dowcipy i anegdoty #3

09 marca 2015 19:23 / 3 osobom podoba się ten post

Edytuj posty. Moderator

09 marca 2015 22:20 / 6 osobom podoba się ten post
Przypomniał mi sie kawał w tym stylu;
Facet , jeszcze mocno wczorejszy zwlókł się do łazienki i patrzy w lustro . Z ust wystaje mu taki sznureczek od herbaty ekspresowej, a on w panice myśli; "Boże, żeby to nie była tampon". Fuj :)
13 marca 2015 11:03 / 7 osobom podoba się ten post
13 marca 2015 13:47 / 5 osobom podoba się ten post
Uśmiałam się. I jedno co mi przyszło do głowy - że, wziąć może!!!  Byleby nie połykała... Tego mięsa oczywiście:))))
14 marca 2015 20:52 / 7 osobom podoba się ten post
Ola55

Uśmiałam się. I jedno co mi przyszło do głowy - że, wziąć może!!!  Byleby nie połykała... Tego mięsa oczywiście:))))

Ja to raz slyszalam o takiej dobrze wychowanej panience, co to nawet jesli juz do buzi brala to tylko...nozem i widelcem;);););).... O matko kochana, co tez mi po glowie lata...
14 marca 2015 20:58 / 3 osobom podoba się ten post
moncherie

Ja to raz slyszalam o takiej dobrze wychowanej panience, co to nawet jesli juz do buzi brala to tylko...nozem i widelcem;);););).... O matko kochana, co tez mi po glowie lata...

Co Ci lata??? To samo co mnie :)))) Dziwię się tylko, że jedynie Ciebie (i mnie) rozśmieszył ten tekst!!!  Wczoraj się długo chichrałam...Może za bardzo sobie wyobraziłam tę sytuację :)))))
15 marca 2015 07:11 / 1 osobie podoba się ten post
Ola,moze dlatego, ze my obie z Walbrzycha? Taki specyficzny humor regionalny;););)
15 marca 2015 17:09 / 13 osobom podoba się ten post
Władimir Putin przybył z wizytą na lekcję do jednej z moskiewskich szkół. Były kwiaty i przemówienie, ale potem wstaje mały Sasza i mówi: - Panie prezydencie, mam trzy pytania: 1. Dlaczego Rosja zajęła Krym? 2. Dlaczego wysyła pan rosyjskich żołnierzy na Ukrainę? 3. I kto stoi za zabójstwem Niemcowa? Zaskoczony Putin otworzył usta, ale w tym momencie rozległ się dzwonek na przerwę. Po przerwie wszyscy wracają do klasy. Tym razem głos zabrał Wania: - Panie prezydencie, ja mam pięć pytań. 1. Dlaczego Rosja zajęła Krym? 2. Dlaczego wysyła pan rosyjskich żołnierzy na Ukrainę? 3. Kto stoi za zabójstwem Niemcowa? 4. Dlaczego dzwonek na przerwę był 20 minut przed czasem? 5. I gdzie jest Sasza?
 
 



 
Małżeństwo w łóżku: - Patrz, stanął mi! - To dawaj, przysuń się do mnie szybko.... - Ciszej! bo jeszcze pozna cię po głosie!



 
16 marca 2015 18:53 / 1 osobie podoba się ten post
Lena, a co Tak tak na zielono pojechałaś w Modiego śie bawisz?? haaa
16 marca 2015 18:55 / 1 osobie podoba się ten post
Ona_Lisa

Lena, a co Tak tak na zielono pojechałaś w Modiego śie bawisz?? haaa

Nie wiem jak to sie stało hahah.Ja tylko zrobiłam kopiuj i wklej ....
16 marca 2015 19:02 / 1 osobie podoba się ten post
lena46

Nie wiem jak to sie stało hahah.Ja tylko zrobiłam kopiuj i wklej ....

W piątek wiosna więc wszystko się zieleni.
16 marca 2015 20:51 / 4 osobom podoba się ten post
brydzia

W piątek wiosna więc wszystko się zieleni.

dobrze ze nie dodalas i wszystko z ziemi wychodzi.Bladym strachem by powialo pomiedzy tymi co tesciowe pochowali 
17 marca 2015 23:07 / 7 osobom podoba się ten post
19 marca 2015 19:23 / 10 osobom podoba się ten post
Do gabinetu psy­chiatry włazi n­a kolanach gość­ z czymś w zęba­ch. - A kto to ­do mnie przysze­dł? Kotek? Gość­ lezie w kąt po­koju. Lekarz spo­gląda za nim: - ­Piesek? Facet w­ali ręką w list­wę podłogową i ­przechodzi w dr­ugi kąt. Psychi­atra podąża za ­nim wzrokiem: - ­Jeżyk do mnie przyszedł! Mężc­zyzna wyjmuje p­rzewód z ust: -­ Ku*wa, weź się­ gościu od....ol i daj mi pod­łączyć ten inte­rnet!   
 
 
 
 
                                                                                                                                                                                                                                                                    Żona do męża: - Czy Ty czasem po cichu nie dorabiasz, sprzątając? - Ale co Ty bredzisz? - Znowu widziano Cię z jakąś szmatą!!!
 
 
Na ławce w parku siedzi staruszek i strasznie płacze. Podchodzi do niego przechodzień i pyta: - Dlaczego Pan płacze? - Synu mam 88 lat, dwa tygodnie temu ożeniłem się z najseksowniejszą laską w okolicy, ma 22 lata wymiary 90/60/90, super gotuje, kochamy się kiedy chce, wieczorem mi czyta... - No to o co chodzi? - Nie pamiętam gdzie mieszkam!