Lorrach

18 marca 2015 11:50
Hej,
jestem nowa i szukam kontaktu z opiekunką w Lorrach w BW.
Samotność, samotność.....wiec byłoby fajnie z kims pogadać.
 
pzdrw
Babeczka
18 marca 2015 16:37
babeczka53

Hej,
jestem nowa i szukam kontaktu z opiekunką w Lorrach w BW.
Samotność, samotność.....wiec byłoby fajnie z kims pogadać.
 
pzdrw
Babeczka

Ja jestem w Binzen to jest 5km od Lorrach :)
18 marca 2015 16:45
babeczka53

Hej,
jestem nowa i szukam kontaktu z opiekunką w Lorrach w BW.
Samotność, samotność.....wiec byłoby fajnie z kims pogadać.
 
pzdrw
Babeczka

hej
na jak długo przyjechałaś do Lörrach?
 
18 marca 2015 17:37
agamor

hej
na jak długo przyjechałaś do Lörrach?
 

Agamor jestes w Lorrach?
18 marca 2015 17:38
agamor

hej
na jak długo przyjechałaś do Lörrach?
 

Agamor jestes w Lorrach?
18 marca 2015 18:14
Agata1981

Agamor jestes w Lorrach?

nie właśnie, chciałam i nie mogłam nic znaleźć, chętnie bym się przeniosła, jestem w Titisee-Neustadt, to od Lörrach jakieś 63km, może się wymienimy hyhy :))))))
18 marca 2015 18:18
agamor

nie właśnie, chciałam i nie mogłam nic znaleźć, chętnie bym się przeniosła, jestem w Titisee-Neustadt, to od Lörrach jakieś 63km, może się wymienimy hyhy :))))))

To nie moje miejsce jestem na zastepstwie tutaj ale gdyby bylo moje nie ma problemu :) szkoda,bo cholerka szukam kogos do pogaduch bo mam tu duzo czasu wolnego ....
18 marca 2015 19:35
Agata1981

To nie moje miejsce jestem na zastepstwie tutaj ale gdyby bylo moje nie ma problemu :) szkoda,bo cholerka szukam kogos do pogaduch bo mam tu duzo czasu wolnego ....

jesteś z firmy na V..?
na miesiąc?
 
18 marca 2015 19:40
agamor

jesteś z firmy na V..?
na miesiąc?
 

Jestem z firmy na V ale na 6 tyg nie na miesiac,a skad wiesz ?
18 marca 2015 19:48
hahahahhaah
domyśliłam się, chociaż może nie? za górą masz Lörrach? Pdp leżąca?
Sory, że pytam, ale jak to ta stella to jest koleżanki koleżanki :))), wiedziałam o niej
ale jakoś tak wypadło, że się nie skontaktowałyśmy i dupa blada :((, ale dobra, jest jak jest
18 marca 2015 20:35
agamor

hahahahhaah
domyśliłam się, chociaż może nie? za górą masz Lörrach? Pdp leżąca?
Sory, że pytam, ale jak to ta stella to jest koleżanki koleżanki :))), wiedziałam o niej
ale jakoś tak wypadło, że się nie skontaktowałyśmy i dupa blada :((, ale dobra, jest jak jest

Nie wiem czy za gora,a jak kolezanka ma na imie to moze bedzie prosciej i faktycznie jestem tam gdzie myslisz ?
18 marca 2015 21:15
Agata1981

Nie wiem czy za gora,a jak kolezanka ma na imie to moze bedzie prosciej i faktycznie jestem tam gdzie myslisz ?

chyba 
Agnieszka?
 
18 marca 2015 22:04
To nie w tym miejscu jestem co Ty mialas byc.... ale tu jest jeszcze jedna Polka to moze tam byla Agnieszka...z tym ze ona nie wychodzi nigdzie...
18 marca 2015 22:09
Agata1981

To nie w tym miejscu jestem co Ty mialas byc.... ale tu jest jeszcze jedna Polka to moze tam byla Agnieszka...z tym ze ona nie wychodzi nigdzie...

a no zgadza się :)), ona wiem, że miała do pl jechać tylko chyba na 5tyg jakoś tak
19 marca 2015 07:27
Ja tu jestem na 6 z mozliwoscia przedluzenia i jak bedzie dobrze to przedluze.....