Łamiące się paznokcie - porady

01 marca 2015 21:51
Ja rowniez potwierdzam, ze wszystkie preparaty z EVELINE do paznokci sa super!
01 marca 2015 21:55
A tutsj w De?
01 marca 2015 22:22 / 1 osobie podoba się ten post
Kosmetyki z EVELINE sa dostepne w całej Uni Europejskiej wiec sądzę, że i w Niemczech mozna kupic w sklepach ........
01 marca 2015 22:34
jowita.

Kosmetyki z EVELINE sa dostepne w całej Uni Europejskiej wiec sądzę, że i w Niemczech mozna kupic w sklepach ........

Z domowych sposobów to wiem ,ze majonez jest dobry. Wyłóż na miseczkę i zanóż pazurki  potrzymaj i umyj ciepłą wodą.:))))
01 marca 2015 22:54 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

A tutsj w De?

03 marca 2015 10:39
Dziękuję dziewczyny za podpowiedzi :) Jako że jestem teraz w DE więc na razie próbuję ratować się ichnimi preparatami .... Kupiłam w dm odżywkę do paznokci ale "leczenie" trwa 4 tyg. dwoma różnymi specyfikami ... Zobaczymy co to da .... No i oczywiście zadzwoniłam do męża i kazałam mu kupić tą odżywkę z Eveline i ją tutaj przesłać ... więc przyszło mi teraz czekać na paczuszkę bo przy okazji mają być też inne specyfiki :):):):)
08 marca 2015 13:55 / 1 osobie podoba się ten post
Wczoraj kupilam w DM. Tylko 0,40 centow -rewelacja wchlonal sie super,nie ma tego uczucia lepkosci .
08 marca 2015 13:56
zosia_samosia

Wczoraj kupilam w DM. Tylko 0,40 centow -rewelacja wchlonal sie super,nie ma tego uczucia lepkosci .

Kurka felek,widziałam to u siebie w łazience,musi być-trzeba wypróbować ))
08 marca 2015 13:58
zosia_samosia

Wczoraj kupilam w DM. Tylko 0,40 centow -rewelacja wchlonal sie super,nie ma tego uczucia lepkosci .

Tak. ja tez to kupilam. I rzeczywiscie wchlania sie dobrze.
08 marca 2015 14:00 / 1 osobie podoba się ten post
michasia

Z domowych sposobów to wiem ,ze majonez jest dobry. Wyłóż na miseczkę i zanóż pazurki  potrzymaj i umyj ciepłą wodą.:))))

Bo majonez to oliwa i jajka..-))
Tak, zanurzyc paluszki, trzymac 10 minut, nastepnie do salatki dodac.)
08 marca 2015 14:05
Podobno olejek arganowy wmasowywany w paznokcie też dobrze działa.
Co do odżywki 8w1 Eveline to stosuję - nie zauważam poprawy, ale mam mocne paznokcie już z natury.
Jednak ponownie przed nią ostrzegam - może w necie poczytać historie, ile złego ta odzywka też zrobiła. Nie stosowałabym jej tak, jak producent zaleca. Zaleca chyba domalowywać codziennie jedną warstwę. Stosuję ją raz w tygodniu pod lakier i na razie mi szkód nie wyrządziła. A jest szkodliwa, bo zawiera formaldehyd, którego powinno się raczej wystrzegać.
Nie to, że odradzam jej stosowanie, bo sama używam - jednak lepiej wiedzieć, na co się człowiek pisze stosując ją.
08 marca 2015 14:05 / 3 osobom podoba się ten post
amelka

Bo majonez to oliwa i jajka..-))
Tak, zanurzyc paluszki, trzymac 10 minut, nastepnie do salatki dodac.:-))

A może tak? Zamiast łyżką sałatkę wymieszać pazurkami? :)) Dwa w jednym!
08 marca 2015 14:39 / 1 osobie podoba się ten post
MeryKy

A może tak? Zamiast łyżką sałatkę wymieszać pazurkami? :)) Dwa w jednym!

haa, a na koniec, nóżki wymoczyc, i pazurki wzmocnic.
dopiero zjesc fuu, juz mi nie dobrze co Ja pisze hii
08 marca 2015 14:44 / 1 osobie podoba się ten post
Ona_Lisa

haa, a na koniec, nóżki wymoczyc, i pazurki wzmocnic.
dopiero zjesc fuu, juz mi nie dobrze co Ja pisze hii

:D
08 marca 2015 17:29 / 1 osobie podoba się ten post
Ona_Lisa

haa, a na koniec, nóżki wymoczyc, i pazurki wzmocnic.
dopiero zjesc fuu, juz mi nie dobrze co Ja pisze hii

Tobie chodzi o to zeby wzmocnic tez te pazurki na nózkach? hahah