30 dni bez słodyczy

27 października 2015 14:41 / 3 osobom podoba się ten post
No to wiec ....bedac na urlopie przytylam 7 kg ...odstawilam cwiczenia...i diete..jadlam wszystko na co mialam ochote...teraz cierpie !!! zle samopoczucie  nowa sztela ..zmeczenia od wczesnego wstawiania nie moge sie zmobilizowac...ogolnie chce jakies 12 kg pozbyc sie to bede szczesliwa..:) Wiec mam WYZWANIE 30 dni bez slodyczy....trzymajcie kciuki BLAGAM :) jak bede miala chwile zwatpienia bede tutaj przychodzic a Wy macie mnie opindalac ze mam byc twarda haha :)))) ktos do mnie dolacza??????bylo by mi razniej::)))) buziaki !!!
27 października 2015 14:43

Nie pisz kilku postów pod rząd! Zwracam uwagę już nie wiem po raz który. Czy dla Ciebie Diarano stanowi taki problem użycie opcji "edytuj"? Moderator

27 października 2015 14:45 / 5 osobom podoba się ten post
Diarana

No to wiec ....bedac na urlopie przytylam 7 kg ...odstawilam cwiczenia...i diete..jadlam wszystko na co mialam ochote...teraz cierpie !!! zle samopoczucie  nowa sztela ..zmeczenia od wczesnego wstawiania nie moge sie zmobilizowac...ogolnie chce jakies 12 kg pozbyc sie to bede szczesliwa..:) Wiec mam WYZWANIE 30 dni bez slodyczy....trzymajcie kciuki BLAGAM :) jak bede miala chwile zwatpienia bede tutaj przychodzic a Wy macie mnie opindalac ze mam byc twarda haha :)))) ktos do mnie dolacza??????bylo by mi razniej::)))) buziaki !!!

Słodyczy nie jem raczej, bo nie przepadam, więc do wyzwania nie dołączę, ale mogę podopingować :) Trzymam kciuki!
27 października 2015 14:47 / 3 osobom podoba się ten post
giunta

Słodyczy nie jem raczej, bo nie przepadam, więc do wyzwania nie dołączę, ale mogę podopingować :) Trzymam kciuki!

 bedzie duzo znaczyc dla mnie takie dopingowanie ! dziekuje :)))
27 października 2015 14:56 / 4 osobom podoba się ten post
Nie chcę być brutalna ,ale czy nie lepiej postawić sobie realne cele?:):):) Np.tydzień na początek:)30 dni brzmi nieprzyzwoicie d......ł......u......g....o:(:(:(:(:( Po drugie nagłe ,całkowite odstawienie wszystkiego co słodkie może się odbić jeszcze większym spadkiem energii i zmęczeniem.Takie eksperymenty dietowe znacznie rozsądniej w domu przeprowadzać.Kciuki będę trzymała oczywiście :)
27 października 2015 14:57 / 5 osobom podoba się ten post
Diarana

 bedzie duzo znaczyc dla mnie takie dopingowanie ! dziekuje :)))

Ja słodyczy, nie jadam w ogóle, tylko od czasu, do czasu ciasta. Dasz rade trzymam kciuki
27 października 2015 14:58 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

Nie chcę być brutalna ,ale czy nie lepiej postawić sobie realne cele?:):):) Np.tydzień na początek:)30 dni brzmi nieprzyzwoicie d......ł......u......g....o:(:(:(:(:( Po drugie nagłe ,całkowite odstawienie wszystkiego co słodkie może się odbić jeszcze większym spadkiem energii i zmęczeniem.Takie eksperymenty dietowe znacznie rozsądniej w domu przeprowadzać.Kciuki będę trzymała oczywiście :)

DAMMMMM RADEEEEEE 
27 października 2015 15:04 / 3 osobom podoba się ten post
Nie uważam, żeby 30dni bez słodyczy było jakimś nierealnym celem :) Nie takie rzeczy ludzie robią ;) Da radę!
27 października 2015 15:07 / 5 osobom podoba się ten post
to tylko przez rozleniwienie sie na urlopie zgrzeszylam w diecie musze sie wziac w garsc ....wracam do mojego zdrowego trybu zycia...
27 października 2015 15:08 / 2 osobom podoba się ten post
giunta

Nie uważam, żeby 30dni bez słodyczy było jakimś nierealnym celem :) Nie takie rzeczy ludzie robią ;) Da radę!

Dam ! 
27 października 2015 15:09
Diarana

Nie pisz kilku postów pod rząd! Zwracam uwagę już nie wiem po raz który. Czy dla Ciebie Diarano stanowi taki problem użycie opcji "edytuj"? Moderator

a to tak nie mozna? ups nie wiedzialam....przepraszam .
27 października 2015 15:21 / 1 osobie podoba się ten post
Nie powinno się odstawiać cukru całkowicie, tylko po prostu nie przeżerać się.
27 października 2015 15:24 / 4 osobom podoba się ten post
mzap88

Nie powinno się odstawiać cukru całkowicie, tylko po prostu nie przeżerać się.

Ale ona chce odstawić słodycze. Cukier natomiast występuje także w innych produktach. Bez słodyczy idzie całkiem spoko funkcjonować, jestem żywym przykładem ;)
27 października 2015 15:24 / 1 osobie podoba się ten post
mzap88

Nie powinno się odstawiać cukru całkowicie, tylko po prostu nie przeżerać się.

nie robie tego...lubie wyzwania :)))))))))))
27 października 2015 16:25 / 1 osobie podoba się ten post
Diarana

 bedzie duzo znaczyc dla mnie takie dopingowanie ! dziekuje :)))

Ja będę Cię wspierać bo mam też problem i odmawiam sobie wielu, rzeczy i słodyczy też.
Tu są fajne wątki, dziewczyny się dzieliły wiedzą jak się odchudzać, poczytałam i polecam.