Wyłowione z sieci 3

07 marca 2020 06:50 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

A jednak CAŁE  DWIE  bańki!
 

Nadzieja umiera ostatnia 
07 marca 2020 07:19 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Nadzieja umiera ostatnia :-(

I Adrianek uległ szeregowemu posłowi. 
Niech Zarząd przestanie przydzielać wysokie nagrody wszystkim dyrektorom i prezesowi, a nie będą skamlać. Cały czas Rząd pompował kasę do tej telewizji, zwanej publiczną. 
08 marca 2020 17:16 / 4 osobom podoba się ten post
08 marca 2020 17:20 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Mrożące krew w żyłach nagranie klienta... 
 
https://expressilustrowany.pl/szczur-w-biedronce-zajadal-sobie-na-polce-z-jedzeniem-klient-nagral-wideo/ar/c1-14841466

Nie , nie proszę nie zamieszczają takich wiadomości ! W Essen w Netto między chlebem biegu gryzonie , cokolwiek by to by nie było . 
Na razie nie mogę chodzić do netto . To czytałam w prasie .
08 marca 2020 18:41 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Mrożące krew w żyłach nagranie klienta... 
 
https://expressilustrowany.pl/szczur-w-biedronce-zajadal-sobie-na-polce-z-jedzeniem-klient-nagral-wideo/ar/c1-14841466

Tylko troszę mnie nie było a Luke , hodowle propaguje . Szczury to mądre zwierzaczki, tylko................ja się ich boję 
08 marca 2020 18:48 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

Nie , nie proszę nie zamieszczają takich wiadomości ! W Essen w Netto między chlebem biegu gryzonie , cokolwiek by to by nie było . 
Na razie nie mogę chodzić do netto . To czytałam w prasie .

Szczury mają to do siebie, że lubią z ukrycia podgryzać, albo wygryzać 
Na jutro pismo "Plotki i zagadki dla pasjonata i pasjonatki" , szykuje zwalający z nóg artykuł o podobnym mistrzu kamuflażu pt." Spalił tira i uciekł w rzepak " 
26 marca 2020 11:59 / 2 osobom podoba się ten post
26 marca 2020 12:02 / 1 osobie podoba się ten post
Niezmiernie rzadko oglądam tvp i jej nie bronię. Nie ma sensu. Ale toto to już debilizm opozycyjny a raczej kodowski. No bez jaj. 
 
https://fakty.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-warszawa-dwie-osoby-przed-siedziba-tvp-interweniowala-policj,nId,4403818
30 marca 2020 10:12 / 7 osobom podoba się ten post
Luke

https://www.tygodnikpowszechny.pl/wybory-nie-beda-ani-powszechne-ani-rowne-to-nie-beda-zadne-wybory-162706
 

Nie jest tak źle . Pod presją, ale co raz częściej słyszę w tv , że wybory nawet jesienią się nie odbędą . Ja nie ubolewam nad tym, wybory nie sa teraz  najwazniejsze i ten temat może być a może go nie być  .Egal  . Ale czymś trzeba czas zająć, zwłaszcza , że sporo ludzi siedzi w domach . lepeij się denerwować na temat wyborów niż zaprzatać obywatelom głowy sytuacja w kraju spowodowaną koronawirusem . Przeciez Polacy muszą mieć jakiś temat do rozmów i narzekania . A dla niektorych to lepiej nawet jak wazny temat jest przykryty . Mogę się założyć, że na kilkanaście dni przed 10 maja termin będzie odwołany . Ale do tej pory lepiej niech się kłóca o przesunięcie daty  wyborów niz o braki podstawowych art. wyposażenia słuzby zdrowia .
31 marca 2020 08:33 / 4 osobom podoba się ten post
31 marca 2020 08:36 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha, czytałam. I to wydaje się bardzo prawdopodobne...
31 marca 2020 09:26 / 4 osobom podoba się ten post
Mnie tam wszystko jedno kiedy się te wybory odbędą bo może być, że nie będę głosowała jak np. wyjadę do DE. Ale zdumiewa mnie fakt jak łatwo ludzie dają się "zainfekować" nienawiścią do myślących inaczej. Speców od takich technik sterowania społeczeństwem powinno się za genitalia wieszać, kroić i solić. Społeczeńswo jest zróżnicowane i powinno miec zróżnicowane poglądy, bo czasu "jednomyślności" już minęły. Ludzie zapominają, że nasz piękny kraj jest łakomym kąskiem dla wielu, nie ze względu na piękne widoki ale ze względu na runek zbytu i tanią siłę roboczą. Tu chodzi o ogromne pieniądze i dlatego wszystkie chwyty będą dozwolone. 
31 marca 2020 13:15 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Mnie tam wszystko jedno kiedy się te wybory odbędą bo może być, że nie będę głosowała jak np. wyjadę do DE. Ale zdumiewa mnie fakt jak łatwo ludzie dają się "zainfekować" nienawiścią do myślących inaczej. Speców od takich technik sterowania społeczeństwem powinno się za genitalia wieszać, kroić i solić. Społeczeńswo jest zróżnicowane i powinno miec zróżnicowane poglądy, bo czasu "jednomyślności" już minęły. Ludzie zapominają, że nasz piękny kraj jest łakomym kąskiem dla wielu, nie ze względu na piękne widoki ale ze względu na runek zbytu i tanią siłę roboczą. Tu chodzi o ogromne pieniądze i dlatego wszystkie chwyty będą dozwolone. 

Nic tak człowieka nie cieszy jak cudze nieszczęście  Stąd radocha jak ktoś przydzwoni przeciwnikowi i manipulatorzy takie niskie instynkty wykorzystują. Trudno będzie to zwalczyć, bo każdy ciągnie w swoją stronę. I partia rządząca i opozycja.