GIMP2

17 stycznia 2016 22:03 / 1 osobie podoba się ten post
emilia

Dorbe programy sa dobre z nazwy. Tam sa tak podczepione, ze nie wszystko widac, juz Andrea to przerabiala, teraz znowu wziela i zapomniala, ze przykazalam, nic z dorych programow i ma binga podczepionego, ale to nic strasznego.

To nic strasznego tylko po ściągnieciu nie działają normalne wyszukiwarki. Idzie jobla dostać? Jak by miała tak wyszukiwać informacje to chyba bym naprawde za okno wyrzuciła kompa 
17 stycznia 2016 22:04 / 1 osobie podoba się ten post
dla tekiego laika jak ja, to PS wystacza mi 
17 stycznia 2016 22:05 / 1 osobie podoba się ten post
MeryKy

To nic strasznego tylko po ściągnieciu nie działają normalne wyszukiwarki. Idzie jobla dostać? Jak by miała tak wyszukiwać informacje to chyba bym naprawde za okno wyrzuciła kompa :lol2:

Poszukaj, o ile masz CCleanera i odinstaluj, jak sie uda. Juz pisalam kiedys w innym komputerowym watku o dobrych programach, oni potrafia tak podczepic, ze glowa mala.
17 stycznia 2016 22:09 / 2 osobom podoba się ten post
emilia

Poszukaj, o ile masz CCleanera i odinstaluj, jak sie uda. Juz pisalam kiedys w innym komputerowym watku o dobrych programach, oni potrafia tak podczepic, ze glowa mala.

To na starym komputerze na Vista mi się podczepiło ale udało mi się wszystko wywalić. Tamten lapek to się mi strasznie grzał i dlatego nowy kupiłam. Tu jeszcze niczego nie podczepiłam?  Świeżutki jest jeszcze 
26 stycznia 2016 19:26
O rany... weź to ze skypa profilowe, lepiej na nim wyglądam


Picasa.
http://picasa.softonic.pl

Edit: nie mam tego linku zaznaczonego na zielono, mimo edycji. Trzeba skopiować.
26 stycznia 2016 20:05 / 1 osobie podoba się ten post
Bezpieczny. To bezpośrednia strona...
26 stycznia 2016 20:13 / 2 osobom podoba się ten post
Przepraszam,ze pytam a co zamierzasz sciagac??, ,to tak jawnie ??, zapowiada sie ciekawy wieczor 
26 stycznia 2016 20:35 / 1 osobie podoba się ten post
Szkoda a juz myslalam...
26 stycznia 2016 20:42 / 2 osobom podoba się ten post
magdzie

Szkoda :-(a juz myslalam...:czerwieni sie:

Magdzie... a Ty to co, głodna się zrobiłaś?
26 stycznia 2016 20:44 / 1 osobie podoba się ten post
No i zaraz dostaniesz w dupsko,jakie stringi ?? ,mialas zakupic reformy damskie  
26 stycznia 2016 21:01 / 1 osobie podoba się ten post
Na chwilę obecną nie wiem czy dam radę wstawić zdjęcie, bo nawet emotków nie mogę wrzucić pomiędzy litery. Coś zawiesiło się w moim lapku i już nawet nie próbuję sama nic robić, w Polsce laptopuś przejdzie rekonwalescencję...
Ale spróbuję zalogować się z innej przegladarki potem i może coś wstawię :)
26 stycznia 2016 21:58 / 6 osobom podoba się ten post
     To przeróbki robione po zmniejszeniu formatu - wszystko w programie Picasa. Proste w obsłudze, jak dla mnie w zupełności wystarczające. Jest sporo opcji, można się pobawić...
18 sierpnia 2016 08:51 / 3 osobom podoba się ten post
Ja się pochwalę tym co zrobiłam na telefonie z zdj mojej mamy. Bardzo fajna i prosta apka jest i sporo ciekawych efektów 
18 sierpnia 2016 10:06 / 5 osobom podoba się ten post
Oto moj skarb. Jak był mniejszy.  Bo inne zdj są za duże by dodać 
18 sierpnia 2016 13:16
mnie się nie chce :D