09 marca 2018 19:05 / 9 osobom podoba się ten post
KolaOla

Ja jestem bardzo zadowolona z agencji MyCare24. To moja czwarta firma, jezdzę z nimi od ponad roku do Niemiec i nie mogę złego słowa powiedzieć. Wypłatę mam na czas, za dodatkowe prace typu mycie okien rodzina płaci mi dodatkowo. W zeszłym roku zostałam na święta wielkanocne-za co równiez miałam dodatkowe pieniązki. Koordynator bardzo miły, mam z nim bardzo dobry kontakt. Lepiej nie widzę :-)

Mój boszszeee....Przytulam Dbaj o siebie ...o swój wzrok .Dziwi mnie tylko to , że zapewne duża dziewczynka już jesteś i liczyłaś na to , że wzrok Ci się poprawi dzięki firmie ? ...Kochaneńka tylko okulista ....taki doktor od oczków może Ci pomóc .
09 marca 2018 19:48 / 6 osobom podoba się ten post
Alergię mam na słowo "pieniążki".......
09 marca 2018 20:12 / 7 osobom podoba się ten post
KolaOla

Ja jestem bardzo zadowolona z agencji MyCare24. To moja czwarta firma, jezdzę z nimi od ponad roku do Niemiec i nie mogę złego słowa powiedzieć. Wypłatę mam na czas, za dodatkowe prace typu mycie okien rodzina płaci mi dodatkowo. W zeszłym roku zostałam na święta wielkanocne-za co równiez miałam dodatkowe pieniązki. Koordynator bardzo miły, mam z nim bardzo dobry kontakt. Lepiej nie widzę :-)

JEśli jeszcze raz przeczytam, jak pracownik z biura firmy, którą wychwala, napisze, że wypłatę ma na czas, to chyba się wścieknę, bo nie zapanuję nad moim pogodnym charakterem. 
Szanowna pani, nie robi nikt żadnej łaski, że płaci na czas.
To żadna zachęta dla ewentualnych kandydatów do wykonywania zlecenia.
I jeśli pani lepiej nie widzi, to do okulisty trzeba się udać, albo w temacie poskarżyjki poużalać. 
09 marca 2018 20:21 / 5 osobom podoba się ten post
KolaOla

Ja jestem bardzo zadowolona z agencji MyCare24. To moja czwarta firma, jezdzę z nimi od ponad roku do Niemiec i nie mogę złego słowa powiedzieć. Wypłatę mam na czas, za dodatkowe prace typu mycie okien rodzina płaci mi dodatkowo. W zeszłym roku zostałam na święta wielkanocne-za co równiez miałam dodatkowe pieniązki. Koordynator bardzo miły, mam z nim bardzo dobry kontakt. Lepiej nie widzę :-)

Lepiej nie widzę i nie zobaczysz:) okularki trza zakupić.Co do kontaktu z koordynatorem hmm no nie wiem bom leciwa.
09 marca 2018 20:21 / 8 osobom podoba się ten post
Knorr

JEśli jeszcze raz przeczytam, jak pracownik z biura firmy, którą wychwala, napisze, że wypłatę ma na czas, to chyba się wścieknę, bo nie zapanuję nad moim pogodnym charakterem. 
Szanowna pani, nie robi nikt żadnej łaski, że płaci na czas.
To żadna zachęta dla ewentualnych kandydatów do wykonywania zlecenia.
I jeśli pani lepiej nie widzi, to do okulisty trzeba się udać, albo w temacie poskarżyjki poużalać. 

Knorr,nie sądzisz ,że pracownicy biurowi mają nas za stado baranów którym wszystko można wcisnąć?skąd to się bierze?wiele opiekunek czy opiekunów ma lepsze wykształcenie od nich,więcej doswiadczenia,lepsze kwalifikacje w róznych zawodach,a naprawdę traktują nas jak głupców
09 marca 2018 20:33 / 6 osobom podoba się ten post
maras1

Knorr,nie sądzisz ,że pracownicy biurowi mają nas za stado baranów którym wszystko można wcisnąć?skąd to się bierze?wiele opiekunek czy opiekunów ma lepsze wykształcenie od nich,więcej doswiadczenia,lepsze kwalifikacje w róznych zawodach,a naprawdę traktują nas jak głupców:do bani:

Maras. Dokładnie tak właśnie. No głupota irytuje.
Tekst napisany świadczy o jego autorze. I w podtekście info, o korzyściach wynikających z pracy w Wielkanoc. 
No przeca wiadomo, że szuka ludzi do pracy w święta. 
 
09 marca 2018 21:14 / 1 osobie podoba się ten post
maras1

Knorr,nie sądzisz ,że pracownicy biurowi mają nas za stado baranów którym wszystko można wcisnąć?skąd to się bierze?wiele opiekunek czy opiekunów ma lepsze wykształcenie od nich,więcej doswiadczenia,lepsze kwalifikacje w róznych zawodach,a naprawdę traktują nas jak głupców:do bani:

Masz rację maras 1 i inni też. Żenujące są takie wpisy 
15 kwietnia 2018 17:14 / 2 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Proszę sobie poczytać opinie w internecie oraz na Facebook.
W miesiącach od Lipca zeszłego roku chyba ?? dużo Opiekunek nie dostało swojego wynagrodzenia.
Nie mogły się nawet dodzwonić do firmy, nikt nie odbierał telefonów,,,,, Te Panie były na tzw Okresie wypowiedzenia chyba?? ponieważ już nie pracują w firmie, ale niektóre Panie pozostały i nadal pracują !

Pracowałam w tej Firmie 2018 r.ale tylko 1 raz i ostatni. zawiodłam się!  Wsadzili mnie na minę, wiedzieli doskonale od  kilku lat jaka sztela.Jednak mi nie powiedzieli. Nie udostępnili mi też kontaktu do zmienniczki , ochrona danych osobowych  :( haha ,ale mieli powód, bo bym z pewnością  nie pojechała.  Na szteli dotrwałam do końca.  Jesli chodzi o wynagrodzenie to płacone na czas i zgodnie z umową. 
 
16 kwietnia 2018 10:34 / 1 osobie podoba się ten post
erika

Pracowałam w tej Firmie 2018 r.ale tylko 1 raz i ostatni. zawiodłam się!  Wsadzili mnie na minę, wiedzieli doskonale od  kilku lat jaka sztela.Jednak mi nie powiedzieli. Nie udostępnili mi też kontaktu do zmienniczki , ochrona danych osobowych  :( haha ,ale mieli powód, bo bym z pewnością  nie pojechała.  Na szteli dotrwałam do końca.  Jesli chodzi o wynagrodzenie to płacone na czas i zgodnie z umową. 
 

No wiesz, nie chcą stracic klienta to wiąże się przecież z dobrobytem agencji .Kto tam zważa na opiekinki .