Veritas Zobacz profil firmy

Zarobki
5 / 5
Warunki umowy
4 / 5
Jakośc obsługi
4 / 5
Dopasowanie oferty
5 / 5
Liczba oddziałów
4 / 5
24 kwietnia 2020 15:53
Witam. Czy ktoś był z Veritasem na zleceniu w Anglii? Jak to wygląda? Jakieś informacje ?
10 lutego 2021 09:31
Czy ktoś wie ile płaci Veritas za święta chodzi mi o Wielkanoc?
10 lutego 2021 10:10
Ostatnio bylo 150 euro.
10 lutego 2021 10:11
Ostatnio bylo 150 euro.
02 sierpnia 2022 16:12 / 4 osobom podoba się ten post
Drogie opiekunki i Panie dające zlecenia z tej firmy,sprawdzajcie i róbcie aktualizację o stanie podopiecznych.Jesli ktoś miał 2lata temu 88 lat to siłą rzeczy teraz ma 90.Czasu się nie zatrzyma.Dwa lata dla starszej osoby to bardzo dużo z chodzącej osoby może się stać leżącą w łóżku.Panie z firmy macie nie aktualne dane .Panie opiekunki nie informują firmy że się coś zmieniło .Jedzie się do osoby poruszającej się samodzielnie a okazuje się że trzeba dźwigać.
02 sierpnia 2022 17:17 / 7 osobom podoba się ten post
gosiako, 
zgadza się, ale problem dotyczy wielu agencji. Nie zawsze profil podopiecznego jest aktualizowany. Z jednej strony jakieś zaniedbania, z drugiej jednak i poniekąd nasza wina, tzn ogólnie opiekunów. Wiadomo, że nie wszystkich. Zwłaszcza, jeżeli chodzi o stan podopiecznego. To nie agencje powinny się dopytywać, jaki jest aktualny stan, ale my powinniśmy, o ile stan ten uległ pogorszeniu, poinformować agencję. Tak, żeby następny opiekun zdawał sobie sprawę, na jaką sztelę się wybiera. Ja zawsze informuję agencje, obecnie Veritas, jak wygląda sytuacja na miejscu. Również wiek uściślam, bo nieraz z wielu agencji miałem odmienne informacje, niż te, które zastałem na miejscu. 
02 sierpnia 2022 17:23 / 4 osobom podoba się ten post
Dlatego zwracam się i do firmy i do opiekunek bo mnie taka niespodzianka spotkała.
02 sierpnia 2022 18:00 / 5 osobom podoba się ten post
Powiem tak, że często miałam taką sytuację , że dawałam info  agencji o tym co rzeczywiście zastałam na miejscu. No niestety agencje też nie są bez winy bo nie uwzględniają nowych danych i potem kolejna pani / pan jest zdziwiony , że co innego jest a co innego ma od agencji . Dlatego yeteaz raczej pisze żeby mieć potem gdzieś potwierdzenie tych info.
26 października 2022 12:43 / 1 osobie podoba się ten post
Podopieczna agresywna slownie i fizycznie. Maria z Ingolstadt. Veritas od kilku lat non stop wysyla tam opiekunki !!! https://m.facebook.com/groups/154096055216018/permalink/1130371580921789/
18 marca 2023 05:26 / 2 osobom podoba się ten post
czy firma zwiera na swoją nazwę Veritas i czy reprezentuje ją jakaś zagraniczna
18 marca 2023 07:57 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Powiem tak, że często miałam taką sytuację , że dawałam info  agencji o tym co rzeczywiście zastałam na miejscu. No niestety agencje też nie są bez winy bo nie uwzględniają nowych danych i potem kolejna pani / pan jest zdziwiony , że co innego jest a co innego ma od agencji . Dlatego yeteaz raczej pisze żeby mieć potem gdzieś potwierdzenie tych info.

Tak jest jak piszesz, ja to samo.Kilka dni po przyjeździe widzę już czy to co mi przedstawiono zgadza się z tym co zastałam.Jak nie to siadam z rodziną Pdp.i pokazuje(często oni zapisują).Tu z powodu wymiany córka chciała mieć czarno na białym, żeby osobiście porozmawiać z Opiekunka która przyjedzie i przedstawić jej to zlecenie.Ja powiedziałam stanowczo, że niem.posrednik nie jest od pitolenia przy kawce tylko od sprawdzenia zlecenia i stanu Pdp.bo za to bierze prowizje.Oboje z PSP.przyznali rację.Niech tylko spotkam ta babe to jej powiem swoje.Jade na zlecenie na 1go z innej firmy na skoczka 2tyg.za stała opiekunkę i potem licząc że będą ok.moge dalej współpracować..Zobaczymy, czas pokaże..Ale jestem teraz konkretna i mecze pytaniami, bo od tego paniusie w biurze są żeby udzielać info.Jak czuje,że ktoś jojcy to wiem że kombinuje (musi z nagonki wyszarpac premie).Mówię, że chce tel.do rodziny Pdp.zeby dopytac o szczegóły.Kreca..?, to im dziękuję!
18 marca 2023 08:51 / 3 osobom podoba się ten post
nimfa23

czy firma zwiera na swoją nazwę Veritas i czy reprezentuje ją jakaś zagraniczna

Veritas, jak i wiele innych współpracuje z niemiecką agencją Pflegehelden.
13 czerwca 2023 15:30 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

gosiako, 
zgadza się, ale problem dotyczy wielu agencji. Nie zawsze profil podopiecznego jest aktualizowany. Z jednej strony jakieś zaniedbania, z drugiej jednak i poniekąd nasza wina, tzn ogólnie opiekunów. Wiadomo, że nie wszystkich. Zwłaszcza, jeżeli chodzi o stan podopiecznego. To nie agencje powinny się dopytywać, jaki jest aktualny stan, ale my powinniśmy, o ile stan ten uległ pogorszeniu, poinformować agencję. Tak, żeby następny opiekun zdawał sobie sprawę, na jaką sztelę się wybiera. Ja zawsze informuję agencje, obecnie Veritas, jak wygląda sytuacja na miejscu. Również wiek uściślam, bo nieraz z wielu agencji miałem odmienne informacje, niż te, które zastałem na miejscu. 

Miałam dokładnie takie same sytuacje. I to niestety, niejeden raz. :(
13 stycznia 2024 05:07
Zdecydowanie odradzam 
Mimo przedstawienia wiarygodnych dowodów agencja poparła niemiecką stronę, bo ta jest płatnikiem.
Koordynatorki nie przedstawiają rzetelnie miejsca pracy. Dla koordynatorki "zdarzają się nocki" jest równoznaczne ze  wstawaniem do seniorki trzy razy każdej nocy nocy. I w związku z tym agencja nie zamierza zapłacić dodatku za nocne wstawanie.
Koordynatorki trudno dostępne, niemiłe, nie wspierające opiekunek. Brak możliwości odwołania do kierownictwa spółki.
Składki emerytalne odprowadzane od najniższej kwoty.
Osoby, które napiszą negatywną opinię o agencji na Fb, są blokowane przez administratora.