Agencje pracy - co warto wiedzieć zanim podejmiemy współpracę

14 kwietnia 2016 13:01 / 1 osobie podoba się ten post
espana69

Faktycznie. Piękna to ona być nie musi...

Nie obrażaj Baśki  ona jest cudna. 
14 kwietnia 2016 13:03
Mycha

Nie obrażaj Baśki :strzela z bicza: ona jest cudna. 

To nie ja wspomniałem,ze ma jakiś defekt na buźce...
14 kwietnia 2016 13:07
espana69

To nie ja wspomniałem,ze ma jakiś defekt na buźce...

Oj espana !!! Poczytaj sobie. http://www.miejski.pl/slowo-Na+krzywy+ryj    
14 kwietnia 2016 13:18
Mycha

Oj espana !!! Poczytaj sobie. http://www.miejski.pl/slowo-Na+krzywy+ryj    

Oj Mycha!!! Poczytam...
14 kwietnia 2016 15:15 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha

Nie obrażaj Baśki :strzela z bicza: ona jest cudna. 

O mnie mowa ? e, to nie ma o co kopii kruszyć . Jaka jestem to jestem , może sobie pisac co chce , że paskuda , taka , sraka i takie tam inne . Ważne , żeby nie pisał , że jestem głupia , bo wtedy będę gryźć i drapać ( słownie   ) a swoje juz przezyłam , lata urody już za mną to i ten " krzywy ryj " może być dosłownie a nie w przenośni . Nie obrażam się o to , że się komuś nie podobam , bo nie każdy z nas jest obdarzony wprost boską urodą
14 kwietnia 2016 15:28 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

O mnie mowa ? e, to nie ma o co kopii kruszyć . Jaka jestem to jestem , może sobie pisac co chce , że paskuda , taka , sraka i takie tam inne . Ważne , żeby nie pisał , że jestem głupia , bo wtedy będę gryźć i drapać ( słownie  :-) ) a swoje juz przezyłam , lata urody już za mną to i ten " krzywy ryj " może być dosłownie a nie w przenośni . Nie obrażam się o to , że się komuś nie podobam , bo nie każdy z nas jest obdarzony wprost boską urodą:lol2:

A jeszcze trudniej o osoby samokrytyczne, albo umiejące z siebie żartować.Może mnie ktoś też zaprosi do tej agencji...hm...
14 kwietnia 2016 15:29 / 1 osobie podoba się ten post
hawana

A jeszcze trudniej o osoby samokrytyczne, albo umiejące z siebie żartować.Może mnie ktoś też zaprosi do tej agencji...hm...:-)

To prawda- ludzi z dystansem do siebie nie ma wielu.
14 kwietnia 2016 15:30 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

To prawda- ludzi z dystansem do siebie nie ma wielu.

oj, czuję, że Ty też chcesz zmienić agencję
14 kwietnia 2016 16:16 / 1 osobie podoba się ten post
hawana

A jeszcze trudniej o osoby samokrytyczne, albo umiejące z siebie żartować.Może mnie ktoś też zaprosi do tej agencji...hm...:-)

Hawana agencja jest wirtualna ale zapraszam serdecznie 
14 kwietnia 2016 16:21
hawana

A jeszcze trudniej o osoby samokrytyczne, albo umiejące z siebie żartować.Może mnie ktoś też zaprosi do tej agencji...hm...:-)

A czego moja droga oczekujesz..?
14 kwietnia 2016 22:18
espana69

A czego moja droga oczekujesz..?

Pracy oczywiscie
02 maja 2017 14:10
Urszula1971

Właśnie przeczytałam artukuł, chociaż nie jest najnowszy. Pierwszy raz widzę informację o tym Krajowym Rejestrze! Na pewno będę sprawdzać, żeby nie pojechać z firmą co ma tylko "care" i "sp. zoo" w nazwie, a wysyła nielegalnie. Praca za granicą to nie żarty, dbajmy o swoje bezzpieczeństwo! Niektóre z Was kobitki to brzmią, jakby jechały na wycieczkę i szukały przygód :wiking:

Pani wybaczy, ta praca to nie wycieczka i przygoda. Proszę poczytać ile tu materiałów do nauki, nieprzespane noce, bowiem praca cały tydzień po 24 godziny. Pozwolę sobie zauważyć, że obraża droga pani opiekunki.
02 maja 2017 14:12 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

O mnie mowa ? e, to nie ma o co kopii kruszyć . Jaka jestem to jestem , może sobie pisac co chce , że paskuda , taka , sraka i takie tam inne . Ważne , żeby nie pisał , że jestem głupia , bo wtedy będę gryźć i drapać ( słownie  :-) ) a swoje juz przezyłam , lata urody już za mną to i ten " krzywy ryj " może być dosłownie a nie w przenośni . Nie obrażam się o to , że się komuś nie podobam , bo nie każdy z nas jest obdarzony wprost boską urodą:lol2:

Wyglądasz pięknie, nie paniuję, może przejdziemy na per ty? Uszanowanie.
02 maja 2017 14:31 / 7 osobom podoba się ten post
Rambo8

Wyglądasz pięknie, nie paniuję, może przejdziemy na per ty? Uszanowanie. :chaplin:

Ależ oczywiście ....Już jesteśmy na Ty ....Po takich miłych słowach to az chce się żyć , robić coś ....a nie to co mi rano wypisywali . Nie będe wskazywała palcem ....już mi przeszło , wybaczyłam gadzinom jednym ....kiedyś się odgryzę ....Boszszeee....ale mi humor wrócił ...chyba zaraz walizkę zaczę rozpakowywać . Tak mnie na robotę naszło  
02 maja 2017 15:21 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ależ oczywiście ....Już jesteśmy na Ty :buziaki1:....Po takich miłych słowach to az chce się żyć , robić coś ....a nie to co mi rano wypisywali . Nie będe wskazywała palcem ....już mi przeszło , wybaczyłam gadzinom jednym ....kiedyś się odgryzę :smiech3:....Boszszeee....ale mi humor wrócił ...chyba zaraz walizkę zaczę rozpakowywać . Tak mnie na robotę naszło :buziaki1: 

Dziękuję i całuję rączki. Polskie kobiety najpiękniejsze.  Forum ma irytujący defekt, kiedy czytam i przechodzę do wiadomości to nie wiem, na której stronie skończyłem.