Osobus

10 lipca 2015 21:48 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

To ja w Zaganiu wysiade i pojde na stopa:-) :-) :-) :-) 

możesz na kawe wstąpić i nie tylko
10 lipca 2015 21:50
terka8

Matko Boska..Ja mam "bagaż podręczny' z 15 płynami do płukanie,20 pastami do zębów, 20 żelami,itd.I co teraz?

haha ale mnie ubawiłaś ;) nie martw się Twój "bagaż podręczny" to pikuś do tego co będe ja miała - jak mnie zabiorą to i Ciebie ;))))))))))))
10 lipca 2015 21:51 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko1

możesz na kawe wstąpić:gotowanie: i nie tylko:-)

oj będe zazdrosna ..................
10 lipca 2015 21:51 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

To ja w Zaganiu wysiade i pojde na stopa:-) :-) :-) :-) 

Nie zapomnij mini ubrać
10 lipca 2015 21:53 / 1 osobie podoba się ten post
Gosia 1234

Nie zapomnij mini ubrać :-)

a ze lato to i majtkow nie budiet  
10 lipca 2015 21:53 / 1 osobie podoba się ten post
magmab

haha ale mnie ubawiłaś ;) nie martw się Twój "bagaż podręczny" to pikuś do tego co będe ja miała - jak mnie zabiorą to i Ciebie ;))))))))))))

Przecież tego nie zostawię,bo to dorobek mojego życia.Wyleję,wypiję i zdepczę,ale obcemu nie dam.
10 lipca 2015 21:55 / 1 osobie podoba się ten post
magmab

oj będe zazdrosna ..................

Spytam niedyskretnie,ta zazdrosc to moze o Mnie ???
10 lipca 2015 21:55 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

:przytula:a ze lato to i majtkow nie budiet :-) :-) :-) :-) 

Właśnie latem są potrzebne ...bo jak pot po tyłku spływa to co....ma kapać na buty albo lakier na pazurkach ?
10 lipca 2015 21:57 / 1 osobie podoba się ten post
Gosia 1234

Właśnie latem są potrzebne ...bo jak pot po tyłku spływa to co....ma kapać na buty albo lakier na pazurkach ?:-)

Hahaha nie pomyslala ja  
10 lipca 2015 21:57
terka8

Przecież tego nie zostawię,bo to dorobek mojego życia.:lol3:Wyleję,wypiję i zdepczę,ale obcemu nie dam.:afro:

no pewnie ;) ja też nie zostawie nawet jakbym miała iść z buta i ciągnąć to wszystko na sznurku to do targam do PL
10 lipca 2015 21:58 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

Spytam niedyskretnie,ta zazdrosc to moze o Mnie ???

tak  
10 lipca 2015 21:59 / 1 osobie podoba się ten post
magmab

tak :yeah: 

A to juz sie unosze  
31 lipca 2015 06:28 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko1

możesz na kawe wstąpić:gotowanie: i nie tylko:-)

Mleczko dziekuje za namiary na ta firme ,przetestowalam i polecam rowniez,mimo ze moje tereny nie byly tak calkiem po drodze i dlatego podroz trwala troche dlugo (11h).,gdzie z inna firma trwa 8.
Jednak DUZYM plusem jest komfort jazdy.NOWE busy,gdzie kazde siedzenie jest osobno.mniejszy plac bagazowy z tylu,ale duzo miejsca w ,,nogach,,Supue,super,bo o to chodzi chyba ,zeby sie wygodnie jechalo,mimo wielu godzin.Polecam 
31 lipca 2015 07:20 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

Mleczko dziekuje za namiary na ta firme ,przetestowalam i polecam rowniez,mimo ze moje tereny nie byly tak calkiem po drodze i dlatego podroz trwala troche dlugo (11h).,gdzie z inna firma trwa 8.
Jednak DUZYM plusem jest komfort jazdy.NOWE busy,gdzie kazde siedzenie jest osobno.mniejszy plac bagazowy z tylu,ale duzo miejsca w ,,nogach,,Supue,super,bo o to chodzi chyba ,zeby sie wygodnie jechalo,mimo wielu godzin.Polecam :gitara:

Też róznie jadę jesli chodzi o czas, ale przeciez musi zabrać po drodze inne koleżanki.Wszystko zalezy jak rozsypane są*.A mialaś problem z bagażem? bo juz sie zaczynam bać.Do tej pory żadnych problemów nie było,chociaz teraz mam ciut więcej.Odpoczywaj w domu może spotkamy sie na grzybach? Pozdrawiam serdecznie.
31 lipca 2015 07:53 / 2 osobom podoba się ten post
mleczko1

Też róznie jadę jesli chodzi o czas, ale przeciez musi zabrać po drodze inne koleżanki.Wszystko zalezy jak rozsypane są*.A mialaś problem z bagażem? bo juz sie zaczynam bać.Do tej pory żadnych problemów nie było,chociaz teraz mam ciut więcej.Odpoczywaj w domu może spotkamy sie na grzybach? Pozdrawiam serdecznie.

Z tym czasem to masz racje,ale piszac ze troche dlugo jechalam mialam na mysli to  ze ja pracuje mozna powiedziec w linii prostej ,od zamieszkania ,wiec dla mnie jadac na dol Drezno) gdzie mialam przesiadke,a pozniej zas na gore  ,to jest wlasnie ten dluzszy czas.No ale nie mozna miec wszystkiego .

Co do bagazu (2 sz) duzego gabarytu nie bylo zadnego problemu i podejrzewam ze Ty tez nie bedziesz miala,bardzo mili kierowcy