Jak zdrowiej żyć - blog Lawendy

11 marca 2018 13:25 / 2 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Ale sie ciesze, ze Cie widze! Nie wierzylam, ze jeszcze tu kiedykolwiek zajrzysz. Kurczatko! Szaleje z radosci:-)

Ja też nie wierzyłam.
11 marca 2018 13:27 / 1 osobie podoba się ten post
Lawenda1

Ja też nie wierzyłam. :-)

Zakotwiczysz na dluzej, mam nadzieje?
11 marca 2018 13:41 / 4 osobom podoba się ten post
Ze mną to tam różnie. To i tak cud,że tu przez kilka lat byłam, ja nie z tych co się zakotwiczają, rodzina mamy pochodzi z z Węgier, chyba jakichs Hunów- wędrowników miam w genach. Wiatr we włosy i hajda po polach, byle dalej. Ale się starzeję, to może zostanę. Ciepełko kominka też ma swoje zalety, bambosze , lampka wina, kot i takie tam. Z wiekiem się to docenia. I czasem wraca.
Zobaczymy. :)
 
11 marca 2018 17:55 / 2 osobom podoba się ten post
Lawenda1

Tęskniłam. :)

Ja też. Brakuje mi rozmów z Tobą, innego spojrzenia na niby oczywiste sprawy i wspólnego dochodzenia do interesujących wniosków :).

W jakiej części De jesteś? Może przywieje Cię do Monachium? Bardzo na to liczę.
 

 
11 marca 2018 18:24 / 3 osobom podoba się ten post
salazar

Ja też. Brakuje mi rozmów z Tobą, innego spojrzenia na niby oczywiste sprawy i wspólnego dochodzenia do interesujących wniosków :).

W jakiej części De jesteś? Może przywieje Cię do Monachium? Bardzo na to liczę.
 

 

Prawdopodobnie Badenia Wirtembergia, znowu. Też mi się ckni za Bawarią, a poza tym w końcu bym cię chciała zaciągnąć do pałacu krolów bawarskich.
Jeszcze nie wiem, zależy, czy zmienię firmę, czy nie.
Mam dylemat, wrócić na stare śmieci w BW, gdzie było znośnie, czy szukać nowego, właśnie gdzieś pod Monachium. Kurczę, Marienplatz, Odeonplatz, tej kawiarenki pod gołym niebem już pewnie nie ma, ale są inne....Ech.... Inaczej się tam oddycha.
 
11 marca 2018 18:27 / 1 osobie podoba się ten post
Lawenda1

Prawdopodobnie Badenia Wirtembergia, znowu. Też mi się ckni za Bawarią, a poza tym w końcu bym cię chciała zaciągnąć do pałacu krolów bawarskich.
Jeszcze nie wiem, zależy, czy zmienię firmę, czy nie.
Mam dylemat, wrócić na stare śmieci w BW, gdzie było znośnie, czy szukać nowego, właśnie gdzieś pod Monachium. Kurczę, Marienplatz, Odeonplatz, tej kawiarenki pod gołym niebem już pewnie nie ma, ale są inne....Ech.... Inaczej się tam oddycha.
 

Albo Wurzburg
11 marca 2018 18:27 / 1 osobie podoba się ten post
Cześć Lawenda
11 marca 2018 18:37 / 4 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Albo Wurzburg:-)

No, tam to mnie jeszcze nie było, fioletowa. Zapamiętam w każdym razie. czemu nie, jak będzie okazja. :) Chętnie poznam cię osobiście.
Basieńko, witaj, bardzo się cieszę. :)
Jak fajnie,że tyle osób ze starej gwardii nadal tu jest.
Ja tu nie wchodziłam, nie miałam takiej potrzeby i myślałam,że tu już mało kto został z tych, co byli tu przed laty,żeście się powykruszali, a widze po nickach i tematach,że wlaściwie chyba wszyscy są.
 
 
 
11 marca 2018 18:39 / 2 osobom podoba się ten post
Lawenda1

No, tam to mnie jeszcze nie było, fioletowa. Zapamiętam w każdym razie. czemu nie, jak będzie okazja. :) Chętnie poznam cię osobiście.
Basieńko, witaj, bardzo się cieszę. :)
Jak fajnie,że tyle osób ze starej gwardii nadal tu jest.
Ja tu nie wchodziłam, nie miałam takiej potrzeby i myślałam,że tu już mało kto został z tych, co byli tu przed laty,żeście się powykruszali, a widze po nickach i tematach,że wlaściwie chyba wszyscy są.
 
 
 

To tez Bawaria, chociaz Dolna Frankonia. Przybywaj Lawendo. Mam nadzieje,ze juz nie bede kulawa, to oprowadze Cie gdzie sie tylko da;)))
11 marca 2018 19:36 / 4 osobom podoba się ten post
Lawenda1

No, tam to mnie jeszcze nie było, fioletowa. Zapamiętam w każdym razie. czemu nie, jak będzie okazja. :) Chętnie poznam cię osobiście.
Basieńko, witaj, bardzo się cieszę. :)
Jak fajnie,że tyle osób ze starej gwardii nadal tu jest.
Ja tu nie wchodziłam, nie miałam takiej potrzeby i myślałam,że tu już mało kto został z tych, co byli tu przed laty,żeście się powykruszali, a widze po nickach i tematach,że wlaściwie chyba wszyscy są.
 
 
 

Świetnie się trzymamy,ty wiesz jak chemia w niemieckim żarciu konserwuje?;-)
Żadne zawirowania forumowe nam też nie straszne.Administracja sie zmienia,regulamin sie zmienia a my trwamy
11 marca 2018 21:05 / 2 osobom podoba się ten post
No oczy przecierałam i dwa razy sprawdzałam, czy to nie stary wpis jakiś.. WITAJ LAWENDO i zostań na dłuzej..