Osobus

29 lipca 2018 09:37 / 1 osobie podoba się ten post
Punktualni,wszystko dobrze zorganizowane,a więc i czas podróży chyba krótszy niż u niektórych innych przewoźników,kierowcy uprzejmi.Ne mam najmniejszego powodu do niezadowolenia i polecam szczerze. 
 
16 stycznia 2019 16:05

Ja polecam dodanie bezpłatnego ogłoszenia tu (usunięte) , przewoznik lub osoba prywatna sama do Ciebie zadzwoni :)

16 stycznia 2019 20:47
Firma Martex też jest ok
15 czerwca 2021 13:54 / 2 osobom podoba się ten post
Witam.
Niestety chyba miałam pecha. Mój przejazd prawie 1000km w prawie 14h to jedna wielka porażka.3 krotna przesiadka, jazda w upale i 2 busach nie działająca klima.Busy zniszczone,zaniedbane, jeden miał m.in.pękniętą szybę w 2 miejscach.Drugi śmierdzące siedzenie z jakąś plamą i brak możliwości siedzenia na innym,z powodu zajętych wszystkich miejsc.Cena zawyżona 430zł,jeśli u innych przewoźników płaciłam i płacę nadal zawsze 400zł.Kierowcy nie posiadają wizytówek i jednocześnie nie mają możliwości potwierdzenia przejazdu aby co któryś kurs był zniżkowy.Mam nadzieję że właściciel weźmie pod uwagę negatywne opinie a jeśli nie, Życzę mu aby kiedyś został potraktowany tak ,jak on traktuje klientów.
Pozdrawiam.
30 maja 2022 15:59 / 1 osobie podoba się ten post
Z fajnym kierowca busa z Osobusa jechałam do Niemiec. Pan Roman, bardzo miły kierowca, bardzo też rzeczowy. Dobrze zorientowany. Miło, szybko, super się z nim jechało.
31 maja 2022 08:45 / 1 osobie podoba się ten post
Też z nimi jeździłam i mogę pochwalić?
31 maja 2022 08:58 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Też z nimi jeździłam i mogę pochwalić?

A ja z nimi jadę w sobotę . Zawsze z nimi jeżdziłam, nie miałam jakichś szczególnych uwag . Chyba nawet ten watek zakładałam, miałam skalę porównawczą z innymi przewożnikami . U mnie są na 5  .
03 czerwca 2022 10:56 / 1 osobie podoba się ten post
Już mam potwierdzony wyjazd o 9 mej . A mam Dienst do 14 tej . Dziewczyny mi załatwiły, że szefowa nie będzie miała pretensji mam godne zastępstwo . Wsiadam ostatnia i kierunek dom . Tu mi sie poszczęściło .
22 czerwca 2022 07:50 / 1 osobie podoba się ten post
Jechałam dość komfortow, ( jesli chodzi o wygodę ) kierowca mało kontaktowy, praktycznie nie odzywał się . Na pytania odpowiadał po jakimś czasie ,widocznie był zmęczony . Jednak ...... organizacja przesiadkowa do dupy . Staliśmy pod jakim,starym  barakiem, żeby schronić sie przed deszczem . Nikt nic nie wie i nie ma kogo zapytać o to z kim  się dalej podróżuje . Każdy bus powinien mieć kartkę z nr a kazdy kierowca powienien mieć informację z kim po przesiadce jedzie podrózny .Nie byłoby latania i pytania nie zawsze grzecznych kierowców "  z kim jadę dalej " . Nasz kierowca w Zgorzelcu zostawił nas bez słowa i poleciał po jakiś kebab . Jak wrocił z ociekającym majonezem posiłkiem olsniło mnie, że nie odzywał sie w czasie podróży, bo był głodny . A wiadomo Polak głodny to zły .
20 października 2022 16:02
Mój przejazd z osobusem był sprawnie ogarnięty z małym opóźnieniem ale nie z winy kierowcy. Jestem pomimo to zadowolona. Kierowca Andrzej jest całkiem sympatyczny i podróż nie jest nudna. Także z góry polecam.