Dla tych co maja doła 2

08 lutego 2015 18:45 / 1 osobie podoba się ten post
wyluzuj,a kto mowi ze maz cie bedzie utrzymywl ,mozesz pracowac na was 2,
 
Ma na imie Hans szukam Polskiej opiekunki radosnej jak promyk slonca ,poducze niemieckigo na plazy Blaltyku przy zachodzacym slonku,chi libe dich !!!!
08 lutego 2015 18:57 / 1 osobie podoba się ten post
slonecznie

A czy mogłabyś prywatnie na e-mail podać mi nazwę tej agencji? Dla mnie wysokość wynagrodzenia nie jest najważniejsza, tylko to, żeby firma płaciła na czas i pomagała w razie problemów. Z tego co piszesz twoja firma jest o.k. i ja bym bardzo chciała już wyjechać i na prawdę mam dosyć zwodzenia mnie przez te agencje, więc jeśli możesz i nie boisz się jakiejś konkurencji z mojej strony to prosiłabym cię.

najpierw musisz miec adres email w profilu
08 lutego 2015 19:04 / 1 osobie podoba się ten post
Alina

Na szampana zapraszam ale na urodziny to dopieru w sierpniu.

dziekuje. Chetnie z Toba wypije lampke ;-))
08 lutego 2015 19:08 / 1 osobie podoba się ten post
alinka1339

najpierw musisz miec adres email w profilu

A jak ustawić żeby tylko przyjaciele widzieli mój e-mail? To zaraz dodam.
08 lutego 2015 19:10
slonik

wyluzuj,a kto mowi ze maz cie bedzie utrzymywl ,mozesz pracowac na was 2,
 
Ma na imie Hans szukam Polskiej opiekunki radosnej jak promyk slonca ,poducze niemieckigo na plazy Blaltyku przy zachodzacym slonku,chi libe dich !!!!

Dzięki słoniku:). Obecnie jestem nastawiona na pracę i nie myślę za bardzo o takich panach jak ten z obrazka-to zostawiam sobie na "po powrocie z DE" ;)
08 lutego 2015 19:12
slonecznie

A jak ustawić żeby tylko przyjaciele widzieli mój e-mail? To zaraz dodam.

chyba sa ustawienia w profilu jak dobrze pamietam
08 lutego 2015 19:17 / 1 osobie podoba się ten post
slonecznie

Dzięki słoniku:). Obecnie jestem nastawiona na pracę i nie myślę za bardzo o takich panach jak ten z obrazka-to zostawiam sobie na "po powrocie z DE" ;)

i nie na plaze nad Bałtykiem ha ha Sa cieplejsze plaze
08 lutego 2015 19:18
alinka1339

chyba sa ustawienia w profilu jak dobrze pamietam

Kolejny tego typu wpis i blokada konta. Moderator

08 lutego 2015 19:20
slonecznie

A jak ustawić żeby tylko przyjaciele widzieli mój e-mail? To zaraz dodam.

Słoneczko! A kto Ci ma podać namiary na swoją firmę ? Ja, czy Alinka z numerkami? Dla odróżnienia Alinka z numerkami pije dzisiaj szampana z okazji urodzin, ja nie . Ja zrobię to dopiero w sierpniu.
08 lutego 2015 19:20 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

i nie na plaze nad Bałtykiem ha ha Sa cieplejsze plaze

Orim-bardzo się cieszę, że wróciłeś (bo trochę nie pisałeś). Jesteś dla mnie wesołym duchem tego forum, z twoimi postami nawet mój problem z znalezieniem pracy od razu wydaje mi się błahy:):)
08 lutego 2015 19:23
slonecznie

Orim-bardzo się cieszę, że wróciłeś (bo trochę nie pisałeś). Jesteś dla mnie wesołym duchem tego forum, z twoimi postami nawet mój problem z znalezieniem pracy od razu wydaje mi się błahy:):)

Bo chyba nie jest az tak powazny.Ja tez zmienilem firme,miejsce.Wyslalem CV i za 3 godziny mialem oferte pracy i to za bardzo dobre pieniadze.Wiec zycze powodzenia i wiary w siebie
08 lutego 2015 19:23
Alina

Słoneczko! A kto Ci ma podać namiary na swoją firmę ? Ja, czy Alinka z numerkami? Dla odróżnienia Alinka z numerkami pije dzisiaj szampana z okazji urodzin, ja nie . Ja zrobię to dopiero w sierpniu.

Alinko no właśnie nieskromnie myślałam o tobie i chyba cię telepatią przyciągnęłam:):):) Bo to ty pisałaś, ze tak szybko wyjechałaś, a twojej firmy nie ma tu w spisie na forum, prawda? Więc gdybyś mogła to będę ogromnie wdzięczna:)
08 lutego 2015 19:24 / 1 osobie podoba się ten post
Alina

Słoneczko! A kto Ci ma podać namiary na swoją firmę ? Ja, czy Alinka z numerkami? Dla odróżnienia Alinka z numerkami pije dzisiaj szampana z okazji urodzin, ja nie . Ja zrobię to dopiero w sierpniu.

to sie napij za to ze jeszcze nie masz urodzin ha ha 
08 lutego 2015 19:24
slonecznie

Orim-bardzo się cieszę, że wróciłeś (bo trochę nie pisałeś). Jesteś dla mnie wesołym duchem tego forum, z twoimi postami nawet mój problem z znalezieniem pracy od razu wydaje mi się błahy:):)

Kolejny tego typu wpis i blokada konta. Moderator

08 lutego 2015 19:25 / 3 osobom podoba się ten post
Czy wyście poszalały, dziewczyny? Zaraz tu wpadnie Wielki Szu.
Za to się leci z forum.