dowcipy i anegdoty #3

10 września 2015 22:10 / 3 osobom podoba się ten post
teresadd

U mnie głośna rozmowa u PDP ,bo mają meczet budować i zbierają podpisy przeciwko budowie.Narodowości tureckiej jest tu b.duźo ,a miasteczko maleńkie.

Arabia Saudyjska zapłaci. Będzie ich dużo i przyjdzie czas, że nikt się Niemcami i ich opiniami nie będzie przejmował. Niemcy mają talent wyjątkowy do rozpętywania "bałaganu". Martwi mnie to.
10 września 2015 22:12
Knorr

Tu takze duzo osob narodowosci tureckiej.Cale osiedla zauwazylem.A meczetow w De tez juz wiele widzialem.W szkolach podstawowych wsrod klas nizszych przewaga dzieci z innyc karajow,w tym z Turcji jest.Niemieckie dzieci sa w mniejszosci.

Turcy to stara emigracja, oni nie sprawiają chyba problemów.
10 września 2015 22:16 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Turcy to stara emigracja, oni nie sprawiają chyba problemów.

Turcy to nie emigracja tylko Gastarbeiter, już nie pamiętam ,który polityk nie chciał wypłacać im Kindergeldu na dzieci w Turcji, to się wzieli i sprowadzili rodziny, i zostali na zawsze raczej.
10 września 2015 22:19
dorotee

Turcy to nie emigracja tylko Gastarbeiter, już nie pamiętam ,który polityk nie chciał wypłacać im Kindergeldu na dzieci w Turcji, to się wzieli i sprowadzili rodziny, i zostali na zawsze raczej.

Nie są agresywni, mają swoją kulturę i nie burzą cudzej. Noo czarna owca wszędzie się znajdzie ale generalnie są w porządku.
10 września 2015 22:22
Mycha

Nie są agresywni, mają swoją kulturę i nie burzą cudzej. Noo czarna owca wszędzie się znajdzie ale generalnie są w porządku.

No i kebaby każdy lubi w De:) z każdą nacją moga byc problemy, np jak pojawili się robotnicy sezonowi z PL to zaczeły się kradzieze:(
10 września 2015 22:24
dorotee

No i kebaby każdy lubi w De:) z każdą nacją moga byc problemy, np jak pojawili się robotnicy sezonowi z PL to zaczeły się kradzieze:(

To różnice majątkowe ;-/
10 września 2015 22:28 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Turcy to stara emigracja, oni nie sprawiają chyba problemów.

Nie, nie.Zachowuja tu swoja kulture i zwyczaje.Wydaje sie,ze w enklawach zyja.
10 września 2015 22:30 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

No i kebaby każdy lubi w De:) z każdą nacją moga byc problemy, np jak pojawili się robotnicy sezonowi z PL to zaczeły się kradzieze:(

Ja nie lubie.Jeszcze w zyciu nie jadlem.Mozecie sie ze mnie smiac.Nie jadlem.Nawet nie wiem,jak wyglada.Nie zagladam do takich restauracji.
10 września 2015 22:38 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

Ja nie lubie.Jeszcze w zyciu nie jadlem.Mozecie sie ze mnie smiac.Nie jadlem.Nawet nie wiem,jak wyglada.Nie zagladam do takich restauracji.

Też nie jadłam:) Wiem jak wygląda,ale nie jadam takich rzeczy-córka pracowała w takiej kebabowej knajpie i opowiadała......a fuj fuj:(Ona też nie je:) 
11 września 2015 06:29 / 5 osobom podoba się ten post
kasia63

Też nie jadłam:) Wiem jak wygląda,ale nie jadam takich rzeczy-córka pracowała w takiej kebabowej knajpie i opowiadała......a fuj fuj:(Ona też nie je:) 

Ciebie cytuję , bo pierwsza z brzegu jesteś ........o matuchno , jak się też uśmiałam , noooo ! tyle dowcipów , kawałów jednego dnia to nie pamiętam kiedy czytałam ! aż mi łzy ze śmiechu lecą tak się chichoczę
11 września 2015 09:35 / 8 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ciebie cytuję , bo pierwsza z brzegu jesteś :-)........o matuchno , jak się też uśmiałam , noooo ! tyle dowcipów , kawałów jednego dnia to nie pamiętam kiedy czytałam ! aż mi łzy ze śmiechu lecą tak się chichoczę :-):-):-):-):-):-)

Widziałem jak pewnej kobiecie wypadło 20 zł. Podniosłem, pomyślałem co zrobiłby Jezus na moim miejscu, i zamieniłem je na wino. 


Czy wiesz, że testy ciążowe pomagają również wykrywać schorzenia u mężczyzn? Na przykład jeżeli nasikasz na test i przy okazji na deskę, podłogę, ścianę i wszystko inne w łazience to znaczy, że masz Parkinsona.
11 września 2015 09:42 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

Widziałem jak pewnej kobiecie wypadło 20 zł. Podniosłem, pomyślałem co zrobiłby Jezus na moim miejscu, i zamieniłem je na wino. 


Czy wiesz, że testy ciążowe pomagają również wykrywać schorzenia u mężczyzn? Na przykład jeżeli nasikasz na test i przy okazji na deskę, podłogę, ścianę i wszystko inne w łazience to znaczy, że masz Parkinsona.

Dziękuję Orim ;-)....przywróciłeś mi wiarę , że są jeszcze na tym naszym forum dowcipni ludzie 
11 września 2015 09:44 / 7 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Dziękuję Orim ;-)....przywróciłeś mi wiarę , że są jeszcze na tym naszym forum dowcipni ludzie :aniolki:

– Czy wyrzekasz się synu szatana?
– Nie mogę ojcze, mam z nią dwoje dzieci.
11 września 2015 09:53 / 5 osobom podoba się ten post
Za diabla bym wyszla i szczesliwsza by byla- krzyczy malzonka w trakcie klotni do swego slubnego.
O, nie! Malzenstwa w najblizszej rodzinie sa zabronione!- odpowiada malzonek
11 września 2015 09:59 / 8 osobom podoba się ten post
dorotee

Turcy to nie emigracja tylko Gastarbeiter, już nie pamiętam ,który polityk nie chciał wypłacać im Kindergeldu na dzieci w Turcji, to się wzieli i sprowadzili rodziny, i zostali na zawsze raczej.

Jakis turecko-niemiecki komik(za cholere nie wiem ktory, bo jest ich kilku)powiedzial, ze jego ojciec byl Gastarbeiterem. On sam jest juz tylko gosciem