Obuwie medyczne

08 października 2015 10:25
Tak.To codzienne jest zdecydowanie bardziej wygodne.
08 października 2015 10:35 / 4 osobom podoba się ten post
http://www.obuwiemedyczne.pl/obuwie-damskie

Drewniane chodaki,klasyczne kiedyś medyczne obuwie odradzam-ciężkie i hałasujące.Skórzane jest ok ,ale trudno je zdezynfekować.Wg mnie croksy są najbardziej optymalnym wyjściem-lekkie,jeśli nie te najtańsze to noga wcale sie w nich nie poci,wygodne i bez problemu można je zdezynfekować ręcznie lub w pralce-ja swoje "służbowe" wkładam do woreczka i piorę w płynie dezynfekcyjnym lub w proszku w 40%.
08 października 2015 11:16 / 1 osobie podoba się ten post
Ja zaopatrzyłam sie swojego czasu w skórzane klapeczki medyczne i klapa.
Super były do pierwszej kąpieli babci, potem codzienie mokre po prysznicowaniu
Po miesiacu ich kształt i wyglad nie był jak pierwotny.
Polecam za Kasią croksy,nigdy nie wiadomo jakie warunki nas czekaja u PDP .
08 października 2015 12:10
Gosia 1234

Ja zaopatrzyłam sie swojego czasu w skórzane klapeczki medyczne i klapa.
Super były do pierwszej kąpieli babci, potem codzienie mokre po prysznicowaniu
Po miesiacu ich kształt i wyglad nie był jak pierwotny.
Polecam za Kasią croksy,nigdy nie wiadomo jakie warunki nas czekaja u PDP .

Ja również croksy chodzę latem zimą,dla mnie wygodne praktyczne.Zimą zakladam skarpetkę i jest super
08 października 2015 14:56 / 1 osobie podoba się ten post
Ja za drewniakami równiez nie przepadam. Może są wygodne ale hałasują i to mnie denerwuje.Croksy sa ok ale nie podobają mi sie trochę z wyglądu. Mam jedną parę ale rzadko je nakładam. Głównie po domu bo są rzeczywiście wygodne. Najczęściej chodzę w skórzanych butach medycznych. Jak kupi się obuwie z prawdziwej skóry to jest wygodne oraz przewiewne tak wiec noga się w nim tak nie poci. Można je nieco taniej zamówić u producenta http://www.butyotmet.pl/obuwie-medyczne
08 października 2015 15:00
justak

Ja za drewniakami równiez nie przepadam. Może są wygodne ale hałasują i to mnie denerwuje.Croksy sa ok ale nie podobają mi sie trochę z wyglądu. Mam jedną parę ale rzadko je nakładam. Głównie po domu bo są rzeczywiście wygodne. Najczęściej chodzę w skórzanych butach medycznych. Jak kupi się obuwie z prawdziwej skóry to jest wygodne oraz przewiewne tak wiec noga się w nim tak nie poci. Można je nieco taniej zamówić u producenta http://www.butyotmet.pl/obuwie-medyczne

Tak,tylko,że jak się moczą np.w trakcie aPDP to się potem odkształcają,twardnieją w wielu miejscach i robią się nie do użytku:( Skóra ,wiadomo najzdrowsza  -byle sucha:)
08 października 2015 15:17 / 1 osobie podoba się ten post
Fajnie,że zapytałas o to. Nigdy nie kupowałam obuwia medycznego ani skorzanego na wyjazd z prostego powodu jedne kojarza mi sie ze stukiem na szpitalnym korytarzu a drugie dlatego,że często piorę.Teraz jest taki wybór fajnych bucików domowych,ktore za nie wielkie pieniądze mozna kupić.Ale co kto woli.
08 października 2015 18:08
A ja sądziłam, że w croksach się noga poci.
08 października 2015 18:57 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

A ja sądziłam, że w croksach się noga poci.

Te,które kupowałam w ALDI super.Kupiłam tez u nas ,na placyku za 18zł-noga pływała i w skarpecie i bez:( Wywaliłam.
08 października 2015 19:00
Mycha

A ja sądziłam, że w croksach się noga poci.

W tych tanich z gumy poci się,a w croksach nie one są z innego tworzywa przynajmniej ja mam takie
08 października 2015 19:08
Ja już od lat noszę nasze zakopianki kapcie, skórzane z futerkiem lub bez, na niewysokim obcasie, w miarę elegancko ajednak wygodne.
08 października 2015 19:59
Malina

W tych tanich z gumy poci się,a w croksach nie one są z innego tworzywa przynajmniej ja mam takie

To gdzie je najlepiej upolować ???  I mniej więcej za ile - te dobre oczywiście ??
09 października 2015 20:34 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

To gdzie je najlepiej upolować ???  I mniej więcej za ile - te dobre oczywiście ??

Najlepiej w lidlu u nas za 75 zł,tak normalnie koszktują od 129 zł a sa i po 180zł,w DE  czasem bywają w marketach typu lidl aldi w promocji po 25e.Są lekkie i bardzo wygodne a przy tym nie do zdarcia,szczoteczka i woda i zawsze jak nowe.
09 października 2015 20:37
Ostatnio w De były w Realu widziałam w gazetce
09 października 2015 20:42
Malina

Najlepiej w lidlu u nas za 75 zł,tak normalnie koszktują od 129 zł a sa i po 180zł,w DE  czasem bywają w marketach typu lidl aldi w promocji po 25e.Są lekkie i bardzo wygodne a przy tym nie do zdarcia,szczoteczka i woda i zawsze jak nowe.

Ja swoje crocsy kupiłam w ALDI po  3,99€ :):):):),w promocji własnie:)