczyła o to długo aż wreszcie osiągnęła swoje. Już nie będzie płakać do słuchawki i wymyślać głupot.
Pojechałyśmy dzisiaj na cmentarz a potem na zakupy. PDP oczywiście pierwsze swoje kroki skierowała do brata Johniego W. Robi zapasy czy co ?? Ona chce być trochę u syna, trochę sama u siebie. Będzie mogła swobodnie z Johnnym W. gadać. A to, ze bierze tabletki to nie szkodzi. Ja powiedziałam synowi, teraz to nie mój problem.
Tak więc w poniedziałek obieram kierunek na PL ;-))) Kurs franka mnie zadowala, mogę spokojnie zjeżdżać.

No patrz Mycha jak nagle z 3 miesiacy zrobilo sie u Ciebie 2, potem miesiac, potem 2 tygodnie, a nagle 2 dni :)) NO superr :))
Ciesze sie ze jedziesz do Polski, ja tez jade i tez sie ciesze, ale niemowicie mi sie dluzy.....
16 stycznia 2015 17:48 / 1 osobie podoba się ten post
Jolek

No patrz Mycha jak nagle z 3 miesiacy zrobilo sie u Ciebie 2, potem miesiac, potem 2 tygodnie, a nagle 2 dni :)) NO superr :))
Ciesze sie ze jedziesz do Polski, ja tez jade i tez sie ciesze, ale niemowicie mi sie dluzy.....

Ja też sie cieszę. Nie dość, że babcia jest trudna, to jeszcze utrudniała co się dało. Cieszę się. Wykończyłaby mnie ;-//
16 stycznia 2015 18:42 / 3 osobom podoba się ten post
I koniec hardcorowych obiadków:):):):)Ale wykończyć to by Cię nie wykończyła:)Nie takie babcie za nami i przed nami:):):)Szczęśliwej drogi Myszencjo:)
16 stycznia 2015 18:49 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Didusia sorrki za moją radochę ale sama rozumiesz. 

Mycha,Ty to się śpiesz z tą wymiana bo jakby lekko spadał franciszek.:)
Mnie cieszy kurs euro,moim marzeniem jest żeby na 4,50 zł wskoczył bo tak jak w stosunku do rubla to nie ma co marzyć...katastrofa dla Polski by była.
16 stycznia 2015 18:55 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

I koniec hardcorowych obiadków:):):):)Ale wykończyć to by Cię nie wykończyła:)Nie takie babcie za nami i przed nami:):):)Szczęśliwej drogi Myszencjo:)

Powiem Ci, że dopiero drugi raz w moim życiu spotkałam taki charakterek. Można podziwiać jako osobliwość. Na pierwszy rzut oka miła, usmiechnięta staruszka ale lepiej tej puszki nie otwierać ;-))