Zmienniczki 2

23 marca 2018 08:49 / 6 osobom podoba się ten post
cien

Mam mieć nową zmienniczkę znowu , a tu taka trudna sztela , całą noc trzeba będzie przekazywać ....

:sex:Jako opiekun prawie idealny staniesz chyba na wysokości zadania?
23 marca 2018 09:14 / 6 osobom podoba się ten post
Moja zmienniczka 66 lat diabłu radę by dała......musiałam tabletkę na ból głowy zażyć.....miałyśmy mało czasu bo jej bus spóźnił się 10 godz.....przekazałam jej wszystko pobieżnie i jeszcze ani razu nie dzwoniła......prawdziwa profesjonalistka. Aaaa.....I jeszcze.....kartkę, która jej napisałam z rozkładem dnia, przez pomyłkę zabrałam ze sobą......I ani razu nie dzwoniła.....no musi mieć łeb jak sklep.
23 marca 2018 09:27 / 1 osobie podoba się ten post
Helena2311

Cieszy Cię,to czy martwi?

Jest mi to w zasadzie obojętne , żadne zmiany nie są dobre przy tej pracy a zwłaszcza dla pdp.Wolę jednak byłą zmienniczkę , znaliśmy się już trochę , każdy wiedział co kogo na co stać ...było ok. jest ok.
23 marca 2018 09:31
kasia63

:sex:Jako opiekun prawie idealny staniesz chyba na wysokości zadania?:milosc1:

 Dziękuje . Nie uważam się za ideał , nie pasuje mi to określenie.
 Myślę ze jestem na średnim poziomie ...ale się staram...postaram się...
23 marca 2018 09:55 / 2 osobom podoba się ten post
cien

 Dziękuje . Nie uważam się za ideał , nie pasuje mi to określenie.
 Myślę ze jestem na średnim poziomie ...ale się staram...postaram się...

Tożnapisałam "prawie":):):)Ale postaraj się Cieniu,postaraj,żeby Cię na urlopie zmienniczka telefonami nie zamęczała.Chyba ,że dziekczynnymi,ha ha ha
24 marca 2018 23:23
yoann788

Ja mogę Ci swoją polecić, bo nie mam powodów do narzekań póki co. Chcesz, to napisz do mnie, bo na forum podawać nie będę.

To jak mam do ciebie napisać? Nie znam twojego emaila.
25 marca 2018 07:39 / 2 osobom podoba się ten post
kacperek

To jak mam do ciebie napisać? Nie znam twojego emaila.

Pisz na Berdyczów ...Kacperek
Kacperek ...pieknie piszesz o sporcie ...siłowniach i takich tam innych a .....na jakiegoś graśloka-mameję -niemotę wychodzisz ...jednak .Co z Tobą nie tak ?....Szukasz roboty ..agencji ...od kilku dobrych miesięcy i coś zebrać się do kupy ( kupa- branżowo...bardzo  ) nie możesz . Jajcarz z Ciebie albo (usunięte) . Nie wierzę , żebyś przez te miesiące w których zadawałeś pytania o dobra agencję nie otrzymał odpowiedzi ...wskazówki , gdzie ...z kim ..i  za ile .... Coś picujesz ...ale nie bardzo Ci to wychodzi .

25 marca 2018 08:09 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Pisz na Berdyczów ...Kacperek :buziaki2:
Kacperek ...pieknie piszesz o sporcie ...siłowniach i takich tam innych a .....na jakiegoś graśloka-mameję -niemotę wychodzisz ...jednak .Co z Tobą nie tak ?....Szukasz roboty ..agencji ...od kilku dobrych miesięcy i coś zebrać się do kupy ( kupa- branżowo...bardzo  ) nie możesz . Jajcarz z Ciebie albo (usunięte) . Nie wierzę , żebyś przez te miesiące w których zadawałeś pytania o dobra agencję nie otrzymał odpowiedzi ...wskazówki , gdzie ...z kim ..i  za ile .... Coś picujesz ...ale nie bardzo Ci to wychodzi .

Jak ktoś chce jechać to jedzie. Ja jestem pierwszy raz. Jechałam zielona.  Teraz mi się wiele  w glowie przejaśniło. Drugim razem będę mądrzejsza. :puk w leb:
Wiem już gdzie szukać "kruczków" i nie dać się robić w "konia". 
25 marca 2018 19:42 / 1 osobie podoba się ten post
kacperek

To jak mam do ciebie napisać? Nie znam twojego emaila.

Bo ty musisz przeca kliknac na nick i tam bedzie taki przycisk zaproszenie do znajomych. Musisz jej wyslac to zaproszenie,ona zaakceptuje i zobaczysz jej email
25 marca 2018 21:01 / 3 osobom podoba się ten post
O 17 zadzwoniła do mnie była zmienniczka i powiedziała, że ma dziś o 22 wyjazd, a dziewczyna nie dojechała. Po 5 rano miała być i z autobusu nie wysiadła. Telefony się grzeją. Firma z wielkim trudem uzyskała informację, że do autobusu wsiadła. No to gdzie jest? Do tej pory ani znaku. Rodzina na policję dzwoniła- stwierdzili, że na razie nie mają podstaw do poszukiwań. Osoba dorosła. Podobno z bardzo słabym językiem. Godzinę temu jeszcze nic nie było wiadomo. Ale z tym brakiem podstaw to mnie dziwi. Nie wiem, czy to było oficjalne zgłoszenie (przez rodzinę Pdp), czy tylko takie pytanie. Bo przecież można np. poszukać osób, które obok siedziały i spytać, gdzie wysiadła? Czy firma może oszukiwać, że dostała informację, że dziewczyna wsiadła, żeby nie wyjść na taką, co nie do końca załatwiła sprawę? Ta obecna powinna zaraz wyjechać z domu, żeby na autobus dojechać. Do 17 jeszcze nikt jej nie proponował np. dłuższego pozostania (za dodatkową premią w tej sytuacji). Są dwie córki, mogą mamą się zająć w nagłej sytuacji (leżąca, wszystko trzeba przy niej robić). Ale mnie niepokoi beztroska firmy- pracownik zaginął bez wieści i nie uruchomić w tej sytuacji policji? Może do tej pory to zrobiono, jutro zapytam, ciekawe skąd mi odpowie- z autobusu czy jeszcze z Niemiec?
27 marca 2018 10:05
Sprawa się wyjaśniła. było mniej dramatycznie, ale bardzo nerwowo dla dziewczyny, która jest na miejscu i rodziny. To jest nowa zmienniczka w tym miejscu. Wczoraj okazało się, że nie wyjechała z Polski. Ale dlaczego z firmy powiedzieli, że wsiadała od Sindbada? Rodzina dzwoniła na policję, było bardzo nerwowo. Tamta nie odbierała do wczoraj telefonu. Powiedziała, że zachorowała i nie mogła wyjechać. W pliku z umową jest kartka z numerami telefonów, m.in. do firmy- można dzwonić całą dobę, oczywiście w nagłych wypadkach. Skoro powiedziała, że jutro wyjedzie, to chyba była na tyle przytomna, żeby w sobotę (kiedy był dzień odjazdu) zadzwonić i powiedzieć, że nie może, bo coś się stało? A potem całą niedzielę, kiedy od rana powinna być na miejscu była nieosiągalna pod telefonem. Mało odpowiedzialna osoba. Nie sądzę, żeby ją miło przywitali po tym wszystkim.
08 kwietnia 2018 23:23 / 1 osobie podoba się ten post
EwaR65

Bo ty musisz przeca kliknac na nick i tam bedzie taki przycisk zaproszenie do znajomych. Musisz jej wyslac to zaproszenie,ona zaakceptuje i zobaczysz jej email :zakupy w sieci:

Zrobiłem, dzięki za wyjaśnienie.
08 kwietnia 2018 23:28 / 1 osobie podoba się ten post
kacperek

Zrobiłem, dzięki za wyjaśnienie.

Prosze bardzo i jak bedziesz mial problem to pytaj Ide w bety,dobranoc.
08 kwietnia 2018 23:48 / 1 osobie podoba się ten post
EwaR65

Prosze bardzo i jak bedziesz mial problem to pytaj :buziaki: Ide w bety,dobranoc.

Nie idę spać, pracuję jako stróż do 6 rano. Dobranoc.
25 kwietnia 2018 19:36 / 2 osobom podoba się ten post
Dzieki Ewus
Pracuje w opiece domowej , ale tylko w dzien na godziny. Jest to praca, gdzie robi sie wszystko, czego chorzy potrzebuja czyli sprzatanie, zakupy, gotowanie, wyjcia do lekarzy......wlasnie w jednym domu szukaja opiekunki 24 do pani z demencja. Obsluguje ich do tej pory polska agencja, ale corka babci nie jest zadowolona z ich uslug. nawet ostatnia opiekunke wywalila z domu za ciagle picie alkoholu. Poradzilam im , aby zatrudnili kogos prywatnie . Do tego potrzebny jest ktos, kto nie narobi tam kolejnej siary no i dlugodystansowiec. Umowa z corka babci , czyli wszystko legalnie na niemieckich ubezpieczeniach itp. Jak ktos sie z Was tym zainteresuje, niech zaprosi mnie do znajomych i pogadamy.