dowcipy i anegdoty #3

13 października 2015 08:45
NIE ! Mieszkam w między Poznaniem a Łodzią i u mnie było wczoraj biało...
13 października 2015 08:49 / 2 osobom podoba się ten post
 A żebyś wiedziała , że Melowi kawał się udał ! zajrzałam tutaj co nowego " na tapecie " a tu dowcip ....kolega w dowcipach się dla kawału przywitał , a co !
13 października 2015 09:28 / 1 osobie podoba się ten post
mel

Witam Wszystkich. Wczoraj był śnieg , dziś jeszcze resztki topnieją, pozdrawiam.

Też bym Cię pozdrowił, ale się boje:.
13 października 2015 09:30 / 2 osobom podoba się ten post
No bo czy to nie dowcip? Wczoraj był 12 październik a pomiędzy Poznaniem a Łodzią było biało))
13 października 2015 09:31
Barbara niepowtarzalna

Ty się lepiej mnie trzymaj , ze mną nie zginiesz , bo ja to bystrzacha jestem - mam tak od malutkiej :-):-):-)

Jak od malutkiej to nie za długo, zależy jeszcze ile masz wzrostu.
13 października 2015 09:34 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

Jak od malutkiej to nie za długo, zależy jeszcze ile masz wzrostu.

hyhy
13 października 2015 09:55 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

Jak od malutkiej to nie za długo, zależy jeszcze ile masz wzrostu.

Toż ja całkiem maciupeńka jestem , mam tylko 158 cm wzrostu , poważnie !
13 października 2015 14:18 / 1 osobie podoba się ten post
Dowcip zrobiła pogoda , więc tu umieściłem wpis,
13 października 2015 14:25 / 6 osobom podoba się ten post
A tak w ogóle i w szczególe to lubię Was Wszystkich ale naj naj to kluchy z przyprawą knorra , czy tak jakoś...
13 października 2015 15:08 / 8 osobom podoba się ten post
Pod nieobecność męża,który wyjechał w interesach żona wymyśliła sobie,że kupi nową szafę do sypialni.
Zamówiła więc ten przybytek,przyjechali fachowcy i zamontowali szafę.
Niestety mieszkanie było przy głównej ulicy i za każdym razem kiedy przejechał tramwaj,szafa rozkładała się na części pierwsze.
Kobieta zadzwoniła po majstra,i kiedy cała historia powtórzyła się kilka razy.....składanie,tramwaj,rozpadanie........majster mówi tak do kobiety:
-Wie pani co,ja wejdę do tej szafy i poczekam na przejazd tramwaju,-może od środka będzie lepiej widać w czym rzecz....
......no i siedzi majster w szafie kiedy do domu wraca mąż.....
-Kochanie widzę,że kupiłaś nową szafę......podchodzi i otwiera na co majster mówi...
-Dobra wal pan w ryj bo i tak nie uwierzysz,że czekam na tramwaj....
13 października 2015 15:48 / 1 osobie podoba się ten post
Ewelina1

Pod nieobecność męża,który wyjechał w interesach żona wymyśliła sobie,że kupi nową szafę do sypialni.
Zamówiła więc ten przybytek,przyjechali fachowcy i zamontowali szafę.
Niestety mieszkanie było przy głównej ulicy i za każdym razem kiedy przejechał tramwaj,szafa rozkładała się na części pierwsze.
Kobieta zadzwoniła po majstra,i kiedy cała historia powtórzyła się kilka razy.....składanie,tramwaj,rozpadanie........majster mówi tak do kobiety:
-Wie pani co,ja wejdę do tej szafy i poczekam na przejazd tramwaju,-może od środka będzie lepiej widać w czym rzecz....
......no i siedzi majster w szafie kiedy do domu wraca mąż.....
-Kochanie widzę,że kupiłaś nową szafę......podchodzi i otwiera na co majster mówi...
-Dobra wal pan w ryj bo i tak nie uwierzysz,że czekam na tramwaj....:-)

hahahahaha leze 
13 października 2015 16:01 / 9 osobom podoba się ten post
Neil Armstrong ląduje na księżycu.
Po miesiącach przygotowań,treningach,testach stawia w końcu nogi na tym globie.......z dumą i zadowoleniem bierze oddech gdy nagle w oddali zauważa ognisko i trzech mężczyzn.
Okazuje się,że to Egipcjanin,Ukrainiec i Polak,-siedzą sobie i smażą kiełbaski.
Neil z zażenowaniem podchodzi i pyta jakim cudem dostali się na księżyc przed nim!!
Egipcjanin odpowiada:
- Chodziłem po piramidach,kiedy nagle zerwał się silny wiatr i tu mnie przywiało...
Ukrainiec odpowiada:
- Doiłem właśnie krowę,kiedy pierdzielnęło w Czarnobylu i tu właśnie mnie zaniosło...
A ty,-pyta Polaka Neil...
- Qwa nie wiem.Zwesela wracam
14 października 2015 14:43 / 8 osobom podoba się ten post
trza będzie spróbować
16 października 2015 10:07 / 5 osobom podoba się ten post
Okulista do blondynki:
-te krople należy wpuszczać do oczu trzy razy dziennie.
_Ale po jedzeniu czy przed? pyta blondynka..
16 października 2015 14:13 / 8 osobom podoba się ten post
Wchodzi pan do apteki i mowi poprosze cos na czkawke!! Pan magister mowi i pokazuje co ma zrobic !!Bierze pan scierke moczy w zimnej ,podchodzi do klienta z jednej strony scierka w policzek z drugiej strony scierka w policzek to najlepszy srodek mowi terapia szokowa!!Klient odpowada no ale moja zona siedzi w samochodzie!!