Veritas Zobacz profil firmy

Zarobki
5 / 5
Warunki umowy
4 / 5
Jakośc obsługi
4 / 5
Dopasowanie oferty
5 / 5
Liczba oddziałów
4 / 5
21 grudnia 2014 17:56
Pyza

A, komu zalezy na niskich skladkach? Zastanow sie. 

emerytom, rencistom, przedemerytom itp.
21 grudnia 2014 19:04
amelka

emerytom, rencistom, przedemerytom itp.

Mam znajoma, ktora ma niska emeryture i do tej emerytury dorabia wlasnie jako opiekunka, nie wiem czy zadowolona by byla z tak kiepskiej niskiej skladki....
21 grudnia 2014 19:44
Pyza

A, o jakiej kwocie skladki mowa? 

Składkajest od 300 zł więc to jest mało.Czekam co po Nowym roku.
21 grudnia 2014 20:32
teresadd

Składkajest od 300 zł więc to jest mało.Czekam co po Nowym roku.

Ta kwota...to jest kpina jakias! Ale coz...
Dziekuje za informacje  
23 grudnia 2014 17:16
JagodaQ

Sa tacy,ze im odpowiada.Nie mam zamiaru dalej dyskutowac w tej kwestii.

mnie np.zależy na niskich składkach .  Mam już emeryturę , a za wiele mi nie podwyzszą wysokość emerytury ,bo moze wyjadę  jeszcze ze 3-4 razy.
23 marca 2015 17:56
Czy ktoś na forum pracuje przez te firme. Warto się u nich zatrudnić, od jakiej sumy teraz odprowadzają zus.
23 marca 2015 18:04
lonia61

Czy ktoś na forum pracuje przez te firme. Warto się u nich zatrudnić, od jakiej sumy teraz odprowadzają zus.

Może informację przekazywane pocztą pantoflową pozostawmy dla siebie, a tutaj piszmy o własnych doświadczeniach. Moderator

24 marca 2015 08:49
lonia61

Czy ktoś na forum pracuje przez te firme. Warto się u nich zatrudnić, od jakiej sumy teraz odprowadzają zus.

Pracowałam u nich, przez 2 miesiące  strasznie dużo papierów, składki od 2 tyś z groszami, wypłata na czas. To było w 2013 teraz najlepiej zadzwonić i się wypytać.
24 marca 2015 18:09
Dzwonili do mnie w styczniu tego roku .Zarobki dosyć dobre ale składki ZUS od 600 zł.
Podziekowałam bo raczej zależy mi na wyżśzych składkach.
24 marca 2015 18:44
teresadd

Dzwonili do mnie w styczniu tego roku .Zarobki dosyć dobre ale składki ZUS od 600 zł.
Podziekowałam bo raczej zależy mi na wyżśzych składkach.

dokładnie  tak .....
24 marca 2015 18:46
teresadd

Dzwonili do mnie w styczniu tego roku .Zarobki dosyć dobre ale składki ZUS od 600 zł.
Podziekowałam bo raczej zależy mi na wyżśzych składkach.

Mi  tak bardzo nie zależy na składkach bo mam inną mozliwośc opłacania składek, bardziej na zarobkach.
24 marca 2015 19:01 / 2 osobom podoba się ten post
slonecznie

Może informację przekazywane pocztą pantoflową pozostawmy dla siebie, a tutaj piszmy o własnych doświadczeniach. Moderator

Rozumiem i zgadzam się z tym, bo taki mamy regulamin forum. Z drugiej jednak strony, mam świadomość, że te informacje są pewne i na prawdę szkoda by było, żeby ktoś się przejchał.
O swoich doświadczeniach mogę napisać tyle, że firma ta jako jedyna nie wymagała ode mnie wypełnienia jakiegokolwiek kwestionariusza, nie chciała znać moim preferencji co do przyszłego podopiecznego, test językowy był dosłownie 30 sekundowy-też jako jedyna agencja miała go, aż tak krótkiego. Nie chcieli ode mnie również żadnych danych osobowych poza imieniem i nazwiskiem! Zadzwonili dużo później z ofertą do pdp z stomią, leżącego, a był to mój pierwszy wyjazd. Pan miał zadzwonić kilka godzin później, bo miałam mieć czas do namysłu-nie zadzwonił. Firma zadzwoniła znów jak już byłam w DE pytając czy dalej szukam pracy. Wszystko to miało miejsce w tym roku.
01 kwietnia 2015 13:26 / 1 osobie podoba się ten post
Obecnie jestem na kontrakcie przez wlasnie firme Veritas i musze przyznac,ze P.ktora jest opiekunem mojego zlecenia,bardzo profesjonalne ma podejscie i moge liczyc na kontakt z nia w kazdej chwili.
Pieniazki zostaly mi wyplacone mozna powiedziec przed czasem,poniewaz w umowie jest do 15 kazdego miesiaca a dzis mamy 1 i ja juz swoja pensje na koncie mam.
Na chwile obecna,jestem zadowolona z wspolpracy z ta wlasnie firma.
Pozdrawiam
01 kwietnia 2015 15:17
Agata07

Obecnie jestem na kontrakcie przez wlasnie firme Veritas i musze przyznac,ze P.ktora jest opiekunem mojego zlecenia,bardzo profesjonalne ma podejscie i moge liczyc na kontakt z nia w kazdej chwili.
Pieniazki zostaly mi wyplacone mozna powiedziec przed czasem,poniewaz w umowie jest do 15 kazdego miesiaca a dzis mamy 1 i ja juz swoja pensje na koncie mam.
Na chwile obecna,jestem zadowolona z wspolpracy z ta wlasnie firma.
Pozdrawiam

a jakies blizsze info ? ZUS od ilu,rodzaj umowy i na jaki czas ? 
To ze placa na czas to zadna rewelka !
01 kwietnia 2015 15:38
Zus od najnizszej,umowa-zlecenie ja mam podpisana na okres 6 tyg....
Dla mnie na chwile obecna wazna jest kwota za jaka wyjezdzam.... a narazie jestem zadowolona,oczywiscie czekam na wieksza sume....ale zobaczymy jak bedzie...
Propozycje sa,wystarczy przemyslec i podjac wlasciwa decyzje....nie zawsze pieniadze daja komfort psychiczny...tak wiec warto dwa razy sie zastanowic nad tym co jest wazniejsze....a w obecnym miejscu i jedno i drugie....pomijajac fakt ze babka marudna....ale nigdzie nie ma cudow....:)
Nie wiem czy zadna rewelka,ale czytajac opinie nie ktorych firm to chyba nie kazda jest wyplacalna.