Dowcipy i anegdoty #4

08 listopada 2016 22:05 / 2 osobom podoba się ten post
no to jeszcze po szybkiej zagadeczce : Co to jest ? Przed użyciem wisi, w czasie użycia stoi a po użyciu kapie??? A gdy nie jest mokra nie opłaca się go wysuwać .

i tym miłym akcentem kończę na dziś ;)
08 listopada 2016 22:10 / 5 osobom podoba się ten post
Kama84

no to jeszcze po szybkiej zagadeczce : Co to jest ? Przed użyciem wisi, w czasie użycia stoi a po użyciu kapie??? A gdy nie jest mokra nie opłaca się go wysuwać .

i tym miłym akcentem kończę na dziś ;)

Parasol.
Mokro. Mokra to było dla zmyłki? 
09 listopada 2016 22:23 / 9 osobom podoba się ten post
10 listopada 2016 21:59 / 5 osobom podoba się ten post
11 listopada 2016 08:27 / 10 osobom podoba się ten post
Teściowa do zięcia:
- Dziś w radiu puścili przebój mojej młodości!
- "Bogurodzicę"?!

Dwa małżeństwa spotkały się na małym przyjęciu w domku letniskowym. Po udanej kolacji jeden z facetów zaproponował drugiemu, by zamienili się na noc żonami. Drugi pomyślał: ,,A co tam, moja i tak ma okres'' - i zgodził się. Mężczyźni uzgodnili jeszcze, że przy śniadaniu, pukając w słoik z dżemem, dadzą sobie tajemne znaki, ile razy każdy z nich miał żonę kolegi. Nazajutrz rano pierwszy z uśmiechniętą twarzą stuknął łyżeczką w słoik z dżemem dwa razy. Drugi stuknął raz w słoik z dżemem, a po chwili wahania jeszcze dwa razy w słoik z nutellą.
11 listopada 2016 17:12 / 6 osobom podoba się ten post
11 listopada 2016 17:46 / 4 osobom podoba się ten post
Z zeszytów do religii:

1. Grzech pierworodny otrzymujemy od Adama i Ewy. Wszystkie inne grzechy musimy sami popełnić.

2. W wieku dwunastu lat Jezus po raz pierwszy pielgrzymował do Grobu Świętego w Jerozolimie.

3. W Biblii mnóstwo jest odniesień do czasów dzisiejszych. Taki Noe szukał 40 dni miejsca do zaparkowania Arki...

4. Bogurodzica żyła w XII wieku.

5. Papieże zawsze mieszkali w Rzymie. Z ojca na syna żyli w celibacie.

6. Królowa Kinga została świętą, bo Bolesław był wstydliwy.

7. Na początku było Słowo. Sądząc po tym co jest teraz musiało być niecenzuralne.

8. Jezus popełnił swój pierwszy grzech w wieku 12 lat. Napisane jest "I zwinąwszy księgi odszedł".
11 listopada 2016 17:47 / 11 osobom podoba się ten post
Policjant do Jasia:
- Jasiu gdzie mieszkasz? 
- Z moimi rodzicami.
- A gdzie mieszkają twoi rodzice?
- W naszym domu.
- A gdzie leży wasz dom?
- Obok domu naszych sąsiadów.
- A gdzie jest dom waszych sąsiadów? 
- Nie uwierzy mi pan.
- Uwierzę. Powiedz...
- Obok naszego.
11 listopada 2016 20:18 / 9 osobom podoba się ten post
11 listopada 2016 23:27 / 2 osobom podoba się ten post
Przychodzi zakonnica do lekarza. -Panie doktorze, z ci...pki sypią mi się znaczki pocztowe.
Lekarz kazał się zakonnicy rozebrać i po dokładniejszych oględzinach stwierdził : - To nie znaczki pocztowe, tylko naklejki z bananów.
15 listopada 2016 15:05 / 9 osobom podoba się ten post
15 listopada 2016 21:05 / 9 osobom podoba się ten post
15 listopada 2016 22:57 / 8 osobom podoba się ten post
16 listopada 2016 07:24 / 6 osobom podoba się ten post
16 listopada 2016 07:39 / 7 osobom podoba się ten post
Zakręcona Mamuela