Jak przedstawiasz nasz kraj, gdy pracujesz za granicą?

04 maja 2015 07:55 / 4 osobom podoba się ten post
http://www.ardmediathek.de/tv/Reportage-Dokumentation/Wildes-Polen-Tatra-Ostsee-und-Masuren/Das-Erste/Video?documentId=28033572&bcastId=799280
 
Ja zawsze staram sie opowiadać o tym co w naszym kraju najpiekniejsze.Dużo opowiadam o przyrodzie biorę często ze soba informatory,katalogi i pokazuje.Udaje mi się zainteresowac członków rodziny, w ktorych pracuje.Czesto bywa,że jadą do Polski na urlop.Nigdy nie rozmawiam z nimi o polityce .Meil ,w ktorym został przesłany link też dotyczy przyjazdu do Polski we wrzesniu nadawca odwiedzi mnie i pojedziemy nad nasze morze.
04 maja 2015 08:00 / 3 osobom podoba się ten post
No to juz wiem, dlaczego ostatnio w Tatrach tak sie Niemcow namnożyło! Spać w schroniskach przez nich nie idzie, bo za glosno biesiadują!
04 maja 2015 08:25 / 4 osobom podoba się ten post
wichurra

No to juz wiem, dlaczego ostatnio w Tatrach tak sie Niemcow namnożyło! Spać w schroniskach przez nich nie idzie, bo za glosno biesiadują!

Oni tam dopiero sie mnożą i wracają do siebie:) a że głośno? bo jak mozna po niemiecku rozmawiać szeptem?:):)
04 maja 2015 09:23 / 3 osobom podoba się ten post
Nie koloryzuję.
Po prostu mówię jak jest, tzn. po uprzednich pytaniach , a nie, że się sama wyrywam do opisu naszego kraju.
Tak jak autorka, zawsze podkreślam walory krajoznawcze, bo one zasługują na dobrą promocję ;)
04 maja 2015 09:42 / 3 osobom podoba się ten post
mzap88

Nie koloryzuję.
Po prostu mówię jak jest, tzn. po uprzednich pytaniach , a nie, że się sama wyrywam do opisu naszego kraju.
Tak jak autorka, zawsze podkreślam walory krajoznawcze, bo one zasługują na dobrą promocję ;)

Tez nie robie pogadanki ale w sprzyjającch okolicznościach chwale się,bo jest czym.Zaskoczona byłam dzisiejszym meilem i dlatego ruszyłam ten temat.Ciesze się,że nie zapominaja o mnie i że są zainteresowani naszym krajem chociaż w tej dziedzinie.
04 maja 2015 10:12 / 15 osobom podoba się ten post
Kraina mlekiem i miodem płynąca,a do pracy w DE jade bo lubie podrozowac ha ha ha
04 maja 2015 10:21 / 4 osobom podoba się ten post
ORIM

Kraina mlekiem i miodem płynąca,a do pracy w DE jade bo lubie podrozowac ha ha ha

To zostań w tym kraju gdzie pracujesz.Europa bez granic.A jak chcesz mleka nie ma problemu.Powinnam załozyc topik jak oduczyć sie narzekania.Nie było moim założeniem narzekanie , bo to w kazdym topiku mozna  poczytać.
04 maja 2015 10:25 / 4 osobom podoba się ten post
mleczko1

To zostań w tym kraju gdzie pracujesz.Europa bez granic.A jak chcesz mleka nie ma problemu.Powinnam załozyc topik jak oduczyć sie narzekania.Nie było moim założeniem narzekanie , bo to w kazdym topiku mozna  poczytać.

Kobito, to była ironia i sarkazm Mirka :))))
Zachowujesz się jakbyś go "nie znała" :)
04 maja 2015 10:26 / 2 osobom podoba się ten post
mzap88

Kobito, to była ironia i sarkazm Mirka :))))
Zachowujesz się jakbyś go "nie znała" :)

Daj kobito na luz.
04 maja 2015 10:27 / 6 osobom podoba się ten post
właśnie jedyną osobą która powinna zluzować jesteś ty.
04 maja 2015 10:32 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko1

To zostań w tym kraju gdzie pracujesz.Europa bez granic.A jak chcesz mleka nie ma problemu.Powinnam załozyc topik jak oduczyć sie narzekania.Nie było moim założeniem narzekanie , bo to w kazdym topiku mozna  poczytać.

ale ja na nic nie nazekam i naprawde lubie podrozowac.
Zatrudniony jestem w Polsce wiec w niej zostane ha ha
04 maja 2015 10:41 / 2 osobom podoba się ten post
mzap88

właśnie jedyną osobą która powinna zluzować jesteś ty.

ale mi dowaliłaś:)i zakończ już.
04 maja 2015 10:42 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

ale ja na nic nie nazekam i naprawde lubie podrozowac.
Zatrudniony jestem w Polsce wiec w niej zostane ha ha

Na to liczyłam,bedzie z kim piffo wypić:)
04 maja 2015 11:22
wichurra

No to juz wiem, dlaczego ostatnio w Tatrach tak sie Niemcow namnożyło! Spać w schroniskach przez nich nie idzie, bo za glosno biesiadują!

Znaczy nasza Mleczko zaprasza i zaprasza ))...... niech się nie wygłupia za bardzo , bo Niemcy na żartach się nie znają za bardzo !.... Z życia : po pogrzebie mojej br atowej , rodzina , znajomi ( po poczęstunku ) żegnali się z świeżym  wdowcem , czyli z moim bratem , który grzecznie wszystkich zapraszał do odwiedzin , żeby nie zapominano o nim ......a na boku do mnie : " Baśka , czy ja aby za serdecznie nie zapraszam ? a jak to wezmą na poważnie ? " .....mimo powagi chwili - ryczałam ze śmiechu ! ...... Niech się ta nasza Ania też trochę z tymi " proszeniami " opanuje )))))))))))).
Edytowałam : Mzap , wrzuć na luz , bo w tym momencie to Ty nie wyczułaś " dowcipu " , znaczy jak Mleczko tzn . złośliwiec i nie ma prawa do żartów !!!!
04 maja 2015 12:16 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Znaczy nasza Mleczko zaprasza i zaprasza :-)))...... niech się nie wygłupia za bardzo , bo Niemcy na żartach się nie znają za bardzo !.... Z życia : po pogrzebie mojej br atowej , rodzina , znajomi ( po poczęstunku ) żegnali się z świeżym  wdowcem , czyli z moim bratem , który grzecznie wszystkich zapraszał do odwiedzin , żeby nie zapominano o nim ......a na boku do mnie : " Baśka , czy ja aby za serdecznie nie zapraszam ? a jak to wezmą na poważnie ? " .....mimo powagi chwili - ryczałam ze śmiechu ! ...... Niech się ta nasza Ania też trochę z tymi " proszeniami " opanuje :-))))))))))))).
Edytowałam : Mzap , wrzuć na luz , bo w tym momencie to Ty nie wyczułaś " dowcipu " , znaczy jak Mleczko tzn . złośliwiec i nie ma prawa do żartów !!!!

niestety