Moje miasto

16 października 2017 21:42 / 2 osobom podoba się ten post
opiekun.5

Bo Ty wierna Knorowi...On niech się uśmiecha...:-)


Jeszcze Pani nie znasz, a już zazdrościsz. O, a zazdrość to cecha niezbyt pożądana przez kobiety.
Tyle lat z kobietą przeżyłeś, a nic o Nich nie wiesz. Znaczy, koncentrowałeś się na sobie zbytnio.
16 października 2017 21:43
Kama84

Andrzej ja tylko tak z dowcipu, zalotnie ;)  przeciez żartuję. I wiesz ze czasem świruję. Wirtualnego ci wysłałam a ty nic .ani sie nie uśmiechniesz . :zab:


16 października 2017 21:49 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

:-):-):-):-):-):-):-)

No i wlaśnie się uśmiechnął. Mówisz i mam. ;) 
16 października 2017 21:57 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr


Jeszcze Pani nie znasz, a już zazdrościsz. O, a zazdrość to cecha niezbyt pożądana przez kobiety.
Tyle lat z kobietą przeżyłeś, a nic o Nich nie wiesz. Znaczy, koncentrowałeś się na sobie zbytnio.

Ty...Teoretyk...Poczekaj ożenisz się to lepiej poznasz kobiety...
16 października 2017 22:05 / 1 osobie podoba się ten post
opiekun.5

Ty...Teoretyk...Poczekaj ożenisz się to lepiej poznasz kobiety...:-)

Teoretycznie jest taka możliwośc.
16 października 2017 22:08 / 1 osobie podoba się ten post
Czy wszystkie wątki muszą kończyć się seksistowsko ?
Ja muszę sobie chyba jakiegoś hobby poszukać , pasję w sobie odnaleźć ,bakcyla złapać . / Dygresja./

16 października 2017 22:10 / 2 osobom podoba się ten post
Kama84

Czy wszystkie wątki muszą kończyć się seksistowsko ? :yo:
Ja muszę sobie chyba jakiegoś hobby poszukać , pasję w sobie odnaleźć ,bakcyla złapać . :czysci okulary: / Dygresja./

Tam gdzie Andrzej, tam wiruje seks.
16 października 2017 22:12 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

Teoretycznie jest taka możliwośc.

Jak to ???? Przeciez jestes zagorzałym przeciwnikiem samotnikiem i dobrze ci z tym.   Kot ci juz nie wystarcza ? 
16 października 2017 22:13
Kama84

Jak to ???? Przeciez jestes zagorzałym przeciwnikiem samotnikiem i dobrze ci z tym. :rozmysla:  Kot ci juz nie wystarcza ? :-(

Wystarcza. Napisałem, teoretycznie. 
16 października 2017 22:17 / 3 osobom podoba się ten post
Knorr

Tam gdzie Andrzej, tam wiruje seks.

Hehe     Dobre . Zgadzam się. Bo ten nasz Andrzejek to taki cichi erotoman. A kto wie czy nie nasz polski Grey .....    Bo to wiadomo co szykuje w tajemnym pokoju. Mówił przeciez o jakimś specjalnym łóżku.     
17 października 2017 09:15 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

Tam gdzie Andrzej, tam wiruje seks.

Przecież to wszystkie kobiety tylko Ciebie kochają i tylko Ciebie chcą...
17 października 2017 09:17 / 2 osobom podoba się ten post
Kama84

Hehe  :smiech3:   Dobre . Zgadzam się. Bo ten nasz Andrzejek to taki cichi erotoman. A kto wie czy nie nasz polski Grey .....    Bo to wiadomo co szykuje w tajemnym pokoju. Mówił przeciez o jakimś specjalnym łóżku.  :yo:   

Żaden erotoman. A łożko nie jakieś specjalne a wygodne i takie wielofunkcyjne...
17 października 2017 11:51 / 1 osobie podoba się ten post
opiekun.5

Żaden erotoman. A łożko nie jakieś specjalne a wygodne i takie wielofunkcyjne...:-)

Taaa, wielofunkcyjne , a co masz powiedzieć? Że erotyczne , z pasami i szufladą na zabawki oraz lustrem u sufitu?     
echh  przestańmy juz bo to nie branżowe  :plask:
17 października 2017 13:19
opiekun.5

No nie załamuj mnie...toż to tak jest u mnie...nie mów, że Ty z mego miasta...:-)

Nie pochlebiaj sobie  he he
17 października 2017 14:16
opiekun.5

Przecież to wszystkie kobiety tylko Ciebie kochają i tylko Ciebie chcą...:-)

Ty to napisałeś.
I niekoniecznie musi to prawdą być.