Oto jak moga nas rozbawic nasi podopieczni

12 października 2017 10:31 / 3 osobom podoba się ten post
Darko

W medycynie liczą się fakty :D 

Jednym z podstawoych filarów (faktow medycznych) jest istnienie chorób "nie"uleczalnych ... W tym przykładzie "nie" jawi mi się sposobem na uleczenie, a nie wiem czy medycyna taki sposob akceptyje  jeżeli ma w swojej przysiędze hipokryzję, która nakazuje temu "nie" szkodzić))))
13 października 2017 15:31 / 1 osobie podoba się ten post
Darko

Jem profilaktycznie :D :D

13 października 2017 20:10
Babeczka

Nie będę się sprzeczał :D Niektóre leki są robione na bazie wyciągów z roślin. Wiem ale nic nie zastąpi medycyny farmaceutycznej :D
16 lutego 2018 15:38 / 5 osobom podoba się ten post
Nie wierzyłam własnym uszom. Moja Pdp, po ponad rocznym nuceniu lub śpiewaniu da, da, da da, tej samej melodii, dzisiaj pięknie ją wygwizdała
16 lutego 2018 17:08 / 5 osobom podoba się ten post
Mnie śmieszy, jak babcia telefonem próbuje włączyć telewizor i . . . . dodzwania się do jednego albo do drugiego syna .
16 lutego 2018 23:13 / 2 osobom podoba się ten post
na moim pierwszym zleceniu,nauczyłem dziadka pierwszych słów Roty,było kapitalnie jak ją dla mnie śpiewał,sam w czasie wojny był lotnikiem Luftwaffe,a wujek jego żony wiceministrem w rządzie 3 rzeszy
16 lutego 2018 23:15
maras1

na moim pierwszym zleceniu,nauczyłem dziadka pierwszych słów Roty,było kapitalnie jak ją dla mnie śpiewał,sam w czasie wojny był lotnikiem Luftwaffe,a wujek jego żony wiceministrem w rządzie 3 rzeszy

Jeszcze żyją?!
16 lutego 2018 23:20
nie wiem,bo potem miałem bardzo długą przerwę,a gostek już miał przeszło 90
16 lutego 2018 23:29 / 1 osobie podoba się ten post
maras1

na moim pierwszym zleceniu,nauczyłem dziadka pierwszych słów Roty,było kapitalnie jak ją dla mnie śpiewał,sam w czasie wojny był lotnikiem Luftwaffe,a wujek jego żony wiceministrem w rządzie 3 rzeszy


Jajcarz z Ciebie . Musisz być ostrożny z tym jajcowaniem , bo możesz kogoś przypominać i ....czaisz chyba .
 
16 lutego 2018 23:31
maras1

nie wiem,bo potem miałem bardzo długą przerwę,a gostek już miał przeszło 90

Wyobrażasz sobie dożyć tego wieku? Pewnie nogą nie ruszę.
16 lutego 2018 23:34
Barbara niepowtarzalna

:smiech2::yahoo::smiech2:
Jajcarz z Ciebie . Musisz być ostrożny z tym jajcowaniem , bo możesz kogoś przypominać i ....czaisz chyba .
 

robiłem nie tylko jaja,pierwszy raz po kilku latach wsadziłem dziadka do samochodu irazem z babcią pojechaliśmy do uzdrowiska,cała rodzna była wniebowzięta
16 lutego 2018 23:36 / 1 osobie podoba się ten post
kacperek

Wyobrażasz sobie dożyć tego wieku? Pewnie nogą nie ruszę. :-)

chciałbym dożyc ale w jako takim stanie ,bycie całkowicie uzależnionym od innych musi być straszne
16 lutego 2018 23:39
maras1

chciałbym dożyc ale w jako takim stanie ,bycie całkowicie uzależnionym od innych musi być straszne

Myślę podobnie, nie chcę być ciężarem dla córki.
16 lutego 2018 23:39
maras1

robiłem nie tylko jaja,pierwszy raz po kilku latach wsadziłem dziadka do samochodu irazem z babcią pojechaliśmy do uzdrowiska,cała rodzna była wniebowzięta

Fajowo piszesz ...Ciapulku . Pa , dobrej nocy ...możliwe , że usnę z uśmiechem na ustach . Dzięki Tobie