Nasz wygląd na co dzień

27 czerwca 2017 21:42 / 4 osobom podoba się ten post
Alaska

Panieński to może być wieczór oder kawalerski......ale się może doczekamy , jakiegoś forumowego love zasłony ! Ale do końca, to nie wiem , bo ten Rambo, co tak BN wychwala ( nie mylić z Weihnachten) to ma taki za.....ol na budowie , to nie wiem jak to będzie.:hihi:

O swiencie boskie ida sikac bo nie moga!!!!   
27 czerwca 2017 21:43 / 3 osobom podoba się ten post
Alaska

Panieński to może być wieczór oder kawalerski......ale się może doczekamy , jakiegoś forumowego love zasłony ! Ale do końca, to nie wiem , bo ten Rambo, co tak BN wychwala ( nie mylić z Weihnachten) to ma taki za.....ol na budowie , to nie wiem jak to będzie.:hihi:

Rambo to nie wie sam czego chce ... Tutaj sie podlizuje , kadzi a koleżanki drzwiami i oknami mu sie wpychają ...Ja tam z niego rezygnuję ...mam go gdzieś . Najpierw sie przymila ...później raz na jakiś czas odezwie ..jakby z łaski na uciechę .  Obłudnik i tyle . Zawiodłam się na nim .....
27 czerwca 2017 21:44 / 5 osobom podoba się ten post
Helena2311

Uważaj,bo najpierw jest etap myślenia.Później przechodzi się do działania.Potem następuje...żebyś nóg nie połamał jak będziesz uciekać...albo poddasz się chwili...Orimku.:radosc1:

ja to : najpierw poddaje sie chwili 
27 czerwca 2017 21:56 / 6 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Rambo to nie wie sam czego chce ... Tutaj sie podlizuje , kadzi a koleżanki drzwiami i oknami mu sie wpychają ...Ja tam z niego rezygnuję ...mam go gdzieś . Najpierw sie przymila ...później raz na jakiś czas odezwie ..jakby z łaski na uciechę .  Obłudnik i tyle . Zawiodłam się na nim .....:smiech3:

"Szkoda Twoich łez , dziewczyno ....je... Go  pies 
27 czerwca 2017 21:58 / 5 osobom podoba się ten post
Alaska

"Szkoda Twoich łez , dziewczyno ....je... Go  pies :smiech3:

Taaa jest ! ..Nie ten to drugi i ...ch....rabolek ..... E ...gdzie jest Hawana ...ta nasza , nie stoliczna ?
27 czerwca 2017 22:01 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Taaa jest ! ..Nie ten to drugi i ...ch....rabolek ..... E ...gdzie jest Hawana ...ta nasza , nie stoliczna ?

Jestem, wlasnie wrocilam Towarzyskie zaleglosci nadrabiam.
27 czerwca 2017 22:02 / 3 osobom podoba się ten post
hawana

Jestem, wlasnie wrocilam:-) Towarzyskie zaleglosci nadrabiam.

Mordo Ty moja kochana 
27 czerwca 2017 22:04 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Mordo Ty moja kochana :buziaki1:

Musze pamietac o kolezankach, bo nastepnym razem jak wroce, to nawet pies z kulawa noga na mnie czekal nie bedzie.
27 czerwca 2017 22:07 / 2 osobom podoba się ten post
Deszczyk nas wygonil spod orzecha, wiec zagniezdzilysmy sie w garazu. Teraz pada , jutro ma byc upal.
27 czerwca 2017 22:08 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Mordo Ty moja kochana :buziaki1:

Karniaka Jej nalej ! 
27 czerwca 2017 22:09 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Nie . Ożenek... Gogola .

Albo Wesele Wyspiańskiego, tylko z czego tu się cieszyc, toż to dramat :(  
27 czerwca 2017 22:10 / 3 osobom podoba się ten post
Alaska

Karniaka Jej nalej ! :-)

Dziekuje, drineczka wypilam.Ogoreczki i smalczyk tez jadlam. I szarlotke. I salatke.
27 czerwca 2017 22:14 / 1 osobie podoba się ten post
Alaska

Karniaka Jej nalej ! :-)

Nie będę jej polewała karniaka . Na spotkaniu była ...karniaków pewnie miała , że ho..ho..ho ....a może jeszcze więcej . Że o smalczyku i małosolnych nie wspomnę .
27 czerwca 2017 22:15 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara48

Albo Wesele Wyspiańskiego, tylko z czego tu się cieszyc, toż to dramat :(  

To już lepiej " Cztery wesela i pogrzeb ".
27 czerwca 2017 22:18 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara48

Albo Wesele Wyspiańskiego, tylko z czego tu się cieszyc, toż to dramat :(  

Dramat to by był, jakby się Baśka za Rambo wydała ! I to w trzech aktach ! Zgonu Rambiego! Przecież by 5 minut z takim melepetą nie wytrzymała