Osobus

05 stycznia 2015 16:55 / 3 osobom podoba się ten post
psota

dokładnie...OSOBUS i tego sie trzymajmy..a jak długo z nimi jezdzisz? bo ja od roku i naprawde nigdy nie zawiedli..i oby tak dalej

Ja z nimi jeżdzę chyba już ze 3 - 4 lata musze w domu zajrzeć do notatek swoich.Ania zajedzie do domu tez napisze jak się jechało i bedzie wiadomo.Ty pojedziesz tez napisz same sobie postarajmy sie umilic trasę w czystym busie z dobra obsługą.Nigdy sie nie zawiodłam kierowca dzwoni wieczorem podaje godzine przyjazdu a rano 15 - 20 mni wczesniej tez dzwoni nawet jak sie przyspi to jest jeszcze czas nawet kawe wypić. Ja  jestem zadowolona.
05 stycznia 2015 16:57 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko47

Ja z nimi jeżdzę chyba już ze 3 - 4 lata musze w domu zajrzeć do notatek swoich.Ania zajedzie do domu tez napisze jak się jechało i bedzie wiadomo.Ty pojedziesz tez napisz same sobie postarajmy sie umilic trasę w czystym busie z dobra obsługą.Nigdy sie nie zawiodłam kierowca dzwoni wieczorem podaje godzine przyjazdu a rano 15 - 20 mni wczesniej tez dzwoni nawet jak sie przyspi to jest jeszcze czas nawet kawe wypić. Ja  jestem zadowolona.

napisze..pewnie ze napisze ale moja opinia sie nie zmieni i potwierdzam to co mówisz.
05 stycznia 2015 17:37 / 2 osobom podoba się ten post
mleczko47

Ja z nimi jeżdzę chyba już ze 3 - 4 lata musze w domu zajrzeć do notatek swoich.Ania zajedzie do domu tez napisze jak się jechało i bedzie wiadomo.Ty pojedziesz tez napisz same sobie postarajmy sie umilic trasę w czystym busie z dobra obsługą.Nigdy sie nie zawiodłam kierowca dzwoni wieczorem podaje godzine przyjazdu a rano 15 - 20 mni wczesniej tez dzwoni nawet jak sie przyspi to jest jeszcze czas nawet kawe wypić. Ja  jestem zadowolona.

napisze na pewno jak dojade z nimi do domku.i jakby cos to zostane ich stala klientka
05 stycznia 2015 17:39 / 3 osobom podoba się ten post
ania52

napisze na pewno jak dojade z nimi do domku.i jakby cos to zostane ich stala klientka

Siła w nas, bo nas sporo jest:) już niech się martwią:))))
05 stycznia 2015 17:44 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko47

Siła w nas, bo nas sporo jest:) już niech się martwią:))))

hehe dla nas dodatkowy bus niech szykują;-)
05 stycznia 2015 18:04
psota

hehe dla nas dodatkowy bus niech szykują;-)

fajnie by bylo lapnac sie w jednym busie w drodze do PL
05 stycznia 2015 18:10 / 1 osobie podoba się ten post
ania52

fajnie by bylo lapnac sie w jednym busie w drodze do PL

a kto wie jesli bedziemy jezdzic to nigdy nic nie wiadomo...zjezdzasz 13ego a kiedy wracasz?
05 stycznia 2015 18:13 / 1 osobie podoba się ten post
psota

a kto wie jesli bedziemy jezdzic to nigdy nic nie wiadomo...zjezdzasz 13ego a kiedy wracasz?

planuje ok 13 lutego..mam nadzieje ze znajde do tego czasu robote na 4-5 tygodni.dluzej nie dam rady a i szkole mam i musz co ktorejs zajecia sie pokazac
05 stycznia 2015 18:14
ania52

planuje ok 13 lutego..mam nadzieje ze znajde do tego czasu robote na 4-5 tygodni.dluzej nie dam rady a i szkole mam i musz co ktorejs zajecia sie pokazac

ach..bo ty na krótkie wyjazdy jezdzisz...ja ok połowy marca bede wraca..
05 stycznia 2015 20:40 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko47

Ja z nimi jeżdzę chyba już ze 3 - 4 lata musze w domu zajrzeć do notatek swoich.Ania zajedzie do domu tez napisze jak się jechało i bedzie wiadomo.Ty pojedziesz tez napisz same sobie postarajmy sie umilic trasę w czystym busie z dobra obsługą.Nigdy sie nie zawiodłam kierowca dzwoni wieczorem podaje godzine przyjazdu a rano 15 - 20 mni wczesniej tez dzwoni nawet jak sie przyspi to jest jeszcze czas nawet kawe wypić. Ja  jestem zadowolona.

A oni do Szwajcarii też jeżdżą??? Przeciez ty teraz jesteś w Szwajcarii, o ile dobrze wiem. Jechałaś też z nimi?
05 stycznia 2015 20:41
wisienka

A oni do Szwajcarii też jeżdżą??? Przeciez ty teraz jesteś w Szwajcarii, o ile dobrze wiem. Jechałaś też z nimi?

Napisalam wyżej.A do Szwajcarii jeżdżdżą busy jak bedziesz tu pracowała dam ci namiary:)
05 stycznia 2015 20:48
wisienka

A oni do Szwajcarii też jeżdżą??? Przeciez ty teraz jesteś w Szwajcarii, o ile dobrze wiem. Jechałaś też z nimi?

05 stycznia 2015 20:54
mleczko47

Ania zalezy gdzie pracujesz mnie dowożą do granicy  z CH, dalej syn mojej pdp mnie odbiera. Wyjeżdżają wczesnie nawet przed 4 rano,granice przekraczaja w Zgorzelcu.

Dla Wisienki .
05 stycznia 2015 20:55 / 1 osobie podoba się ten post
On nie jedzie w moim kierunku wPl, teraz dopiero doczytałam.
05 stycznia 2015 21:06
wisienka

On nie jedzie w moim kierunku wPl, teraz dopiero doczytałam.

A jaki kierunek Cie interesuje?