Dlaczego zarejestrowałaś/eś się na forum?

19 kwietnia 2024 14:41 / 1 osobie podoba się ten post
stanislawn

Cześć wszystkim. Trafiłem tu bo w internecie szukałem jakiegoś forum dla opiekunów, tak żeby pogadać z kimś, poznać znajomych, którzy zajmują się tym samym. Mam wrażenie, że bardzo mało jest facetów w opiece. Są tu w ogóle jacyś? :) 

Są, są - ale akurat urlopują.
19 kwietnia 2024 14:45 / 1 osobie podoba się ten post
BarbaraBasia

Cześć wszystkim!
Jestem Basia i przypadkiem, kilka lat temu trafiłam tutaj na forum, za pierwszym razem gdy jechałam do Niemiec. Byłam tu aktywna, ale niestety po latach nie potrafię odszukać tych lanych do logowania. Jestem z nowym kontem. Dziekuję za moje dzieci, że mi to orarneły. To właśnie tutaj, w dniach spędzonych z Wami, zaczęła się moja aktywność. Zaczęłam odliczać dni tutaj, bo czułam, że mam tu swoje miejsce. Dzieliłam się tu swoimi radościami i smutkami, czytałam Wasze wpisy i znalazłam wiele przydatnych informacji. To dzięki Wam przetrwałam te wszystkie wyjazdy, bo czułam się mniej sama, wiedząc, że mam Was, do których mogę się zwrócić o pomoc. Teraz, kiedy jestem w stanie, również będę się staraqła pomagać. Dziękuję, że jesteście tutaj wszyscy :) To forum to nasza mała społeczność, ludzi, którzy mają podobne doświadczenia i chcą się nimi dzielić. Dzięki Wam czuję się jak w domu.

A czy pamiętasz swój Nick? Bo np Maluda to dawniej Kruszynka, która też zgubiła swoje hasło...
19 kwietnia 2024 14:48 / 1 osobie podoba się ten post
bozena1234

BarbaraBasia ale milo sie Ciebie czyta.. bardzo sie ciesze ze jest tu takie bezpieczne miejsce do rozmow z opiekunami.. grupy na fejbsuku są straszne.. mało tam wsparcie, malo ciepla, tylko wieczne pretensje i sztele miny.. ja jESTem Bozena i szukam forum dla opiekunow gdzie sie tak normalnie rozmawia :) :) :)... czasami na zleceniu mam wiecej czasu to chetnie cos poklikam. a i w domu jak jestem w Polsce to wiadomo że jak sie człowiek odrobi z gotowaniem, sprzataniem i zakupami to ma wiecej czasu.. a dzieci juz na swoim.. znajomych coraz mniej :)

My się tutaj wspieramy, chociaż czasem też sprowadzamy na ziemię, a czasami dajemy kopa w cztery litery
20 kwietnia 2024 07:41
BarbaraBasia

Na opiekunkowych grupach Facebookowych są czasem Panownie:) 

jakie to grupy? szukam tez miejsca aby pogadac z inymi, moze ktos z mojego egionu sie znajdzie, na kawe wyskoczy
20 kwietnia 2024 11:08
Malgi

My się tutaj wspieramy:aniolki:, chociaż czasem też sprowadzamy na ziemię:wiking:, a czasami dajemy kopa w cztery litery:walka plci:

Mnie już doopa boli