Wymarzona zmienniczka

27 czerwca 2015 18:06 / 14 osobom podoba się ten post
Nie mogę znalezc innego tematu to napisze tutaj chociaz na temat wymarzonej zmienniczki!
-lodówka zapełniona na kilka dni:sniadania,obiady i kolacje.Zeby mnie zadowolić skontaktowała się ze mna wczesniej i wypytała co jadam
-pokój przygotowany,reszta domu czysciutenka
-wspólny spacer-pokazała mi gdzie co jest:sklepy,parki,Polki:)
-wprowadziła mnie ze szczegółami w plan dnia,menu,zwyczaje,kogo się wystrzegac(i jak)
Generalnie jeszcze tak dobrze nie trafiłam
27 czerwca 2015 18:16 / 4 osobom podoba się ten post
agama

Nie mogę znalezc innego tematu to napisze tutaj chociaz na temat wymarzonej zmienniczki!
-lodówka zapełniona na kilka dni:sniadania,obiady i kolacje.Zeby mnie zadowolić skontaktowała się ze mna wczesniej i wypytała co jadam:-)
-pokój przygotowany,reszta domu czysciutenka
-wspólny spacer-pokazała mi gdzie co jest:sklepy,parki,Polki:)
-wprowadziła mnie ze szczegółami w plan dnia,menu,zwyczaje,kogo się wystrzegac(i jak)
Generalnie jeszcze tak dobrze nie trafiłam:tanczy:

Super- tak powinno być zawsze,lepiej wtedy się zaczyna- ale niestety nie zawsze tak jest!!!!
27 czerwca 2015 22:31 / 4 osobom podoba się ten post
agama

Nie mogę znalezc innego tematu to napisze tutaj chociaz na temat wymarzonej zmienniczki!
-lodówka zapełniona na kilka dni:sniadania,obiady i kolacje.Zeby mnie zadowolić skontaktowała się ze mna wczesniej i wypytała co jadam:-)
-pokój przygotowany,reszta domu czysciutenka
-wspólny spacer-pokazała mi gdzie co jest:sklepy,parki,Polki:)
-wprowadziła mnie ze szczegółami w plan dnia,menu,zwyczaje,kogo się wystrzegac(i jak)
Generalnie jeszcze tak dobrze nie trafiłam:tanczy:

to pozdrawiamy  twoją  zmienniczke  ,to cieszy  i  wprowadza lepszey nastrój ,ja  tez  sie ciesze jak zostanę  tak  potraktowana  i  sama tez tak sie  odwdzieczam ,choc z tym  szykowaniem na  kilka  dni  jedzenia to bym sie wstrzymala , bo co bedzie robic dziewczyna  ,lepiej swieże jedzonko smakuje !ja bym mogła klika dni siedziec ze zmienniczkami jak by  placili za to !zawsze trafialam na dobre kobietki ,zresztę ja sie nie chwale tez przypadalam do gustu ,hihihihi
27 czerwca 2015 22:35 / 3 osobom podoba się ten post
Chodziło mi o to,że mam z czego te w/w posiłki przygotować
Nie musze juz od poniedziałku biegać po sklepach
28 czerwca 2015 00:20 / 3 osobom podoba się ten post
Madonna

to pozdrawiamy  twoją  zmienniczke  ,to cieszy  i  wprowadza lepszey nastrój ,ja  tez  sie ciesze jak zostanę  tak  potraktowana  i  sama tez tak sie  odwdzieczam ,choc z tym  szykowaniem na  kilka  dni  jedzenia to bym sie wstrzymala , bo co bedzie robic dziewczyna  ,lepiej swieże jedzonko smakuje !ja bym mogła klika dni siedziec ze zmienniczkami jak by  placili za to !zawsze trafialam na dobre kobietki ,zresztę ja sie nie chwale tez przypadalam do gustu ,hihihihi

Madonna bo dobre przyciąga dobre
Też miałam szczęście do dobrych zmienniczek.
28 czerwca 2015 09:47 / 1 osobie podoba się ten post
I ja też i ja tez mam super zmienniczkę !!! Pisałam już kiedyś list pochwalny i dalej tak jest !
28 czerwca 2015 10:06 / 5 osobom podoba się ten post
Jak pojechałam do pierwszej pracy ,to poznałam super zmienniczkę .Wprowadziła mnie w obowiązki ,powiedziała od siebie co robić ,czego nie .Jak podchodzić do niektórych spraw.Pózniej w mojej pracy spotykałam różne zmienniczki.Były lepsze lub gorsze ,ale takiego podejścia żadna nie miała .Dobrze ,że to było na początku ,bo miałam świadomość jak postępować ,jak przekazywać miejsce.
28 czerwca 2015 10:13 / 2 osobom podoba się ten post
Jeżeli wogóle marzyłabym w opiekunkowie to pewnie o "wymarzonych zmienniku",bo jak zam zycie to marzenia sobie, a zycie sobie. Nie lubię rozczarowań.
28 czerwca 2015 10:20 / 3 osobom podoba się ten post
Według zasady "jak Kuba Bogu ,tak Bóg Kubie". W większości słyszy się negatywne opinie o zmienniczkach.A czy my sami nie mamy sobie nic do zarzucenia?!
28 czerwca 2015 10:32 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

Według zasady "jak Kuba Bogu ,tak Bóg Kubie". W większości słyszy się negatywne opinie o zmienniczkach.A czy my sami nie mamy sobie nic do zarzucenia?!

Różnie to można rozumieć .Jak się ma stałą zmienniczkę ,to wiemy co i jak ,a jak przyjeżdża za każdym razem inna osoba ,to trudno się domyślić co jej będzie pasować ,a co nie .Robię tak ,jak ja bym chciała zastać dom i PDP.Komuś to może się nie podobać ,no trudno.Co ja zastaję jak przyjeżdżam to już inna powieść, chociaż nie zawsze ,bo czasem są dziewczyny bardzo solidne i się bardzo starają,aby wszystko było ok.
28 czerwca 2015 10:43 / 5 osobom podoba się ten post
Osobiście nie mam jakiejś specjalnej wizji wymarzonej zmienniczki.Nawet jesli lodówka pustawa i średnio posprzątane,to ogarniam to w ciągu jednego dnia.Choć lubię gdy przyjeżdżam a zmienniczka nadaje na tych samych falach,można sie pośmiać i pogadać.
28 czerwca 2015 10:43 / 3 osobom podoba się ten post
ivetta

:tanczy:Różnie to można rozumieć .Jak się ma stałą zmienniczkę ,to wiemy co i jak ,a jak przyjeżdża za każdym razem inna osoba ,to trudno się domyślić co jej będzie pasować ,a co nie .Robię tak ,jak ja bym chciała zastać dom i PDP.Komuś to może się nie podobać ,no trudno.Co ja zastaję jak przyjeżdżam to już inna powieść, chociaż nie zawsze ,bo czasem są dziewczyny bardzo solidne i się bardzo starają,aby wszystko było ok.

Dokładnie napisałaś.Komuś się może nie podobać jak robię - no trudno.I właśnie wg. nas robimy jak najlepiej,a oczekiwania mogą być różne.Tak jak każdy z nas jest inną osobą,inaczej gotuje,inaczej prowadzi dom.I nie zawsze się przypasuje.I z wzajemnością różnie odbierany zmienniczki po których wracamy.Ale same wiemy ,że są fajne kobietki ,a i czasami niewypał się trafi.
28 czerwca 2015 10:59 / 4 osobom podoba się ten post
A ja się muszę pochwalic --- że mam zmienniczkę marzeń! zmieniamy się już ponad 3 lata i każda z nas stara się zrozumiec drugą - bo w życiu są różne sytuacje --- i każdej z Was takiej życzę !
28 czerwca 2015 11:44
Marta

Osobiście nie mam jakiejś specjalnej wizji wymarzonej zmienniczki.Nawet jesli lodówka pustawa i średnio posprzątane,to ogarniam to w ciągu jednego dnia.Choć lubię gdy przyjeżdżam a zmienniczka nadaje na tych samych falach,można sie pośmiać i pogadać.

szczegolnie wowczas gdy niedziela jest.
28 czerwca 2015 11:49 / 2 osobom podoba się ten post
Jeśli jest niedziela to czekam do poniedziałku z zakupami i sprzątaniem.Da się przeżyć.