Osnabruck

05 kwietnia 2015 09:12 / 1 osobie podoba się ten post
Diarana

Alinka wczoraj swietnie spedzilam dzien z Toba a jak szybko zlecial czas haha do nastepnej soboty :)) buziaki i wesolego Alleluja ! :*

Za tydzień o 12 pod teatrem ...
05 kwietnia 2015 09:19
Jak bylem w Rheine i sie grzecznie pytalem kto jest w okolicy to jakos malo was tam bylo a teraz taki "urodzaj" ha ha Szkoda ze dopiero teraz
05 kwietnia 2015 10:08
Były ale bały sie i siedziały cicho he he
05 kwietnia 2015 10:25 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

Jak bylem w Rheine i sie grzecznie pytalem kto jest w okolicy to jakos malo was tam bylo a teraz taki "urodzaj" ha ha Szkoda ze dopiero teraz

Orimku kochany ja za każdym razem jak tu jestem w Osnabruck to pytałam czy jest ktoś w pobliżu .
Nikt się nie zgłaszał , a teraz po prawie roku pracy tutaj odezwała się Diarana , która pracuje w Osnabruk od dłóższego czasu .
Wiem ,że jest tutaj więcej Polek , ale mało która się odzywa .
Teraz ja znam osobiście dwie .
05 kwietnia 2015 10:33
alinka1339

Orimku kochany ja za każdym razem jak tu jestem w Osnabruck to pytałam czy jest ktoś w pobliżu .
Nikt się nie zgłaszał , a teraz po prawie roku pracy tutaj odezwała się Diarana , która pracuje w Osnabruk od dłóższego czasu .
Wiem ,że jest tutaj więcej Polek , ale mało która się odzywa .
Teraz ja znam osobiście dwie .

Ja bylem w Rheine od czerwca do konca 2014 r.
Odwiedzilem wszystkie kolezanki ktore sie wtedy odezwaly.Mialem auto i wolny dzien w soboty.Poznalem 4 opiekunki z naszego forum.Pozdrawiam dziewczyny !!
05 kwietnia 2015 10:43 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

Ja bylem w Rheine od czerwca do konca 2014 r.
Odwiedzilem wszystkie kolezanki ktore sie wtedy odezwaly.Mialem auto i wolny dzien w soboty.Poznalem 4 opiekunki z naszego forum.Pozdrawiam dziewczyny !!

No kurna i Ty nie widziałeś jak ja szukałam namiętnie bratniej duszy w Osnabruck ?
Ja tu jestem od 1 czerwca 2014 i tak co 5tyg .
Cóż szkoda , że nie dane było nam się spotkać , ale może kiedyś się nadarzy jeszcze okazja .
05 kwietnia 2015 19:18
alinka1339

Za tydzień o 12 pod teatrem ...

juz nie moge sie doczekac:)))))
08 kwietnia 2015 17:13
Alinka zaginelas w akcji?;)
08 kwietnia 2015 17:47
Diarana

Alinka zaginelas w akcji?;)

Prawie ,że zaginełam hahaha
Jak chcessz to w sobote możemy się spotkać nie pod teatrem , a w tej kawiarence Capucino
08 kwietnia 2015 18:39
alinka1339

Prawie ,że zaginełam hahaha
Jak chcessz to w sobote możemy się spotkać nie pod teatrem , a w tej kawiarence Capucino

Nie ma problemu :) 
10 kwietnia 2015 10:41
alinka1339

Prawie ,że zaginełam hahaha
Jak chcessz to w sobote możemy się spotkać nie pod teatrem , a w tej kawiarence Capucino

Alinka Kochana jutro sobota lalala zaloz wygodne buty bedziemy szalec heheh :))))) Milego dnia kochana :)))
10 kwietnia 2015 15:36
Diarana

Alinka Kochana jutro sobota lalala zaloz wygodne buty bedziemy szalec heheh :))))) Milego dnia kochana :)))

No weź Ty mnie nie strasz .
Na tańce mnie chcesz porwać czy jak ?
10 kwietnia 2015 16:39
alinka1339

No weź Ty mnie nie strasz .
Na tańce mnie chcesz porwać czy jak ?

na tance hulance ! :)))))) 
13 października 2015 15:51
Ktos cos ??? :)
02 października 2017 18:42
czy ktoś jest z Borcholzhausen