Wyłowione z sieci 3

19 października 2018 11:16
25 listopada 2018 20:06
Wlasnie skonczylam ogladac,
Polecam.
25 listopada 2018 20:52 / 1 osobie podoba się ten post
koralia

Wlasnie skonczylam ogladac,
Polecam.

Dobrze że chodzę do pustego kościoła żeby tych klechów nie oglądać! OdOd zobaczenia "Kleru" niedobrze mi się robi gdy widzę ludzkiego pingwina.Fuj!!!!
26 listopada 2018 14:56
Elka40

Dobrze że chodzę do pustego kościoła żeby tych klechów nie oglądać! OdOd zobaczenia "Kleru" niedobrze mi się robi gdy widzę ludzkiego pingwina.Fuj!!!!:wymiotuje:

Oglądałaś ten film? Ja jestem ciekawa chociaż jestem katoliczką. Tyle ostatnio mówiło się o tych aferach... :(
26 listopada 2018 14:58
basiabasia71

Oglądałaś ten film? Ja jestem ciekawa chociaż jestem katoliczką. Tyle ostatnio mówiło się o tych aferach... :(

Bardzo dogłębny przekaz, zwłaszcza temat ped......
26 listopada 2018 15:06
Elka40

Bardzo dogłębny przekaz, zwłaszcza temat ped......

To smutne strasznie i obrzydliwe jednocześnie. Chcę obejrzeć ten film żeby być w temacie, choć pewne opory mam. 
26 listopada 2018 15:28 / 1 osobie podoba się ten post
basiabasia71

To smutne strasznie i obrzydliwe jednocześnie. Chcę obejrzeć ten film żeby być w temacie, choć pewne opory mam. 

Naprawdę warto! I tu mała ciekawostka:sceny kościołów i inne kręcono w Czechach bo nasz Kler.. nie wyraził zgody
28 listopada 2018 15:40 / 1 osobie podoba się ten post
Elka40

Naprawdę warto! I tu mała ciekawostka:sceny kościołów i inne kręcono w Czechach bo nasz Kler.. nie wyraził zgody:nerwowy:

Eh, dziwisz się ;) Obejrzę kiedyś tam :) Dzięki
11 grudnia 2018 15:58 / 2 osobom podoba się ten post
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24264294,sekielski-pokazal-fragment-filmu-o-pedofilach-w-sutannach.html?v=1&obxx=24264294&offset=19#opinions
Proponuje przeczytac,
ciekawie zaczyna sie dziac,
Coraz wiecej smrodu wydobywa sie na powierzchnie.
nie rozumiem jak ,,epidiaskop,, moze milczec na ten temat, tym bardziej ,ze wyplynela sprawa ks,Jankowskiego.
To obrzydliwe.
A z drugiej strony taki Belzebub z Torunia,wciaz nienasycony ,chce zalozyc partie!
Ludzie, kto to widzial,aby kler mieszal sie do polityki.?!
Gdzie nauki Chrystusa, skromnosc i umiarkowanie kleru?
Wszystkie granice zostaly przekroczone,
Nie tak wyglada zycie na chwale Boza, o czym zdali sie zapomniec nasi ,,przewodnicy duchowi,,
Sami strzelaja sobie w stope,
Ja jestem wierzaca, ale mowie ,,nie,, dla urzednikow KK.
19 kwietnia 2019 17:21 / 1 osobie podoba się ten post
Z innej beczki, luknijcie na YouTube  kabaret niemiecki- Der Familie Popolski '' Wie Will Rock Yuo'' trochę się z nas nabijają, ale można się pośmiać.
19 kwietnia 2019 19:14 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

https://opiekunki24.org/jestem-kierowca-busow-do-niemiec/?fbclid=IwAR1E7SrSdUV8k0kEeY0s4myXhrWTQlMfdDPdZSMpfewTfImm12xIKwmAZY8

Jakbyś mógł to wklej to tam gdzie byłeś wczoraj czy przedwczoraj . Tam nawet wpisy są jak po głębszym . He, he grunt to fason trzymać . ( wirtualny ).
19 kwietnia 2019 21:23 / 3 osobom podoba się ten post
Mleczko

Jakbyś mógł to wklej to tam gdzie byłeś wczoraj czy przedwczoraj . Tam nawet wpisy są jak po głębszym . He, he grunt to fason trzymać . ( wirtualny ).

19 kwietnia 2019 21:26 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Jakbyś mógł to wklej to tam gdzie byłeś wczoraj czy przedwczoraj . Tam nawet wpisy są jak po głębszym . He, he grunt to fason trzymać . ( wirtualny ).

i dlatego jestem tu, haha
20 kwietnia 2019 10:58 / 1 osobie podoba się ten post
Dostałam wiadomość na telefon o zaistniałym zdarzeniu w naszym mieście . Mieszkam na obrzezu miasta i za często nie bywam "za potrzebą " mam zawsze jakies zapasy, z których korzystam swobodnie . Ktos wywiesił wielki baner na ratuszu , rynek odgrodzony przed mieszkańcami , jednym słowem wstęp wzbroniony . Był sprzęt ciężki pt. dźwig i sporo pracowników jakieś firmy wynajetej do zdjęcia tego baneru . Nie mogę zacytować tresci umieszczonej na banerze, bo świeta mogę spędzić w mało komfortowych warunkach .  No istne wielkanocne jaja