Wiosenny remanent w szafie

24 lutego 2015 11:05 / 9 osobom podoba się ten post
Ogródek odpuściłam bo wieje za bardzo i wzięłam się za remanent w szafie.Klękajcie narody!!Więcej jak połowa zawartości za ciasna,za kusa,za.... :(:(:(:(Ale postanowiłam co lepszych egzemplarzy nie wywalac jak zawsze -do wora i na strych:)W ramach motywacji,hi hi hi.Zrobiłam lewdo 2 półki a zaraz sie okaże ,ze mi tylko pizamki zostały i gatki do ubrania,a i to nie wszystkie!Masakra jakaś ,pokurczyły sie w tej szafie czy ki cholera????Chyba trza sie będzie na bardzo poważnie ze skakanką przeprosić albo co:)Ale jest jeden plus:)Miejsca przybywa z każdą półką:)
24 lutego 2015 11:52 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

Ogródek odpuściłam bo wieje za bardzo i wzięłam się za remanent w szafie.Klękajcie narody!!Więcej jak połowa zawartości za ciasna,za kusa,za.... :(:(:(:(Ale postanowiłam co lepszych egzemplarzy nie wywalac jak zawsze -do wora i na strych:)W ramach motywacji,hi hi hi.Zrobiłam lewdo 2 półki a zaraz sie okaże ,ze mi tylko pizamki zostały i gatki do ubrania,a i to nie wszystkie!Masakra jakaś ,pokurczyły sie w tej szafie czy ki cholera????Chyba trza sie będzie na bardzo poważnie ze skakanką przeprosić albo co:)Ale jest jeden plus:)Miejsca przybywa z każdą półką:)

To chyba uzywasz takich samych proszkow do prania, jak ja, albo pierzemy w zbyt goracej wodzie, bo moje ubrania tez jakos tak dziwnie sie skurczyly
24 lutego 2015 12:12 / 2 osobom podoba się ten post
joannaxd

To chyba uzywasz takich samych proszkow do prania, jak ja, albo pierzemy w zbyt goracej wodzie, bo moje ubrania tez jakos tak dziwnie sie skurczyly

Stawiam na popsuty termostat pralki:):):):)Innego wytłumaczenia nie ma:)Przecież pierzemy w najlepszych niemieckich proszkach:)hi hi hi
24 lutego 2015 12:19 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

Stawiam na popsuty termostat pralki:):):):)Innego wytłumaczenia nie ma:)Przecież pierzemy w najlepszych niemieckich proszkach:)hi hi hi

Kurde to jakas plaga z tymi ciuchami,pralkami i proszkami ha ha Mi do tego jeszcze waga sie popsula hihi
24 lutego 2015 12:44
ORIM

Kurde to jakas plaga z tymi ciuchami,pralkami i proszkami ha ha Mi do tego jeszcze waga sie popsula hihi

Orimku ,czy podobnie jak my robisz remanent w szafie ? I co z tego wynika ,w Twoim wydaniu:)
24 lutego 2015 13:00 / 2 osobom podoba się ten post
doris4

Orimku ,czy podobnie jak my robisz remanent w szafie ? I co z tego wynika ,w Twoim wydaniu:)

Juz robilem i zapewniam cie ze kontenery na odziez PCK byly szcześliwe ha ha
24 lutego 2015 13:10 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

Juz robilem i zapewniam cie ze kontenery na odziez PCK byly szcześliwe ha ha

Tylko sie nie zdziw jak pieknego dnia w swoim sweterku zobaczysz sasiada zadowolonego,ze zajfajny kupil sweterek w lumpeksie hihihihaha,sorki to nie smieszne jest (((
24 lutego 2015 13:23
magdzie

Tylko sie nie zdziw jak pieknego dnia w swoim sweterku zobaczysz sasiada zadowolonego,ze zajfajny kupil sweterek w lumpeksie hihihihaha,sorki to nie smieszne jest (((

Nie mam na to wplywu,a cos z tym ciuchami trzeba robic.Dla mnie kontener to najprostrzy sposob,a czy sasiad bedzie chodzil,czy ktos inny to inna bajka.Takie zycie
24 lutego 2015 13:30 / 5 osobom podoba się ten post
ORIM

Kurde to jakas plaga z tymi ciuchami,pralkami i proszkami ha ha Mi do tego jeszcze waga sie popsula hihi

Ja juz na swoja nie staje, bo pokazuje mi sie numer telefonu
24 lutego 2015 13:32 / 1 osobie podoba się ten post
ja swoje porządki z ciuchami zrobiłam i opylam na różnych serwisach :)
zawsze to jakiś grosz wpadnie
24 lutego 2015 13:36 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Stawiam na popsuty termostat pralki:):):):)Innego wytłumaczenia nie ma:)Przecież pierzemy w najlepszych niemieckich proszkach:)hi hi hi

A ja stawiam na to, ze nasze fajne, polskie ciuszki w jakimś zagranicznym, niemieckim proszku pierzemy ... i konflikt gotowy.
Moje się rozciągnęły - wszystkie: bielizna też, a nawet - buty!
24 lutego 2015 13:41 / 1 osobie podoba się ten post
mzap88

ja swoje porządki z ciuchami zrobiłam i opylam na różnych serwisach :)
zawsze to jakiś grosz wpadnie

Też tak robię.
24 lutego 2015 13:51 / 2 osobom podoba się ten post
Benita

A ja stawiam na to, ze nasze fajne, polskie ciuszki w jakimś zagranicznym, niemieckim proszku pierzemy ... i konflikt gotowy.
Moje się rozciągnęły - wszystkie: bielizna też, a nawet - buty!

Ja jeszcze troche z kijkami pochodze, to moje moze zaczna na mnie znow pasowac, a moze nawet...... ale sie rozmarzylam
24 lutego 2015 13:57 / 2 osobom podoba się ten post
joannaxd

Ja jeszcze troche z kijkami pochodze, to moje moze zaczna na mnie znow pasowac, a moze nawet...... ale sie rozmarzylam

Ja mam na odwrót muszę mniejsze cichy kupować bo mi się wszystkie rozciągły. Może powinnam do wrzątku wsadzić? :)))))
24 lutego 2015 14:04 / 3 osobom podoba się ten post
MeryKy

Ja mam na odwrót muszę mniejsze cichy kupować bo mi się wszystkie rozciągły. Może powinnam do wrzątku wsadzić? :)))))

Przede wszystkim nie chwal się tym tutaj tak jawnie  ;))))))))))