Pochwalijki #3

11 września 2016 12:22 / 2 osobom podoba się ten post
Marta

Zaczyna się....;-)

Mysz Fioletową która też tam gdzieś na Warmii mieszka,tak umordował telefonicznie,że biedaczka chyba już nie miała siły spotkać się z nami ;-)
11 września 2016 12:38 / 3 osobom podoba się ten post
darekr

Michasia,a jakie tam koło Ciebie fajne jeziora są?
Może jakieś kanały?
A łodzie motorowe do wypożyczenia?
A jak byś wcześniej powiedziała, - to te 50 km - to ja bym przez pola do Ciebie dopłynął

Może to nie temat na pochwalijki ale napiszę w małym skrócie:)Mieszkam koło Nidzicy/piękny zamek krzyżacki/ w gminnej poborzańskiej wsi na granicy Warmii i Mazur.Najbliższe jeziora to Wóleckie, Bolejny /szczupaki i karasie - to wiem od Syna/ i jezioro szkotowskie dla wędkarzy z płociami, leszczami, karasiami i podobno węgorzami. Jeziora te są z małą linia brzegowo i ale są czyste .Dalej na Mazury poleciłabym Ci jezioro Ukiel w Olsztynie, przysań zeglarsko w Mikołajkach,port w Rucianem Nidzie- piękne, tam spędzałam wakacje jako podlotek u Cioci.Im dalej tym więcej kanałow/giżycki,mazurski który łączy z M.Bałtyckim, węgorzewski /.Jednak z Ostródy do mnie najbliżej. Może kiedyś jeszcze raz zacumujecie a wtedy droga tylko 50 min,do mnie i wtedy na karasie i inne gadziny:)
11 września 2016 12:40 / 1 osobie podoba się ten post
Marta

Mysz Fioletową która też tam gdzieś na Warmii mieszka,tak umordował telefonicznie,że biedaczka chyba już nie miała siły spotkać się z nami ;-)

Ano Myszka Fioletowa ma bliżej do tych kanałów i przystani, mieszka z drugiej strony Olsztyna a własnie co z Nią?
11 września 2016 12:43 / 1 osobie podoba się ten post
michasia

Może to nie temat na pochwalijki ale napiszę w małym skrócie:)Mieszkam koło Nidzicy/piękny zamek krzyżacki/ w gminnej poborzańskiej wsi na granicy Warmii i Mazur.Najbliższe jeziora to Wóleckie, Bolejny /szczupaki i karasie - to wiem od Syna/ i jezioro szkotowskie dla wędkarzy z płociami, leszczami, karasiami i podobno węgorzami. Jeziora te są z małą linia brzegowo i ale są czyste .Dalej na Mazury poleciłabym Ci jezioro Ukiel w Olsztynie, przysań zeglarsko w Mikołajkach,port w Rucianem Nidzie- piękne, tam spędzałam wakacje jako podlotek u Cioci.Im dalej tym więcej kanałow/giżycki,mazurski który łączy z M.Bałtyckim, węgorzewski /.Jednak z Ostródy do mnie najbliżej. Może kiedyś jeszcze raz zacumujecie a wtedy droga tylko 50 min,do mnie i wtedy na karasie i inne gadziny:)

Michasiu...Darek na razie śpi ( pobyt w Krakowie odsypia), ale jak się obudzi to nie opędzisz się od niego,żeby nie było,że nie uprzedzałam
Fioletowa chyba jest właśnie w drodze na sztelę,pewnie wkrótce odezwie się
11 września 2016 13:14
Marta

Michasiu...Darek na razie śpi ( pobyt w Krakowie odsypia), ale jak się obudzi to nie opędzisz się od niego,żeby nie było,że nie uprzedzałam :-)
Fioletowa chyba jest właśnie w drodze na sztelę,pewnie wkrótce odezwie się

Ok,dzięki ostrzeżenie przyjęte i to na forum, jak coś to polecę na poskarżyjki. 
11 września 2016 13:51 / 4 osobom podoba się ten post
michasia

----------  100 dni bez papierosa:yeah: po długich, długich latach palenia.

To się nazywa silna wola  
11 września 2016 16:47 / 1 osobie podoba się ten post
michasia

Może to nie temat na pochwalijki ale napiszę w małym skrócie:)Mieszkam koło Nidzicy/piękny zamek krzyżacki/ w gminnej poborzańskiej wsi na granicy Warmii i Mazur.Najbliższe jeziora to Wóleckie, Bolejny /szczupaki i karasie - to wiem od Syna/ i jezioro szkotowskie dla wędkarzy z płociami, leszczami, karasiami i podobno węgorzami. Jeziora te są z małą linia brzegowo i ale są czyste .Dalej na Mazury poleciłabym Ci jezioro Ukiel w Olsztynie, przysań zeglarsko w Mikołajkach,port w Rucianem Nidzie- piękne, tam spędzałam wakacje jako podlotek u Cioci.Im dalej tym więcej kanałow/giżycki,mazurski który łączy z M.Bałtyckim, węgorzewski /.Jednak z Ostródy do mnie najbliżej. Może kiedyś jeszcze raz zacumujecie a wtedy droga tylko 50 min,do mnie i wtedy na karasie i inne gadziny:)

8 września (ostatni czwartek) dokadnie o godz 11.30 byliśmy z Martą w Nidzicy
11 września 2016 16:53
darekr

8 września (ostatni czwartek) dokadnie o godz 11.30 byliśmy z Martą w Nidzicy

Jak wrażenie ? no to byliście rzut beretem ode mnie.Jedzonko pyszne było? czy lody w rynku? ciekawam cooooo?
11 września 2016 16:54
darekr

8 września (ostatni czwartek) dokadnie o godz 11.30 byliśmy z Martą w Nidzicy

Jak wrażenie ? no to byliście rzut beretem ode mnie.Jedzonko pyszne było? czy lody w rynku? ciekawam cooooo?
11 września 2016 16:59 / 2 osobom podoba się ten post
michasia

Jak wrażenie ? no to byliście rzut beretem ode mnie.Jedzonko pyszne było? czy lody w rynku? ciekawam cooooo?

Noprzesadziłe trochę z ty "byiś my".
Przejeżdżaili smy tyko obwodnicą.
Zwiedzanie Nidzicy zostawiiś my sobie na następne wakacje :)
11 września 2016 19:24 / 1 osobie podoba się ten post
Darek napraw w końcu tą klawiaturę w laptopie,bo piszesz jakbyś miał czkawkę
11 września 2016 19:49 / 3 osobom podoba się ten post
Marta

Darek napraw w końcu tą klawiaturę w laptopie,bo piszesz jakbyś miał czkawkę

A tam zaraz czkawkę ....dobrze mu idzie szyfrowanie i " tyla " 
11 września 2016 20:18 / 1 osobie podoba się ten post
Aha,jeśli to Ty czytasz coś" między wierszami",to oj,już się nie czepiam
11 września 2016 20:22 / 4 osobom podoba się ten post
michasia

Może to nie temat na pochwalijki ale napiszę w małym skrócie:)Mieszkam koło Nidzicy/piękny zamek krzyżacki/ w gminnej poborzańskiej wsi na granicy Warmii i Mazur.Najbliższe jeziora to Wóleckie, Bolejny /szczupaki i karasie - to wiem od Syna/ i jezioro szkotowskie dla wędkarzy z płociami, leszczami, karasiami i podobno węgorzami. Jeziora te są z małą linia brzegowo i ale są czyste .Dalej na Mazury poleciłabym Ci jezioro Ukiel w Olsztynie, przysań zeglarsko w Mikołajkach,port w Rucianem Nidzie- piękne, tam spędzałam wakacje jako podlotek u Cioci.Im dalej tym więcej kanałow/giżycki,mazurski który łączy z M.Bałtyckim, węgorzewski /.Jednak z Ostródy do mnie najbliżej. Może kiedyś jeszcze raz zacumujecie a wtedy droga tylko 50 min,do mnie i wtedy na karasie i inne gadziny:)

Ale widzieliśmy przepiękny zamek w Szymbarku,niestety obeszliśmy go tylko dookoła bo wewnątrz nieudostępniony do zwiedzania Darek pobiegł po klucze od bramy do Sołtysowej ( serio) ale nie dało rady.Za to dowiedział sie ciekawych historii o tym zamku,może kiedyś napisze ( jak wymieni tę nieszczęsną klawiaturę).
11 września 2016 20:40 / 2 osobom podoba się ten post
Marta

Ale widzieliśmy przepiękny zamek w Szymbarku,niestety obeszliśmy go tylko dookoła bo wewnątrz nieudostępniony do zwiedzania Darek pobiegł po klucze od bramy do Sołtysowej ( serio) ale nie dało rady.Za to dowiedział sie ciekawych historii o tym zamku,może kiedyś napisze ( jak wymieni tę nieszczęsną klawiaturę).

Jest co oglądać. teraz jest w rękach prywatnego właściciela.