Podlaskie

04 stycznia 2015 13:47 / 1 osobie podoba się ten post
Chętnie poznam jakieś opiekunki z miasta Białystok lub okolic
04 stycznia 2015 13:58 / 1 osobie podoba się ten post
salima

Chętnie poznam jakieś opiekunki z miasta Białystok lub okolic

Jestem, z Hajnówki.....
04 stycznia 2015 14:05 / 2 osobom podoba się ten post
anerik

Jestem, z Hajnówki.....

O matko,masz u mnie wielki plus.Tam siedzialam w pozycji kucznej i obserwowałam pewne zwierzeta. Ja Cie zaprosze na Ziemie Lubuska a potem w rewanżu pojade wspominać piekne czasy. Co Ty na to?
04 stycznia 2015 15:32 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko47

O matko,masz u mnie wielki plus.Tam siedzialam w pozycji kucznej i obserwowałam pewne zwierzeta. Ja Cie zaprosze na Ziemie Lubuska a potem w rewanżu pojade wspominać piekne czasy. Co Ty na to?

Jasne, chętnie Cię zaproszę nie mam samochodu, ale mam 2 rowery i możemy codziennie jechać w inne miejsca, np Kose Mosty, Gruszki, Olemburska, Topiło, i inne dzika przyroda ostatnia w Europie.
04 stycznia 2015 15:44 / 1 osobie podoba się ten post
anerik

Jasne, chętnie Cię zaproszę nie mam samochodu, ale mam 2 rowery i możemy codziennie jechać w inne miejsca, np Kose Mosty, Gruszki, Olemburska, Topiło, i inne dzika przyroda ostatnia w Europie.

Już mi lepiej  nie pisz o tym serce mi krwawi
05 stycznia 2015 15:40
salima

Chętnie poznam jakieś opiekunki z miasta Białystok lub okolic

Cześć, jestem z Białegostoku...miło mi będzie Cię poznać...może kiedy pogadamy na skypie, w domu będę 16 stycznia, po trzech miesiącach "wygnania"...
09 stycznia 2015 21:35 / 1 osobie podoba się ten post
Ja też 16 stycznia będę w domu po 3 miesiącach
10 stycznia 2015 10:33
salima

Ja też 16 stycznia będę w domu po 3 miesiącach

Cześć, a to ciekawe...z kąd wyjeżdżasz? ja wyjeżdżam 15. 01 Sindbadem z Maanheim o 18.30... może będziemy podróżować jednym autokarem? powiem Ci, że to by było niezwykłe...
 
10 stycznia 2015 11:40
zlotarybka

Cześć, a to ciekawe...z kąd wyjeżdżasz? ja wyjeżdżam 15. 01 Sindbadem z Maanheim o 18.30... może będziemy podróżować jednym autokarem? powiem Ci, że to by było niezwykłe...
 

szkodza, że ja wyjeżdzam 17, lub 18.01. i nie ważne skąd, bo i tak za granicą przesiadka w ten sam autobus, życzę wam żebyście się spotkały, bo czas szybciej leci na pogaduszkach. Pozdrawiam
10 stycznia 2015 22:28 / 1 osobie podoba się ten post
Ale się nie spotkamy bo ja jade małym busem, bo to wygoda zabierają z domu i zawożą pod sam dom.
10 stycznia 2015 22:33
anerik

Jestem, z Hajnówki.....

Ja w zasadzie też mieszkałam tam 7 lat na Lipowej w Białymstoku dopiero od półtora roku ale patrząc na zdjęcie nigdy cie nie spotkałam chociaż ta Hajnówka nie jest wcale duża.
11 stycznia 2015 08:38
salima

Ja w zasadzie też mieszkałam tam 7 lat na Lipowej w Białymstoku dopiero od półtora roku ale patrząc na zdjęcie nigdy cie nie spotkałam chociaż ta Hajnówka nie jest wcale duża.

Może, mnie nie rozpoznajesz tylko, bo zawsze miałam długie, kręcone, roztrzepane włosy. Pracowałam w sklepie na 3. Maja  -spozywczym.
16 lutego 2016 18:39
Czy jest tutak ktos z Podlasia??
16 lutego 2016 19:53 / 1 osobie podoba się ten post
Ja mieszkam teraz na Mazowaszu, ale moje korzenie są na Podlasiu, południowym Podlasiu (Siedlce, Łuków)
16 lutego 2016 22:26 / 1 osobie podoba się ten post
o prosze ja Białystok :)