Podopieczny zakochał się w opiekunce

18 lipca 2015 19:03
Hej.Czytam forum od dawna, ale dopiero teraz postanowilam napisac... Otoz zona pdp zmarla miesiac temu (to bylo do przewidzenia,byla slaba)...W ten miesiac ja bylam z pdp ,pocieszalam itd... Od pewnego czasu pdp (80lat) caluje mnie a to w ramie a to w usta probuje. Mowi "Ich liebe dich ", ja mowie ze "Ich liebe dich wie ich liebe meinen Vater"...  Dodam ze pdp jest bardzo inteligenty i z glowa ma wszystko OK. Bardzo kochal zone..Jego dzieciom nie bede nic opowiadac, bo one nie sa zbyt troskliwe, odkad umarla Pani to oni zadzwonili tylko raz... dodam ze pdp jest kochany, nieba by mi uchylil, zawsze idzie na reke , nie sprawial nigdy zadnych problemow...
18 lipca 2015 19:09 / 7 osobom podoba się ten post
 Witaj.  To kochajcie sie , jak jest taki kochany Nie wiem czy chcesz porady? Czy pochwalic sie? Czy nie wiesz co zrobic?? 
18 lipca 2015 19:14
Ona_Lisa

 Witaj.  To kochajcie sie , jak jest taki kochany Nie wiem czy chcesz porady? Czy pochwalic sie? Czy nie wiesz co zrobic?? 

Chce porady, bo nie wiem co robic szczerze mowiac. Wszyscy mowili ze po smierci zony on zaraz tez umrze,a on odwrotnie,az promienieje. Wiem ze czasami dziadki lapia opiekunke to tu to tam albo proponuja nietypowe uslugi,ale w mojej sytuacji to nie jest nachalne lub tp... Ciezko mi to wytlumaczyc... nigdy nie bylam w takiej sytuacji..
18 lipca 2015 19:18 / 1 osobie podoba się ten post
AniulkaSlask

Chce porady, bo nie wiem co robic szczerze mowiac. Wszyscy mowili ze po smierci zony on zaraz tez umrze,a on odwrotnie,az promienieje. Wiem ze czasami dziadki lapia opiekunke to tu to tam albo proponuja nietypowe uslugi,ale w mojej sytuacji to nie jest nachalne lub tp... Ciezko mi to wytlumaczyc... nigdy nie bylam w takiej sytuacji..

To jest molestowanie! Przedstaw dziadkowi paragraf. Badz stanowcz.
Powiadom rodzine Podopiecznego.
18 lipca 2015 19:25
Ona_Lisa

To jest molestowanie! Przedstaw dziadkowi paragraf. Badz stanowcz.
Powiadom rodzine Podopiecznego.

molestowanie to nie jest ( mi nie przeszkadza jak ktos kogo lubie pocaluje mnie w ramie) Przytula mnie czesto albo ja jego, bo to taki gest po prostu przyjacielki. Kazdy potrzebuje troche milosci ( nie chodzi mi o milosc typowo fizyczna). Jego rodzina mieszka w USA.
Absolutnie nie chce zranic jego uczuc. Mojej winy jest w tym tez troche bo ja jestem taki "Knudel" , daje sie glaskac, przytulac,calowac.
18 lipca 2015 19:26 / 7 osobom podoba się ten post
Nie mow nic rodzinie,znam taki przypadek,ze dziadzio sie zakochal w swojej opiekunce i na uroczystej kolacji,gdzie byla rodzina oswiadczyl sie.Wszystkim szczeny opadly hihi.
18 lipca 2015 19:28
magdzie

Nie mow nic rodzinie,znam taki przypadek,ze dziadzio sie zakochal w swojej opiekunce i na uroczystej kolacji,gdzie byla rodzina oswiadczyl sie.Wszystkim szczeny opadly hihi.

nie powiem, to jestem pewna ze nic nie powiem. 
I co bylo dalej?  Opiekunka przyjela oswiadczyny?
18 lipca 2015 19:29 / 2 osobom podoba się ten post
Ok to " robta jak chceta"  haaaaaa
18 lipca 2015 19:29 / 9 osobom podoba się ten post
Sory ale dla mnie to obrzydliwe,no chyba ze tak lubisz,dzis pocalunki w ramie ,jutro w uszko abpojutrze cos wiecej,niedobrze mi sie robi na sama mysl.
18 lipca 2015 19:32 / 1 osobie podoba się ten post
AniulkaSlask

nie powiem, to jestem pewna ze nic nie powiem. 
I co bylo dalej?  Opiekunka przyjela oswiadczyny?

Nie ,szkoda bo zylaby jak paczek w masle  
18 lipca 2015 19:32 / 8 osobom podoba się ten post
Dziewczyny kochane to jest jakaś  podpucha ......Czuć  to w powietrzu
18 lipca 2015 19:33 / 1 osobie podoba się ten post
Z tym całowaniem to przesadziłaś obyś sobie nie ściągnełaś problemów to jest praca ,
18 lipca 2015 19:33
magdzie

Sory ale dla mnie to obrzydliwe,no chyba ze tak lubisz,dzis pocalunki w ramie ,jutro w uszko abpojutrze cos wiecej,niedobrze mi sie robi na sama mysl.

Nie no obrzydliwy to on nie jest. przeciwnie zadbany,pachnacy, ladne ubrania itp... 
18 lipca 2015 19:33 / 2 osobom podoba się ten post
lena46

Dziewczyny kochane to jest jakaś  podpucha :-)......Czuć  to w powietrzu :palka:

tez tak mysle....
18 lipca 2015 19:34 / 6 osobom podoba się ten post
Przepraszam , czy ja dobrze widze ? Czy do reszty zglupialam?
 Zycze milosci w takim razie. Haaaaaa