Wyłowione z sieci 3

03 kwietnia 2018 20:57 / 1 osobie podoba się ten post
EwaR65

Ja kursu nie robilam,nie mialam czasu,sama sie ucze ale brakow mam jeszcze duzo. Co jakis czas jakies slowo wpadnie,a tak slownik. Tyz mnie rozleniwia bo jak pracuje u tej samej pdp to nie ma potrzeby sie wiecej uczyc,niech no zyje jak najdluzej i w zdrowiu.

Jesli znajde lepiej platna sztele to im oddam za kurs. Mnie nie satysfakcjonuja takie pieniadze, jakie tutaj dostaje. 
03 kwietnia 2018 21:01
Dusia1978

Jesli znajde lepiej platna sztele to im oddam za kurs. Mnie nie satysfakcjonuja takie pieniadze, jakie tutaj dostaje. :do bani:

A skad wiesz czy nie odciagaja za ten kurs? Spytaj w agencji,zawsze mozesz trafic bardzo zle bo rodziny sa rozne. Jak tys trafila na dobre miejsce to moze bedziesz mogla tam wracac?? Splacisz kurs i bedzie coraz lepiej,nie wiem ale zawsze pytaj,przemysl,pozniej dzialaj.
03 kwietnia 2018 21:11 / 1 osobie podoba się ten post
EwaR65

A skad wiesz czy nie odciagaja za ten kurs? Spytaj w agencji,zawsze mozesz trafic bardzo zle bo rodziny sa rozne. Jak tys trafila na dobre miejsce to moze bedziesz mogla tam wracac?? Splacisz kurs i bedzie coraz lepiej,nie wiem ale zawsze pytaj,przemysl,pozniej dzialaj.

Tutaj wiecej w tej firmie jak 1050 euro nikt nie zarabia. Uwierz mi. A ja wiem, ze powinnam za ta prace zarabiac wiecej. 
03 kwietnia 2018 21:22 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Tutaj wiecej w tej firmie jak 1050 euro nikt nie zarabia. Uwierz mi. A ja wiem, ze powinnam za ta prace zarabiac wiecej. 

No to niech ci sie dobrze wszystko ulozy,znasz swoje mozliwosci to wiesz,czy warto juz ryzykowac i szukac. Najwazniejsze to trafic na dobra rodzine.
04 kwietnia 2018 07:03
Dusia1978

Tutaj wiecej w tej firmie jak 1050 euro nikt nie zarabia. Uwierz mi. A ja wiem, ze powinnam za ta prace zarabiac wiecej. 

Faktycznie stawka " poniżej pasa" . Szukaj - jest tyle możliwości, ktore należy wykorzystać . Chyba, że masz jakieś zobowiązania wobec agencji np. kurs językowy . Przykro czytać o takich stawkach . Czy to Twoja pierwsza praca na "wyjeżdzie" ? .
04 kwietnia 2018 07:21
Mleczko

Faktycznie stawka " poniżej pasa" . Szukaj - jest tyle możliwości, ktore należy wykorzystać . Chyba, że masz jakieś zobowiązania wobec agencji np. kurs językowy . Przykro czytać o takich stawkach . Czy to Twoja pierwsza praca na "wyjeżdzie" ? .

Pierwsza praca. Za kurs muszę odpracować 12 tygodni. Teraz już będzie 6. Kolejne 6 w ciągu pół roku. Ale jeśli znajde sztele za lepsze pieniądze oddam im za kurs Ja przyjechałam.zarobic a nie pracować jako wolontariusz. 
04 kwietnia 2018 07:22 / 1 osobie podoba się ten post
EwaR65

Coraz wiecej osob uczy sie jezyka niemieckiego,to tyz znaczy,ze coraz wiecej ludzi wyjezdza za granice do roboty. Jak wszyscy wyjada tom ciekawa kto bedzie w Polsce pracowal http://praca.interia.pl/news-za-chlebem-z-polski-do-niemiec-boom-na-kursy-jezykowe,nId,2561975
 

Sama wiesz, że jakby w PL było OK to by nikt miodu za granicą nie szukał. 
04 kwietnia 2018 08:43 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Ja tez taki kurs skonczylam ale mnie zobowiazuje 12 tygodni aby go "odpracowac". Juz prawie 6 tygodni mam za soba. Drugie 6 mam odpracowac w ciagu kolejnych 6 miesiecy. A czy im odpracuje to sie okaze. Za takie pieniadze to ja podziekuje i im oddam im kase. :do bani:

Agencje potrafią dostać dofinansowanie na prowadzenie takich kursów.
Twierdzę, że kurs powinien być darmowy ale kto mnie posłucha? Agencje wiedzą lepiej jak ma być.
04 kwietnia 2018 13:12
Dusia1978

Pierwsza praca. Za kurs muszę odpracować 12 tygodni. Teraz już będzie 6. Kolejne 6 w ciągu pół roku. Ale jeśli znajde sztele za lepsze pieniądze oddam im za kurs Ja przyjechałam.zarobic a nie pracować jako wolontariusz. :do bani:

Moj pierwszy wyjazd do opieki - pensja 950 € . Teraz już wiesz czym ta praca pachnie. Najgorszy jest pierwszy raz  .
04 kwietnia 2018 13:50
Mleczko

Moj pierwszy wyjazd do opieki - pensja 950 € . Teraz już wiesz czym ta praca pachnie:to nie ja:. Najgorszy jest pierwszy raz :lol3: .

A kiedy to bylo? Bo jesli dawno to i pensje wzrosly???
04 kwietnia 2018 15:32 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

A kiedy to bylo? Bo jesli dawno to i pensje wzrosly???

Dawno, ale wtedy też € miało moc 
07 kwietnia 2018 14:24 / 1 osobie podoba się ten post
Anettep

https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/aneta-k-podejrzana-o-otrucie-podopiecznego-z-dinslaken/lv9vprf?utm_source=onetsg_fb&utm_medium=social&utm_campaign=onetsg_fb_fakt

Jejku.....aż strach sie bać :zaskoczenie1:

Traktuję te informacje z dużą ostrożnością, na fb mamy wrażenie, że toczy się gra polityczna pod osłoną nagonki na sektor opiekuńczy.
12 kwietnia 2018 23:11 / 1 osobie podoba się ten post