Co dzisiaj gotujesz na obiad?

09 sierpnia 2015 13:36 / 1 osobie podoba się ten post
Musialam dodac temat bo niemoglam go znalesc a szukalam pol godziny A wiec sznycel,ziemniaki polane maselkiem,ogoreczek konserwowy,woda a na deser salatka owocowa a za chwile kawa,ciasto i lody
09 sierpnia 2015 13:53 / 4 osobom podoba się ten post
Dzis bedzie stary , dobry ,polski , krupnik!!!
09 sierpnia 2015 18:12
Zupa krem z brokuła i odgrzany wczorajszy kurczak z grilla, a do niego zgrilowałam cukinię.
09 sierpnia 2015 18:25 / 1 osobie podoba się ten post
Kapuśniak ( kiszona kapusta) chlebek.
09 sierpnia 2015 18:33
Mazury

Dzis bedzie stary , dobry ,polski , krupnik!!!

Kocham krupnik.
A jeszcze i polski i dobry )
09 sierpnia 2015 18:36 / 2 osobom podoba się ten post
amelka

Kocham krupnik.
A jeszcze i polski i dobry :-))

Krupnik byl naprawde rewelacja.
09 sierpnia 2015 18:37 / 3 osobom podoba się ten post
To tez napisze
Pieczen , sosik,kartofle
Kapustka i lody
Do popicia sok.
Wczoraj na kolacje jajecznica, na boczku, (ja nie jem boczkow hee)
Ktory mi zostal bo dodawalam do kapustki.
Podalam ta jajecznice
I wyszly cyrki.
Babcia poradzila sobie, jadla bez chleba, no ok
A Pod. Nie wiedzial co z tym 'fantem' zrobic
Wiec polozyl kromke chleba na stole (na obrusie) i smarowal maselkiem po tem posmarowal Ta nieszczesna jajecznica...
A tak chcialam "im dogodzic" zmienic
Na cos innego.
09 sierpnia 2015 19:13 / 4 osobom podoba się ten post
piątek-ryba,ziemniaki,szpinak
sobota-gulasz z kurczaka z pieczarkami,ziemniaki,surówka z groszku i konserwowego ogórka
dziś-schabowe,ziemniaki,buttergemuse
jutro -jarzynowa
09 sierpnia 2015 19:18 / 3 osobom podoba się ten post
Rosół z kury wiejskiej plus kluski grysikowe, budyń z sokiem, woda min, sok jabłkowy
10 sierpnia 2015 09:30
dorotee

Rosół z kury wiejskiej plus kluski grysikowe, budyń z sokiem, woda min, sok jabłkowy

Ja dzisiaj gotuje rosol z kury wiejskiej z lanymi kluskami. Co to sa ,,kluski grysikowe''?
10 sierpnia 2015 09:39
Nic nie gotuje.Za goraco
Beda "resztki" od wczoraj
10 sierpnia 2015 09:50
Barbara48

Ja dzisiaj gotuje rosol z kury wiejskiej z lanymi kluskami. Co to sa ,,kluski grysikowe''?

Zamiast mąki dodaję kaszkę manną, czasem takie a la francuskie robię, ubijam białko ,żółtko i kaszę, sól, gałka muszkatułowa albo koperek bądż pietruszka. Wczoraj dałam za dużo kaszki , były twardawe:)Griess:nokerl:)
10 sierpnia 2015 09:55
A dzisiaj po przemówieniu, że nic nie gotujemy, tylko z zamrażalnika wyjmujemy i do garnka:)
sledzie wędzone plus ziemniki, fasolka zielona , mizeria, budyń od wczoraj, woda, sok:)
ciągle się złoszczę, no czasem, pdp mysli ,że ma w kuchni dwie dziewczyny, jedną pielęgniarkę w sypialni na dzień, drugą na noc:) to się praca rozkłada. A ja jestem jedna przecież:(
10 sierpnia 2015 13:05
Karkówka duszona w sosie ,kasza ,buraczki.Na deser torcik z borówkami (hit sezonu w moim domu)
10 sierpnia 2015 13:10 / 1 osobie podoba się ten post
Idę na kaszubską czerninę,taka "czarna polewka" z "Pana Tadeusza".Zawsze byłam ciekawa jej smaku