GIMP2

16 stycznia 2016 20:54 / 2 osobom podoba się ten post
Jak bum-bum nie będę się śmiała  najwyżej się czegoś nauczę.  Toż to nie zabija.
16 stycznia 2016 20:57 / 1 osobie podoba się ten post
Cierpliwosc mam, tylko czasu tak jakby dzis mniej, jutro w "goscie" jedziemy, musze swoja fryzure i takie inne zrobic. Ty sobie to poczytaj i pokombinuj:

http://www.madl-len.pl/2015/03/gimp-jak-zmniejszyc-zdjecie-bez-utraty-jakosci.html

A ja spadam do lazienki.
A tu mozesz popatrzec:

17 stycznia 2016 10:52 / 1 osobie podoba się ten post
I wyszło Ci 
17 stycznia 2016 21:17 / 1 osobie podoba się ten post
No robisz postepy 
17 stycznia 2016 21:17
emilia

Cierpliwosc mam, tylko czasu tak jakby dzis mniej, jutro w "goscie" jedziemy, musze swoja fryzure i takie inne zrobic. Ty sobie to poczytaj i pokombinuj:

http://www.madl-len.pl/2015/03/gimp-jak-zmniejszyc-zdjecie-bez-utraty-jakosci.html

A ja spadam do lazienki.
A tu mozesz popatrzec:

A może ktoś, coś wie o Gimpie na Windowsa 10?
17 stycznia 2016 21:30 / 1 osobie podoba się ten post
Prosze bardzo:


http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/edycja_grafiki/GIMP.html

Tylko UWAGA, zawsze trzeba patrzec i uwazac, co sie chce podczepic !
17 stycznia 2016 21:35
emilia

Prosze bardzo:


http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/edycja_grafiki/GIMP.html

Tylko UWAGA, zawsze trzeba patrzec i uwazac, co sie chce podczepic !

No właśnie, może coś się podczepić! Trochę sie boję z niesprawdzonych stron ściągać? Z tej "instalki" jeszcze nigdy nic nie ściągałam? Nie mam pojęcia czy to zaufana strona?
17 stycznia 2016 21:38 / 2 osobom podoba się ten post
Strona jest zaufana, tylko jak jest cos do pobrania za darmo, to zwykle cos tam jest dodane i wyskakuje okienko podczas instalacji z zahaczykowanymi pozycjami typu toolbar, albo jakas przegladarka. Trzeba to odhaczyc. Natomiast wirusow na bank nie rozsylaja.
17 stycznia 2016 21:38 / 1 osobie podoba się ten post
Ja tam wole PhotosSape
17 stycznia 2016 21:44
emilia

Strona jest zaufana, tylko jak jest cos do pobrania za darmo, to zwykle cos tam jest dodane i wyskakuje okienko podczas instalacji z zahaczykowanymi pozycjami typu toolbar, albo jakas przegladarka. Trzeba to odhaczyc. Natomiast wirusow na bank nie rozsylaja.

Dzięki, spróbuję sobie wgrać?  Mnie na dobrychprogramach kiedyś wlazło te ustrojstwo. A wydawało mi się, że dokładnie wszystko odhaczam?
17 stycznia 2016 21:46 / 3 osobom podoba się ten post
MeryKy

Dzięki, spróbuję sobie wgrać?  Mnie na dobrychprogramach kiedyś wlazło te ustrojstwo. A wydawało mi się, że dokładnie wszystko odhaczam?

Dorbe programy sa dobre z nazwy. Tam sa tak podczepione, ze nie wszystko widac, juz Andrea to przerabiala, teraz znowu wziela i zapomniala, ze przykazalam, nic z dorych programow i ma binga podczepionego, ale to nic strasznego.
17 stycznia 2016 21:51
emilia

Dorbe programy sa dobre z nazwy. Tam sa tak podczepione, ze nie wszystko widac, juz Andrea to przerabiala, teraz znowu wziela i zapomniala, ze przykazalam, nic z dorych programow i ma binga podczepionego, ale to nic strasznego.

Masz rację  "Dobre progrmy" mają super wirusy !!!! 
Ja nie pamietam kto ściągnąl mi PfotoSkype, ale to bylo lat lilka temu.
17 stycznia 2016 21:56 / 4 osobom podoba się ten post
bieta

Masz rację :-) "Dobre progrmy" mają super wirusy !!!! 
Ja nie pamietam kto ściągnąl mi PfotoSkype, ale to bylo lat lilka temu.

Tam nie ma wirusow, tylko sa podczepione inne male programiki, ktorych ciezko sie pozbyc. To jest cos za cos, portal funkcjonuje, oferuje darmowe i inne programy, ale utrzymuje sie wlasnie  miedzy innymi z tego, ze ktos tam placi za np. podczepienie toolbara. O wirusach na tej stronie nie slyszalam, a od lat mam z programami i komputerami duzo "wspolnego".
17 stycznia 2016 21:59 / 1 osobie podoba się ten post
A trenuj sobie, trenuj. To pierwsze, czarno-białe mi się podoba. Jest takie miękkie jak stare zdięcia. A tak w ogóle to masz sliczne usta. Jak co to chcę powiedzieć, że jestem hetero, żeby nie było nieporozumień. Stwierdzam fakt.
17 stycznia 2016 22:02 / 4 osobom podoba się ten post
Wiesz, dla Ciebie faktycznie PS jest lepszy, natomiast z ta niedoskonaloscia to nie bardzo sie zgadzam. Znam wiele osob pracujacych i ze zdjeciami i z grafikami, ktorym Gimp wystarcza. No i ile kosztuje PS ... To sie oplaca tylko ludziom, ktorzy maja szanse na amortyzacje kosztu zakupu.
Gimp nic nie "zaszczepia", bo nie moze, kod PS jest chroniony. Gimp powstal jako wolne oprogramowanie i spolecznosc tworzyla go od podstaw. Powoli, powoli, w miare rozwoju kerneli Linuksa, Gimp dogoni PS. Gimp powstal glownie w celu stworzenia alternatywy dla uzytkownikow Linuksa, a pozniej dopiero zostala stworzona wersja dla Windows.