Sposoby na nudę

19 września 2017 21:51 / 4 osobom podoba się ten post
Darko

Gdzie są tematy związane z chorobami? Czytam od dołu, chętnie coś ominę.

Wejdż w zakładkę Forum , a pózniej " Wzajemna pomoc" i tam jest duzo tematów związanych z chorobami naszych podopiecznych . Już na pierwszej stronie są : Zaparcia , Opuchnięte nogi , Odparzenia, rany, Worek stomijny itd
19 września 2017 21:58
Dokończę hobby i sprawdzę. Dziękuję. Ta wyszukiwarka nie działa.
19 września 2017 22:09 / 3 osobom podoba się ten post
Darko

Czego? :D

To zależy, kto pyta.
Bo jeśli kobiety-wiadomo co mają na myśli.
Dodam jedynie ciekawostkę, otóż naukowo udowodniono, iż panie z większymi pupami wydają na świat bardziej inteligentne potomstwo. 
19 września 2017 22:14 / 2 osobom podoba się ten post
moni.r

Oj Knorr igrasz Ty z ogniem:dokucza:

No popatrz Ty na mnie, od razu humor Tobie się polepszy. 
19 września 2017 22:18 / 3 osobom podoba się ten post
 Idealny gdybym był, nazywałbym się Narcyz a nie Knorr.
19 września 2017 22:20 / 2 osobom podoba się ten post
Darko

Dokończę hobby i sprawdzę. Dziękuję. Ta wyszukiwarka nie działa.

Działa, bo u mnie działa, a ja jestem analfabatą komputerowym... Na niebieskim pasku naciśnij wyraż Forum i "se" wejdziesz do środka, a tam masz już tematami ... Najwięcej o chorobach w temacie "Wzajemna pomoc"
19 września 2017 22:22 / 5 osobom podoba się ten post
Ale bardzo siebie lubię, cenię co mam i z tego powodu odczuwam zadowolenie. 
Bo mam świadomość tego, że co mam mogę stracić. I wówczas nie będzie już tak różowo jak teraz jest. 
19 września 2017 22:34 / 6 osobom podoba się ten post
Knorr

Ale bardzo siebie lubię, cenię co mam i z tego powodu odczuwam zadowolenie. 
Bo mam świadomość tego, że co mam mogę stracić. I wówczas nie będzie już tak różowo jak teraz jest. 

Co zatem mam?
Dlaczego żyję w każdym razie?
Tak, co ja mam?
Czego nikt nie może mi zabrać?

Mam moje włosy, mam moją głowę
Mam mój mózg, mam moje uszy
Mam moje oczy, mam mój nos
Mam moje usta, mam mój uśmiech

Mam mój język, mam moją brodę
Mam moją szyję, mam moje piersi
Mam moje serce, mam moją duszę
Mam moje plecy, mam siebie

Mam moje ramiona, moje ręce
Mam moje palce, moje nogi
Mam moje stopy, moje palce
Mam moją wątrobę, moją krewhttps://www.youtube.com/watch?v=L5jI9I03q8E

Mam życie, mam moją wolność
Mam życie
Mam życie
I zamierzam je zachować
Mam życie
I nikt mi go nie odbierze
Miałam okazje wstawić swoją ulubiona Simone- tak jakby tu pasuje:)
19 września 2017 22:36
Tak, dokładnie tak!
19 września 2017 22:40 / 4 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Działa, bo u mnie działa, a ja jestem analfabatą komputerowym... :-) Na niebieskim pasku naciśnij wyraż Forum i "se" wejdziesz do środka, a tam masz już tematami ... Najwięcej o chorobach w temacie "Wzajemna pomoc"

Wpisałem kilka słów i nic. Poszukam. Bardzo podoba mi się to forum. Poza chamstwem macie tutaj ciekawe tematy. Do grudnia wszystko przeczytam :D Pomyśleć, że wieczorami patrzyłem w sufit.
20 września 2017 09:09 / 4 osobom podoba się ten post
Darko

Wpisałem kilka słów i nic. Poszukam. Bardzo podoba mi się to forum. Poza chamstwem macie tutaj ciekawe tematy. Do grudnia wszystko przeczytam :D Pomyśleć, że wieczorami patrzyłem w sufit.

Masz racje poza chamstwem istnieja jeszcze inne tematy , ale skonczylo sie wszystko , jak robactwo zaczelo wychodzic i wyciagac tematy na sile ...
20 września 2017 09:21 / 4 osobom podoba się ten post
Darko

Wpisałem kilka słów i nic. Poszukam. Bardzo podoba mi się to forum. Poza chamstwem macie tutaj ciekawe tematy. Do grudnia wszystko przeczytam :D Pomyśleć, że wieczorami patrzyłem w sufit.

Ty zamiast wieczorami seksować z żoną to patrzysz w sufit?...hmmm
20 września 2017 09:22 / 6 osobom podoba się ten post
Darko

Wpisałem kilka słów i nic. Poszukam. Bardzo podoba mi się to forum. Poza chamstwem macie tutaj ciekawe tematy. Do grudnia wszystko przeczytam :D Pomyśleć, że wieczorami patrzyłem w sufit.

My głównie jesteśmy "śmietanką towarzyską", ktora od czasu do czasu ubiera maski Chama, w celu ubarwienia życia i ewentualne w ten sposób stawia opór ignorantom... Są tu ludzie tak inteligentni, że nie zawsze mogę czuć sie z nimi "My" .., czyli do pięt nie sięgam...
20 września 2017 09:31 / 2 osobom podoba się ten post
nowadanuta

My głównie jesteśmy "śmietanką towarzyską", ktora od czasu do czasu ubiera maski Chama, w celu ubarwienia życia i ewentualne w ten sposób stawia opór ignorantom... :-) Są tu ludzie tak inteligentni, że nie zawsze mogę czuć sie z nimi "My" .., czyli do pięt nie sięgam... :-)

No jaka skromnisia  
20 września 2017 09:32 / 3 osobom podoba się ten post
Darko

Wiem coś o tym ale nie będę wracał do tego. W świecie wirtualnym też można być kulturalnym.

Nawet należy być kulturalnym. Ci którzy mają z tym na codzień problem powinni poćwiczyć. Dajmy im szansę.