Na wyjeździe #32

11 lutego 2016 09:46
Proszę kontynuować tutaj.
11 lutego 2016 11:16
Pytanie mam. Jak uzupełnić niedobór soli w zmywarce? W tym pojemniku gdzie się to wsypuje to na być woda? ....
11 lutego 2016 11:25 / 1 osobie podoba się ten post
mzap88

Pytanie mam. Jak uzupełnić niedobór soli w zmywarce? W tym pojemniku gdzie się to wsypuje to na być woda? ....

 tam gdzie woda tam wsyp sól aż do pełna, zazwyczaj wchodzi 1kg soli do zmywarek.
11 lutego 2016 11:36
Ann1967

 tam gdzie woda tam wsyp sól aż do pełna, zazwyczaj wchodzi 1kg soli do zmywarek.

Dzieki wielkie
11 lutego 2016 12:01 / 7 osobom podoba się ten post
Napiszę tu.......bo mój temat samochodowy gdzieś się schował............szukałam pół godziny i nic....
W dniu przyjazdu , bałam się wsiąść do samochodu, żeby odwieść zmienniczkę i zrobił za mnie kto inny.......inna rzecz, że byłam głucha po tym przylocie.
ALLLLE, pod wieczór dziadek .......jedziemy do Aldi  i co już nie mogłam odmówić.....nawet dokumentów nie wzięłam.......jakoś tak niezbyt pewnie jechałam.
Wtorek, spotkałam się z dwoma Polkami i zabrałam ich samochodem w moje strony.......poszło lepiej.
wczoraj z dzidkiem do Lidla i było spoko ........... na luzie.......oby tak dalej.
11 lutego 2016 12:09 / 1 osobie podoba się ten post
Oglądam w TVN  -  co to dzieje sie w pańswie duńskiem . Źle się dzieje . Bardzo źle :( Dzisiaj znów demonstracja przeciw nałożeniu podatów na supermarkety. Qrcze juz nie będę robiła zakupów w biedronie, za drogi będzie  dla mnie   Trzeba Aldi sie trzymać
11 lutego 2016 12:25 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko1

Oglądam w TVN  -  co to dzieje sie w pańswie duńskiem . Źle się dzieje . Bardzo źle :( Dzisiaj znów demonstracja przeciw nałożeniu podatów na supermarkety. Qrcze juz nie będę robiła zakupów w biedronie, za drogi będzie  dla mnie  :-) Trzeba Aldi sie trzymać :-)

Nie no ja tam " wierze" prezesowi wszak mowil on,ze Biedra to dla biedakow,wiec chyba nie zmieni zdania 
11 lutego 2016 14:26 / 1 osobie podoba się ten post
Ann1967

 tam gdzie woda tam wsyp sól aż do pełna, zazwyczaj wchodzi 1kg soli do zmywarek.

Na ogól taki ogromny korek na dnie zmywarki. Trzeba odkręcić, wsypać i zakręcić. I już można zmywać 
Znalazłam filmik? Ja nie mam takiego lejka i też daje rade 
11 lutego 2016 14:27
mzap88

Dzieki wielkie

Zajrzyj wyżej. Pomyliłam się i zły post zacytowałam 
11 lutego 2016 14:28 / 1 osobie podoba się ten post
MeryKy

Na ogól taki ogromny korek na dnie zmywarki. Trzeba odkręcić, wsypać i zakręcić. I już można zmywać :-)
Znalazłam filmik? Ja nie mam takiego lejka i też daje rade :-)

to wiem,  w którym miejscu się to znajduje, tylko nie wiedziałam ile tej soli wsypać i czy w tym otworze ma być woda, bo już ją chciałam wyciągać łyżka :P

wsio załatwione w każdym razie.,
11 lutego 2016 15:59
MeryKy

Na ogól taki ogromny korek na dnie zmywarki. Trzeba odkręcić, wsypać i zakręcić. I już można zmywać :-)
Znalazłam filmik? Ja nie mam takiego lejka i też daje rade :-)

W domu nie mam zmywarki, więc nie wiem. Jak często wsypujecie sól ? To oprócz tabletek? Jestem tu ponad rok - zmywarka pracuje raz na dwa tygodnie i żadnej soli nie wsypywałam. Uświadomi mnie kto ?/
11 lutego 2016 16:02 / 1 osobie podoba się ten post
Benita

W domu nie mam zmywarki, więc nie wiem. Jak często wsypujecie sól ? To oprócz tabletek? Jestem tu ponad rok - zmywarka pracuje raz na dwa tygodnie i żadnej soli nie wsypywałam. Uświadomi mnie kto ?/

jezeli bedzie jej trzeba soli sama Ci o tym powie zapali sie czerwona lampka przy napisie Salz......
11 lutego 2016 16:03
magdalena_k

jezeli bedzie jej trzeba soli sama Ci o tym powie zapali sie czerwona lampka przy napisie Salz......

Dobrze wiedzieć. Dziękuję.
11 lutego 2016 16:20 / 1 osobie podoba się ten post
Benita

W domu nie mam zmywarki, więc nie wiem. Jak często wsypujecie sól ? To oprócz tabletek? Jestem tu ponad rok - zmywarka pracuje raz na dwa tygodnie i żadnej soli nie wsypywałam. Uświadomi mnie kto ?/

Przewaznie zmywarka sama wola o sól? Zapala sie czerwona lampka. Jak tak rzadko zmywasz to moze raz na dwa lata trzeba nasypac? 
11 lutego 2016 16:30 / 1 osobie podoba się ten post
anerik

Napiszę tu.......bo mój temat samochodowy gdzieś się schował............szukałam pół godziny i nic....
W dniu przyjazdu , bałam się wsiąść do samochodu, żeby odwieść zmienniczkę i zrobił za mnie kto inny.......inna rzecz, że byłam głucha po tym przylocie.
ALLLLE, pod wieczór dziadek .......jedziemy do Aldi  i co już nie mogłam odmówić.....nawet dokumentów nie wzięłam.......jakoś tak niezbyt pewnie jechałam.
Wtorek, spotkałam się z dwoma Polkami i zabrałam ich samochodem w moje strony.......poszło lepiej.
wczoraj z dzidkiem do Lidla i było spoko ........... na luzie.......oby tak dalej.

Wrócisz do wprawy . A jaki to masz samochód ? Chyba już kiedyś pisałaś , ale nie pamiętam . Uważam tylko że każdy można jakoś opanowac , ale na niektóre potrzeba więcej czasu .