Podopieczny zakochał się w opiekunce

18 lipca 2015 21:34 / 4 osobom podoba się ten post
Jeżeli to prawda (???) to pokazałaś koleżanko swoją kobiecą naturę i masz problem lub okazję... Szczerze powiedziawszy gdzie jak gdzie, ale tam nie jestem kobietą ...
W niemieckim prawie właścicielem tego co jeszcze posiada ten pan są już jego dzieci. Jego można na coś ewentualnie naciągnąć - to tak w kontekście..... )))
18 lipca 2015 21:40 / 11 osobom podoba się ten post
AniulkaSlask

Nie no obrzydliwy to on nie jest. przeciwnie zadbany,pachnacy, ladne ubrania itp... 

Padłam ze śmiechu i pewnie nie tylko ja! No popatrz jakie masz szczęście 80letni pan się zakochał a ty nie wiesz co tym zrobic szukasz porady tutaj??
To ja ci radze idź na całośc co ci szkodzi taka okazja pewnie ci się już nie trafi!!
No cholera jasna połowa opiekunek dzisiaj nie będzie mogła zasnąc z "zazdrości"a druga połowa zaczniesz się zastanawiac dlaczego ich dziadki się w nich nie zakochaly!!
Do pełni szczęścia brakuje nam tu waszej wspólnej fotki.
18 lipca 2015 21:42 / 11 osobom podoba się ten post
kasiachodziez

Padłam ze śmiechu i pewnie nie tylko ja! No popatrz jakie masz szczęście 80letni pan się zakochał a ty nie wiesz co tym zrobic szukasz porady tutaj??
To ja ci radze idź na całośc co ci szkodzi taka okazja pewnie ci się już nie trafi!!
No cholera jasna połowa opiekunek dzisiaj nie będzie mogła zasnąc z "zazdrości"a druga połowa zaczniesz się zastanawiac dlaczego ich dziadki się w nich nie zakochaly!!
Do pełni szczęścia brakuje nam tu waszej wspólnej fotki.

...a jak się zakocha w opiekunce syn pdp to się liczy...? 
18 lipca 2015 21:44 / 6 osobom podoba się ten post
ivanilia40

...a jak się zakocha w opiekunce syn pdp to się liczy...? :fuckyou1::lol1::lol1:

Jak 80letni to jak najbardziej:)
18 lipca 2015 21:45 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha

Podpucha czy nie, zakochanie czy nekrofilia ale jest chyba prawo żony do renty po mężu. Hehehe jak renta fajna to i dziadek wart grzechu. Wtedy jest o wiele lepszy taki 90letni :strach przed noca:
A tak poważnie to nie wszyscy na starość są obrzydliwi. Bywają bardzo różne przypadki.

Mycha Ty sobie tak nie żartuj nawet bo kota spuszczę
18 lipca 2015 21:46 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Jak 80letni to jak najbardziej:)

A to szkoda.
18 lipca 2015 21:47 / 8 osobom podoba się ten post
ivanilia40

...a jak się zakocha w opiekunce syn pdp to się liczy...? :fuckyou1::lol1::lol1:

No wiesz jak zadbany pachnący....to jasne że tak tylko zrób przegląd konta bo miłosc miłościa ale sprawiedliwośc musi byc po naszej stronie:)))
18 lipca 2015 21:48 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

...a jak się zakocha w opiekunce syn pdp to się liczy...? :fuckyou1::lol1::lol1:

Iwanilia............czy chcesz nam o czymś powiedzieć?????????????????????
18 lipca 2015 21:48 / 4 osobom podoba się ten post
Michalinka

Mycha Ty sobie tak nie żartuj nawet:-) bo kota spuszczę:gwizdanie:

Dawaj go, mam dzisiaj bojowy dzień to i kotkowi nastukam 
18 lipca 2015 21:49 / 5 osobom podoba się ten post
kasiachodziez

Padłam ze śmiechu i pewnie nie tylko ja! No popatrz jakie masz szczęście 80letni pan się zakochał a ty nie wiesz co tym zrobic szukasz porady tutaj??
To ja ci radze idź na całośc co ci szkodzi taka okazja pewnie ci się już nie trafi!!
No cholera jasna połowa opiekunek dzisiaj nie będzie mogła zasnąc z "zazdrości"a druga połowa zaczniesz się zastanawiac dlaczego ich dziadki się w nich nie zakochaly!!
Do pełni szczęścia brakuje nam tu waszej wspólnej fotki.

Ja tam nie zazdraszczam((, bo jak sobie tak pomysle ze ja mam 40 z malym + i ja z takim dziadziusiem ktory jest starszy ode mnie o 40, czy 50 lat ,no przepraszam ale robi mi sie slabo.Ta duza roznica jest dla mnie obrzydliwa,no nie powiem ze bym sie wtedy rozejrzaka chyba za wnukiem tego dziadka a to co innego  
18 lipca 2015 21:49 / 8 osobom podoba się ten post
ewa14

Iwanilia............czy chcesz nam o czymś powiedzieć?????????????????????:-)

Nieeee,tylko tak teoretycznie zapytałam,bo nigdy nie wiadomo co się trafi
18 lipca 2015 21:50 / 4 osobom podoba się ten post
jak by trochę poczytała ta Aniulka Sląsk to juz by wiedziala ze Panowie lecą na swoje opiekunki bez względu na wiek ! ciekawe czemu w PL nikt sie nie zakochał w niej do tej pory ?? ja mialam podobnie dziad tylko patrzał aby sie przytulic ,mówił ze chciałby mnie pocalowac a najlepiej to w popo!! mojej koleżance która jezdziła na opieke tez PDP sie oswiadczył mając 91 lat w 3 dni po smierci zony i marzył zeby z nią spac i dotykac i nawet rodzinka sie zgodzila na to bo juz wszystko im zapisal i podzielił ! po prostu ZENADA!!!!!! jesteśmy narażone w pewnym sensie na takie zaczepki i opowiadanie marzen wiec uwazam ,że nalezy sie opanować i z dystansem rozumowac co robią podopieczni !!! bo tak to aie tylko na smiechy to nadaje !!
18 lipca 2015 21:50 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

A to szkoda. :-)

Może być i młodszy :) no właśnie jak to tam u dziadka syna piżamkowego się skończyło w wolnej chwili skrobnij na @ :) urlop i przegapiłam sceny rozpaczy :(
18 lipca 2015 21:50 / 6 osobom podoba się ten post
magdzie

Ja tam nie zazdraszczam((, bo jak sobie tak pomysle ze ja mam 40 z malym + i ja z takim dziadziusiem ktory jest starszy ode mnie o 40, czy 50 lat ,no przepraszam ale robi mi sie slabo.Ta duza roznica jest dla mnie obrzydliwa,no nie powiem ze bym sie wtedy rozejrzaka chyba za wnukiem tego dziadka a to co innego:-) :-) 

A bo tak trywialnie zaraz:) taki związek to bardziej idealne dusz połączenie:)
18 lipca 2015 21:51 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Dawaj go, mam dzisiaj bojowy dzień to i kotkowi nastukam 

Stukanie zostawmy urlopującym, a my do roboty bo zaraz nocna zmiana wskoczy.