Co dzisiaj gotujesz na obiad ? #3

10 stycznia 2015 16:55
Mielone,ziemniaki,buttergemuse
10 stycznia 2015 19:31 / 1 osobie podoba się ten post
Ryz, piers indycza, surowka por z jablkiem ze smietana i oliwa.
10 stycznia 2015 19:37 / 2 osobom podoba się ten post
amelka

Ryz, piers indycza, surowka por z jablkiem ze smietana i oliwa.

A ja bardzo lubię surówkę z rzepy.Miałam szefa w pracy,ktory przychodził nas czesto kontrolowac jak pracujemy.Wziełysmy sie z koleżanka na sposob i przynosiłysmy do pracy właśnie surowke z rzepy jak słyszałyśmy,że idzie do nas, otwierałysmy słoiki i ten  zapach rzepkowy  tworzył zapore.Trwało to pare dni,ale przestał przychodzić.Napewno o nas bardzo brzydko myślał)))))))))
10 stycznia 2015 19:40 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko47

A ja bardzo lubię surówkę z rzepy.Miałam szefa w pracy,ktory przychodził nas czesto kontrolowac jak pracujemy.Wziełysmy sie z koleżanka na sposob i przynosiłysmy do pracy właśnie surowke z rzepy jak słyszałyśmy,że idzie do nas, otwierałysmy słoiki i ten  zapach rzepkowy  tworzył zapore.Trwało to pare dni,ale przestał przychodzić.Napewno o nas bardzo brzydko myślał:-))))))))))

Ja tez ja lubie, ale zapach jest rzeczywiscie "nieziemski".
10 stycznia 2015 19:42 / 1 osobie podoba się ten post
amelka

Ja tez ja lubie, ale zapach jest rzeczywiscie "nieziemski".

Ale moze słuzyc jako narzędzie:)
10 stycznia 2015 19:43 / 2 osobom podoba się ten post
Ja miałam spalone ziemniaczki, niedopieczone mięso i kapustę czerwoną z woreczka. Jeszcze trochę, jeszcze trochę ....... dam radę, dam radę - hahahaah !!!!!!!!!!!!!!!!!
10 stycznia 2015 19:46 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Ja miałam spalone ziemniaczki, niedopieczone mięso i kapustę czerwoną z woreczka. Jeszcze trochę, jeszcze trochę ....... dam radę, dam radę - hahahaah !!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie narzekaj, masz urozmaicenie.Raz ziemniaki spalone, raz mieso.Nie jest to menu monotonne
10 stycznia 2015 19:49 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko47

Nie narzekaj, masz urozmaicenie.Raz ziemniaki spalone, raz mieso.Nie jest to menu monotonne:-)

Dobra, niech Ci będzie że to urozmaicenie. 
11 stycznia 2015 08:48 / 2 osobom podoba się ten post
Dzis szef kuchni poleca filet z kurczaka panierowany ,kalafor ziemniaczki !!No i budyn:)
11 stycznia 2015 08:49
Zakręcona Mamuela

Dzis szef kuchni poleca filet z kurczaka panierowany ,kalafor ziemniaczki !!No i budyn:)

Le to Szef kuchni sie dzis nie wysila )))))
11 stycznia 2015 08:57
Wczorajsze mielone w sosie grzybowym,kopytka,czerwona kapusta
11 stycznia 2015 08:57 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

Le to Szef kuchni sie dzis nie wysila )))))

Niedziela nie bedzie sie szef przemeczał heheeh:)
11 stycznia 2015 09:27
A ja mam dzisiaj filet z kurczaka w pieczarkach ze śmietaną.Poniewaz musze zużyć pieczarki,sobie zrobie faszerowane gorgonzolą.Do tego zielona sałata z piórkami czerwonej papryki.
11 stycznia 2015 09:32
mielone, ziemniaki, kalarepa duszona, woda mineralna + jogurt dla babci
11 stycznia 2015 09:41 / 3 osobom podoba się ten post
Rosół z polskiej kury ;)
Kluski śląskie,pieczeń i kapusta czerwona.

A do kawy ciasto z Michałkami.