Dubaj transport

12 września 2015 18:28 / 2 osobom podoba się ten post
Opinia po fakcie:)
Plus - kierowca był pół godz przed czasem.
Reszta to niestety, minusy-palił w samochodzie!!!zero organizacji w kwestii przesiadek-efektem czego zmarnowana godzina w oczekiwaniu na innego busa,ostatecznie panowie zdecydowali ,że na granicy jednak te przesiadki,Kierowca gadał przez komórką,właściwie gadał tylko urwami i ujami rzucał....no i na koniec,pasażerowie chlali piwsko i śmierdziało jak w kiblu:(Reasumując:ciesze się ,ze mnie odebrał a nie zostawił jak koleżankę powyżej ,ale polecić nie mogę i mam nadzieję,że nie będę musiał z nimi już jechać...To było tylko 800 km a jechałam 11 godzin:(
30 października 2015 23:04 / 1 osobie podoba się ten post
Witam, założyłem konto aby zwrócić wasza uwagę.

Sytuacja klasyczna, 2 dni temu zarezerwowałem bilet, dostałem potwierdzenie na maila oraz dzień później telefon z zapytaniem czy potwierdzam rezerwację. Od tamtej pory cisza, nadeszła  i minęła godzina wyjazdu,  a potem brak kontaktu. 

Mam więc pytanie, czy oni maja po 7 lat? Po co cała ta szopka z potwierdzeniem, telefonami i obietnicami? Nie ogarniam tego jak małą, niepozorną i mikrą osobą jest właściciel tego pseudo biznesu.

Dlatego piszę abyście rozważyli, że zamawiając przezd w tej super wiarygodnej firmie może spotkać was podobna sytuacja. 

Pozdrawiam wszystkich ciężko pracujacych z dala od domu, którzy muszą mieć do czynienia z tym ludzkim miałem pracujacym w firmie "Dubaj przewozy oszukamy Cię z przyjemnością"

Bądzcie rozważni

05 grudnia 2015 09:28
Witam. Nie jestem opiekunką . Poprostu jechałam do Danii. Nie korzystajcie z tej firmy przewozowej - pod żadnym pozorem. Są oszustami i możecie się znależć w dalece nieprzewidywalnej sytuacji. Jechałam ze szczecina do Arhus 23 godziny. Popsuł sie bus. zero kompetentnych informacji, ciągłe zmiany trasy, niepewneść.Miałam z nimi wraceć za dwa dni ale zrozumiałam że wogóle mogą nie przyjechać , a zapłaciłam z góry za powrót. więc nie wysiadłam i wróciłam do szczecina.  Jechałam łącznie 34 godziny. Kierowca bez snu, pasażerow!!!
ie chleją piwo. Nieciekawie. Bałam sie o siebie bardzo. na koniec zagroziłam że moge im zrobić kłopot i wydusiłam z nich 2 stówy zwrotu. Nigdy więcej. Nie wydają biletu więc nawet nie udowodnisz w razie czego że jechałaś. tam trzeba skierować kontrole zarówno transportu drogowego , izby skarbowej i zawiadomienie do Policji. chcieli mnie wysadzić w arhus o 2.30 w nocy... a miałam bć w południa... na prośbe by w związku z opożnieniem załatwili hotel powiedzieli że mam zsobie zapłacić a oni oddadzą- akurat.  Nie korzystajcie z tej firmy - to fleje, aroganci i zwykli naciągacze.

05 grudnia 2015 09:28
Witam. Nie jestem opiekunką . Poprostu jechałam do Danii. Nie korzystajcie z tej firmy przewozowej - pod żadnym pozorem. Są oszustami i możecie się znależć w dalece nieprzewidywalnej sytuacji. Jechałam ze szczecina do Arhus 23 godziny. Popsuł sie bus. zero kompetentnych informacji, ciągłe zmiany trasy, niepewneść.Miałam z nimi wraceć za dwa dni ale zrozumiałam że wogóle mogą nie przyjechać , a zapłaciłam z góry za powrót. więc nie wysiadłam i wróciłam do szczecina.  Jechałam łącznie 34 godziny. Kierowca bez snu, pasażerow!!!
ie chleją piwo. Nieciekawie. Bałam sie o siebie bardzo. na koniec zagroziłam że moge im zrobić kłopot i wydusiłam z nich 2 stówy zwrotu. Nigdy więcej. Nie wydają biletu więc nawet nie udowodnisz w razie czego że jechałaś. tam trzeba skierować kontrole zarówno transportu drogowego , izby skarbowej i zawiadomienie do Policji. chcieli mnie wysadzić w arhus o 2.30 w nocy... a miałam bć w południa... na prośbe by w związku z opożnieniem załatwili hotel powiedzieli że mam zsobie zapłacić a oni oddadzą- akurat.  Nie korzystajcie z tej firmy - to fleje, aroganci i zwykli naciągacze.

05 grudnia 2015 09:28
Witam. Nie jestem opiekunką . Poprostu jechałam do Danii. Nie korzystajcie z tej firmy przewozowej - pod żadnym pozorem. Są oszustami i możecie się znależć w dalece nieprzewidywalnej sytuacji. Jechałam ze szczecina do Arhus 23 godziny. Popsuł sie bus. zero kompetentnych informacji, ciągłe zmiany trasy, niepewneść.Miałam z nimi wraceć za dwa dni ale zrozumiałam że wogóle mogą nie przyjechać , a zapłaciłam z góry za powrót. więc nie wysiadłam i wróciłam do szczecina.  Jechałam łącznie 34 godziny. Kierowca bez snu, pasażerow!!!
ie chleją piwo. Nieciekawie. Bałam sie o siebie bardzo. na koniec zagroziłam że moge im zrobić kłopot i wydusiłam z nich 2 stówy zwrotu. Nigdy więcej. Nie wydają biletu więc nawet nie udowodnisz w razie czego że jechałaś. tam trzeba skierować kontrole zarówno transportu drogowego , izby skarbowej i zawiadomienie do Policji. chcieli mnie wysadzić w arhus o 2.30 w nocy... a miałam bć w południa... na prośbe by w związku z opożnieniem załatwili hotel powiedzieli że mam zsobie zapłacić a oni oddadzą- akurat.  Nie korzystajcie z tej firmy - to fleje, aroganci i zwykli naciągacze.

13 grudnia 2015 13:16
Witaj jestem tutaj pierwszy raz i chcialbym wszystkich ostrzec ped przewoznikiem dubaj bus !!!!!!!! Wracalem z dani miesiac temu porazka i nie wiedzialem czy dojade do domu kierowca przysypisl za kierownica siedzialem z przodu jezdzil calymi pasami na niemczech stanelismy na postoju zasnol po minucie i ciezko bylo go obudzic . Potem wysadzil mnie pod domem nie wydal mi paczki na drugi dzien zadzwonilem do firmy dostalem najpierw odpowiedz ze wysla mi poczta , tydzien pozniej ze kierowca bedzie przejezdzal wiec mi podwiezie pod adres dalej czekam . Dzwonie dzisiaj w niedxiele wlasciciel odbiera mowie mu w czym problem a on odklada sluchawke i wylancza telefon . NIE POLECAM NIKOMU TEGO PRZEWOZNIKA I OSTRZEGAM JESLI CHCECIE DOJECHAC CALI!!!!!!
13 grudnia 2015 13:25

Regulamin! Moderator

06 stycznia 2019 13:31
Jechałam kilka dni temu z Duba jem i chyba ostatni. Jestem zniesmaczony :po pierwsze jak po mnie przyjechal taki starszy pan (podobno tylko dla nich czasem PRACUJE)  po drugie drzwi bagażnika nie chciały się otworzyć.... Zaznaczam, że pierwsza wsiadalam a miało jeszcze siedem osób dosiasc  a bagaże w środku na fotelach  Próbowali potem otworzyć te drzwi aż w końcu rozerwali zamek i zawiazali na sznur  Makabra. A druga sprawa to kasa miałam zapłacić 300 zł taka informacje otrzymałam przy rezerwacji a jak wsiadalam to pan powiedział 330zl ja mówię, że miało być 300zl to on mi na to,że mam dzwonić do szefa bo on nie będzie dokłada. Inny pasażer miał podobna sytuację i zadzwonił to ten niby szef rozlaczyl się. 
30 września 2019 21:06 / 1 osobie podoba się ten post
witam wszystkich , jechalamDO NIEMIEC we wrzesniu z firmą Dubaj ze Szczecinka ,to był totalny koszmar . KIEROWCY POZWALALI PIC ALKOHOL, pijani trzej pasazerowi wulgarnie odzywali sie  ,przeklenstwa ,  pili alkohol , wymiotowali, smród  od nich walił, interweniowałam u kierowcy bez skutku potem u właściciela tej firmy też bez skutku, właściciel zachował sie jak ostatni drań  , który nie szanuje klijentów nie odpowiedzialny właściel firmy lekceważący klientów, ODRADZAM PRZEWOZU Z TĄ FIRMĄ  , BIORĄ PIENIĄDZE  ZA PRZEWÓZ A NIE ZAPEWNIAJĄ W GODNYCH WARUNKACH  KILKUNASTOGODZINNEJ JAZDY , JESZCZE RAZ ODRADZAM PRZEWOZU Z TĄ FIRMĄ .